Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én meg ezt érzem, nem arra írtam amit írtál.

T* rá, hogy minek nevezik. Az elektronikus zenéket is annyira szétcimkézték, hogy lassan minden előadó külön stílusirányzat lett. Nekem megmaradt úgy, hogy hallgattam, de sokszor nem tudtam ki csinálta. Se a rádióban se a partin a dj nem mondta be kiktől mixel. Az újságot meg nem lehet hallgatni. Ez a szövegmentes zene. Bezzeg a fekete és hasonló zenéknél be sem állt a lemezlovag szája. Amint váltott trance vagy hasonló vonalra, megnémult. Csend. Chill out.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket én emlegetek, általában New Age gyüjtőnév alatt szokták emlegetni. Ide tartrozik Vangelis és JMJ is. Én nagyon szeretem ezeket. Valahol megmaradt underground szinten a műfaj, ami nem is baj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Minden nézőpont kérdése :)

Nem gáz, ha neked ez tetszik, akkor tetszik. Egy zenét ismerek tőle, amit a rádióban is nyomatnak. Jó a ritmusa. A srác egyik ismerősöm fősulis csoporttársa volt, így a nevét illik ismernem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nekem ez a "Forradalom", így klippestül tetszett. Várom mikor látom megint. :shock: Zenetévén állok reggelente, főleg a vágása tetszett és a tánc, amit a pár művel benne...

 

Régebben olvastam zenei újságokat, figyeltem a kritikákat, és állandóan a Tilos, Fix meg ehhez fogható rádiókon lógtam. Véletlenül akadtam beléjük egy rádióhangolás alkalmával és csak bizonyos pontjain a szobámnak tudtam fogni az FM98-at. Velük aludtam el, velük keltem.

 

Az egyik zenei újságban olvastam egyszer egy nagyon istenítő kritikát egy "életemben nem halottam tőlük/róluk" párosról és annyira kíváncsi lettem, hogy rohantam a boltba a kazettáért és belehallgatás nélkül megvettem. :43: Betettem a magnóba és belehaltam. :D Egyből kikapcsoltam, mert megijesztett a hangzás. Összeragadt tőle a magnó - atya ég mi ez? Aztán lassan szoktattam magam hozzá, csakazértis végighallgatom. A végére belezúgtam.

Volt nálunk egy buli a telken és beraktam a parti "együtt nőttem fel velük kölköknek". Ketten táncoltunk, a többiek döbbent merevséggel ültek. Mint a Vissza a jövőben, "erre még nem vagytok felkészülve" - gondoltam. Kikapcsoltam s az egyik lány csak ennyit mert mondani visszafogottan: "hát ez nagyon durva volt"

 

A zene egyébként, az akkor még kevésbé ismert, Chemical Brothers: Dig Your Own Hole, című albuma volt :D

Azóta a Vegytestvérek már a popkultúra szerves részei lettek. Mondjuk.

Hát jó ideje nem vettem senkitől albumot, amióta van szgépem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jó ideje nem vettem senkitől albumot, amióta van szgépem :)

 

Én hamarosan venni fogok....október elején, Depeche Mode új albumát. :D Szerintem Te is imádni fogod szisz. :D

 

Innen letölthető az első klipp, bár nem a legjobb minőségben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem rossz ez az új Depeche Mode, amióta megint összeálltak és elkezdtek rendesen zenét csinálni, már a régieket is tudom értékelni. Azért az Ultrán meg az Exciteren is voltak ennél tökösebb számok (a méyltengeri horgászhalas résznél viszont szép az a gitár).

 

Amúgy meg csak annyit tudok mondani, h hallgassatok Tom Waits-et és Radiohead-et, mert csak. Magáért beszél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képzeld, egy CD adás-vétel-es boltban az egészért adtak volna 2000!!! forintot. :o

 

Oda nem szabad beadni! Kaszálni akarnak. Megvette volna kétezerért, de a nyakamat ráteszem, hogy később darabját adta volna annyiért. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Végre megjött az új Depeche Mode album. Az egyik legjobb lemezt sikerült összehozniuk a fiúknak. Remélem ott lehetek a márciusi koncerten a Papp Laciban. Egyébként a kiadás referencia minőségű.

 

1. SACD Playing The Angel

2. DVD

- Playing The Angel 5.1 DTS, 5.1 Dolby Digital, 2.0 Stereo

- Making "Playing the Angel"

- Video: Clean

- Video: Precious

- Produkciós fotók

 

Mondanom se kell az 5.1 DTS hangsáv odab*szós. És mindez 4990 forintért. :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megjött az új Depeche Mode album. Az egyik legjobb lemezt sikerült összehozniuk a fiúknak. Remélem ott lehetek a márciusi koncerten a Papp Laciban. Egyébként a kiadás referencia minőségű.

 

1. SACD Playing The Angel

2. DVD

  - Playing The Angel  5.1 DTS, 5.1 Dolby Digital, 2.0 Stereo

  - Making "Playing the Angel"

  - Video: Clean

  - Video: Precious

  - Produkciós fotók

 

Mondanom se kell az 5.1 DTS hangsáv odab*szós. És mindez 4990 forintért.  :41:

 

Ha jól tudom az összes jegy elkelt a koncertre.Nagyon népszerű banda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom az összes jegy elkelt a koncertre.Nagyon népszerű banda.

 

Pár hét alatt elkapkodták az összeset. Kultikus csapat. A kedvenc zenekarom. Mostanában a kedves NOX is csórt tőlük egy jó kis 'Personal Jesus' alapot. Az új számuk arra épül. Meglehet hallgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom az összes jegy elkelt a koncertre.Nagyon népszerű banda.

 

Pár hét alatt elkapkodták az összeset. Kultikus csapat. A kedvenc zenekarom. Mostanában a kedves NOX is csórt tőlük egy jó kis 'Personal Jesus' alapot. Az új számuk arra épül. Meglehet hallgatni.

 

Nekem a Songs of Faith... tetszik nagyon a lemezeik közül... Bár ezt az újat még nem hallottam. De majd sort kerítek rá, kiváncsi vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Songs of Faith... tetszik nagyon a lemezeik közül... Bár ezt az újat még nem hallottam. De majd sort kerítek rá, kiváncsi vagyok :)

 

A SOFAD az egyik legjobb lemezük! Ez az új kicsit darkos lett, néhol elég zaklatott. Pont az ízlésemnek való. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.