Ugrás a kommentre

"Nahát! Hiszen őt ismerem!"


Rog

Ajánlott hozzászólás

Nem is kell hogy ezzel bárkinek szerencséje legyen és az se hogy mindenki számára ismeretlen legyen. Simán benne volt a pakliban hogy akadnak olyanok akiknek nem lesz új. Beraktam mert eddig még nem került be. Ennyi.

Amúgy mi lett volna ha balszerencsédre meglepi lett volna számodra? Biztos nem csináltál volna meglepetésedben magad alá.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem ördögtől való, hogy valaki ideírja, hogy ezt már tudja.

Ezzel nekem semmi bajom. Eme szón akadtam fenn: "szerencsére".

Miért szerencse az hogy már ismeri? Eléggé zaklatott állapotban olvastam azt a HSz-t és valami negatív dologra gondoltam. A szmájlinak meg akkor nem tudtam jelentőséget tulajdonítani.

Majd elfilózok rajta hogy miféle pozitív dolgot akart Nute vele mondani. Mondjuk valamit már kapisgálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért írtam, hogy "szerencsére", mert kb. ez volt az első ilyen képösszeállítás, amit a spoiler mögötti tartalom felfedése is nélkül tudtam, és ennek adtam hangot (pl. Anthony Daniels-nél csak néztem, soha nem jöttem volna rá).

 

De nem is tudom, miért kell ezt nekem magyaráznom. Azért nem gondoltam volna, hogy egy ártatlan, minden rosszindulattól mentes megjegyzésből bármi bajom származhat, de ezentúl majd vigyázok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem is tudom, miért kell ezt nekem magyaráznom. Azért nem gondoltam volna, hogy egy ártatlan, minden rosszindulattól mentes megjegyzésből bármi bajom származhat, de ezentúl majd vigyázok...

Nem is a Te hibád szóval ezen ne edd magad. :) Egy teljesen ártalmatlan megjegyzés miatt nem kell szabadkoznod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem is tudom, miért kell ezt nekem magyaráznom.
Mert a következő tényről nem tudtam és olyat gondoltam heíyette amit nem kellett volna:

"Azért írtam, hogy "szerencsére", mert kb. ez volt az első ilyen képösszeállítás, amit a spoiler mögötti tartalom felfedése is nélkül tudtam"

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

undorítító szétszabdalt pofájú gazdag ocsmányság a Hopkinsos Hannibalban

 

 

 

masonverger.jpg

 

 

 

Vénember Gergő

 

garyoldmanasjimgordon.jpg

 

 

 

 

gonosz kopri mandró az Űrvadászban

 

 

overdogfromspacehunter.jpg

 

Vasoldal Miska

 

michaelironside.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasoldal Miska pedig Halász Samut a Splinter Cell-ekben. Bár szerintem ezt Te is tudod.

A Call of Duty-kat amúgy nem ismerem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején ment a meccs azon, hogy ő volt vagy nem, ugyanis értelemszerűen akkor sem volt miből megállapítani. Mintha rémlene, hogy végül felkerült a neve a stáblistára, aztán az pontot tett az ügy végére. Aki mostanában látta a filmet (és nem 2002-ben moziban, mint én), szóljon, hogy így van-e, mert én már nem emlékszem rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején ment a meccs azon, hogy ő volt vagy nem, ugyanis értelemszerűen akkor sem volt miből megállapítani. Mintha rémlene, hogy végül felkerült a neve a stáblistára, aztán az pontot tett az ügy végére. Aki mostanában látta a filmet (és nem 2002-ben moziban, mint én), szóljon, hogy így van-e, mert én már nem emlékszem rá.

Fenn van a listán.

 

hannibalcast.jpg

 

 

Én 2001-ben láttam moziban mivel az év júniusában kezdték nálunk vetíteni.

Amúgy nem volt valami jó élmény azt a ramaty fejzetet nagyvásznon látni. Egyből megutáltam így mikor később párszor újralestem a filmet inkább rá se néztem.

Arra már nem emlékszem mikor (valószínűleg kábé tíz éve) és hogyan tudtam meg hogy Gergő játszotta az ipsét. Az se rémlik már hogy mennyire lepett meg. Valamennyire biztos.

 

 

Érdekesség hogy roncs úr szerepét eredetileg Christopher Reeve-nek ajánlották fel. Először örült hogy újra színészkedhetett volna de amikor megtudta hogy egy nyomorék eltorzult pofájú pedofilt akartak eljátszatni vele, a figurától való undorában passzolta a lehetőséget.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a "New Kids on the Block"-os bájgúnárok közül a bal szélső

 

newkidsontheblock.jpg

 

 

 

pl.: Matthews nyomozó a második Fűríszben

 

dwahlberginsaw2.jpg

 

 

 

 

I. Robi skót kircsi a Rettenthetetlenben

 

robikircsi.jpg

 

és

 

Jeff a harmadik Fűríszben

 

jeffinsaw3.png

 

 

 

pl.: Dupont altanácsos az Equilibriumban

 

 

amac_Fadyeninequilibrium.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt valami jó kardforgató. :D

Amúgy én bírom Kastagirt. Panakát meg egyáltalán nem. Ő teljesen közömbös számomra.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

York kormányzója (A rettenthetetlen)

 

governorof_york.jpg

 

 

John Dawlish (Harry Potter és a Főnix rendje)

 

johndawlish.jpg

 

 

 

 

Korben szomszédjává alakult mangalor (Az ötödik elem)

 

richardleafasmangalorneighbour.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

strike_backdalton.jpg

 

Ez a Válaszcsapásos csaj már az első feltűnése környékén ismerős volt és kis tanakodás után szétnéztem aminek eredményeképpen az sült ki hogy az akire gondoltam.

 

 

 

Az "Árnyék nélkül" láthatatlan tudósemberének egyik áldozata:

 

]rhonamitrainhollowman.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.