Jump to content
Ody Mandrell

Vélemények és javaslatok 2.0

Recommended Posts

2017. 11. 21. - 22:41, Ody Mandrell írta:

Az értesítési beállítások felső táblázatában jelöld be a Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez részből azt amit szeretnél. Van több választási lehetőség is. 

Köszi, ezt meg is találtam de akkor a fordítás nem jó mert egymást kizáró lehetőségek vannak. Itt van ez ugye: Értesítési preferenciák. Ez alatt meg ezek:

1. Felugró ablak megjelenése személyes üzenet érkezésekor

2.Csak e-mail értesítést kérek az üzenetről

3.Hangjelzés üzenet érkezésekor

Namost a harmadik lényegtelen. Nézzük az első kettőt. Logikai szempontból a 2. azt jelenti hogyha azt bekapcsolom akkor csak emailt kapok. Ezért nem mertem rányomni.Ugyanakkor számtech szemmel sem logikus hisz ezek nem rádiógombok amiket ugye akkor használunk ha egymást kizáró tevékenységre szeretnénk rávenni kedvenc pc-nket. Mig a jelölőnégyzetek melyek esetünkben is leledzenek több lehetőséget is lehetővé tesznek egyszerre. Ebből az következik hogy csak a 2. szövege lehet hibás hisz simán bekattintható(jelölőnégyzeteket programozástechnikailag be lehet úgy állitani hogy rádiógombokként működjenek de semmi értelme) úgy hogy ellentmondok az 1-esnek. Szóval szerintem a 2. szövegét kell átírni erre : E-mail értesítést is kérek az üzenetről.

Valaki különben küldene nekem egy privit próbaképp hogy működik-e?

Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez-nél meg csak egy jó válasz van és annak semmi köze ahhoz hogyha valaki privátot ír jöjjön nekem email, az az első pont.

Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az értesítési preferenciák a privát üzenetekre vonatkoznak. Az első pont akkor él ha online vagy itt az oldalon: ha ír valaki kapsz itt egy felugró ablakot. A második pont ha nem vagy online de írnak privit. Akkor megy a mail. A fordítás tényleg nem pontos. Ez az angol szöveg: Only send one email notification for content I follow until I revisit the community . Át is írom mindjárt. Köszi.

A tartalmak követése nem a privátokról szól, hanem a topikok követéséről. Ha neked a privát üzenetekről kell mail, akkor ezzel nem kell foglalkoznod.

Küldtem egy tesztet.

Szerkesztette: Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon: