Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Ebből a könyvből, egyben a szerző is "tanitja" a tárgyat is. Megkérdezhetem, hogy milyen hibát dob? Pénteken viszem majd bemutatni, és eddig mindenkinél lefutott, igaz nem 10-es Windowst használtak.

 

 

"A program nem indult el, mert ucrtbased.dll hiányzik...". Persze tudom le kell szedni és ok, de megmondom őszintén nem igazán merem ismeretlen oldalakról leszedni amiket a Google kiad, ki tudja mik vannak benne. Szóval ha tudsz megbízható oldalt akkor leszedem és kipróbálom.

A könyv nagyon jó, rég vártam ilyesmire. DirectX-ról nincs ilyen könyved, vagy bármi ami 3D Engine-ról szól és az alapok benne vannak? Pl müködés, mik a geometriai alapjai, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frissitettem ,havernak is pont ez a dll hiányzott. Én voltam most figyelmetlen, remélem már nem lesz baja. Viszont nem egy nagy dolog a program 3 hét alatt kellett magunktól megtanulni kb mindent, mert gyakorlati része nem volt a tárgynak, ez a kis program is 1000 soros lett...

 

Sajna más könyvet nem tudok, de egy Unity-ben való fejlesztés jobban érdekelt volna engem, mint az Opengl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ráér. Telefonra nagyobb szügségem van. Ez már rettenetesen haldoklik. Meg más egyébre is szügségem van. Tetkó is kitudja mennyibe kerül. :D

Pedig a computerimperium.hu-n egy használt, de nem egy csúcskategóriás gépet elég baráti áron kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenovo p70 nem ütésálló, viszont lehet hozzá tokot venni. Nem ilyen müanyag $z@*t

 

Pedig a computerimperium.hu-n egy használt, de nem egy csúcskategóriás gépet elég baráti áron kapni.

Lehet, de félre is kell tennem lét az a baj.

 

 

Imádom az új telefonom. :) :) Végre nem kell aggódnom, hogy 20%-on van az akksi, hogy jaj 5 perc azt lemerülök.

Viszont a 360°-os videó még mindig nem működik. Pedig a legújabb Youtube van rajta.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50-80 ezres kategóriában szerintetek (ár érték arányban) melyik a legjobb otthoni felhasználásra/munkára/filmnézésre/játékra szánt monitor? :hmm:

LG az igazi, vagy a Samsung ívelt monitorai? 24-27 colosban gondolkodom mindenképp..

 

Nehéz döntés..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudja valaki, hogy a böngészőkben felbukkanó "Shockwave Flash has Crashed" hiba esetén mi a teendő? Szétnéztem a neten, de nem találtam értelmes megoldást. A böngésző és az illesztőprogramok naprakészek, a víruskeresés negatív. Általában csak a Wookieepedián lassul be, ráadásul ott se mindig, úgyhogy nem sok logikát találtam a dologban. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashampoo van és így csináltam, de az autós cucc kidobta... :( Arra gondoltam átkonvertálom wav -ba azt hátha jobban szereti.

 

Az irási sebességet levetted 4x-esre? Audio cd-t csak így érdemes írni, főleg ha régi a lejátszó. Az nincs felkészítve az újabb lemezekre. Minél lassabban írj audio cd-ket. Én egy csomót írtam így Ashampooval és simán ment régiekben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az irási sebességet levetted 4x-esre? Audio cd-t csak így érdemes írni, főleg ha régi a lejátszó. Az nincs felkészítve az újabb lemezekre. Minél lassabban írj audio cd-ket. Én egy csomót írtam így Ashampooval és simán ment régiekben is.

Így van, hiába tud a CD-író 40x vagy afeletti sebességet, érdemes a lehető leglassabb környékén választani (azért ne 1x-esen írjuk, csak ha borzasztó türelmesek vagyunk). :D Egy 4x - 8x környéke teljesen jó egy audio CD-nek, minél lassabb, annál valószínűbb, hogy a lejátszó olvasni fogja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az irási sebességet levetted 4x-esre? Audio cd-t csak így érdemes írni, főleg ha régi a lejátszó. Az nincs felkészítve az újabb lemezekre. Minél lassabban írj audio cd-ket. Én egy csomót írtam így Ashampooval és simán ment régiekben is.

Igyekeztem a legkisebbel írni, ami a programban 16x. Egyébként megoldódott. Az első lemezt, amit nem olvasott be azt mp3 -ból írtam audio cd -ként. A másodikat már wav -ból és az jó lett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok ajánlani egy nem túl csicsás képszerkesztő progit amivel például képeket lehet átméretezni?

 

Ha csak át akarod méretezni a képet, akkor az IrfanView-t tudom ajánlani. Elég fapados, meg egyszerű, mint a százas szög, de erre pont alkalmas. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.