Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Még annyit a Pokolgépről, hogy egy kollégám találkozott egy hónapja Kalapáccsal a Metro áruházban és megkérdezte tőle, hogy lesz-e még Pokolgép koncert vele.Azt mondta mindenképp lesz csak nem tudja mikor.Na erről nem akarok lemaradni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hétfőn megjelent a Tankcsapda új lemeze "Mindenki vár valamit" címmel.Nagyon jó lett.Visszatértek a gyökerekhez.Kemyény zúzós számok vannak az albumon, nyoma sincs olyan számoknak mint az "örökké tart".Ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a punk-rockot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nagyon ritkán, mivel nincs hozzá sok "anyagom". Ha nagyon kimerültnek vagy totál rosszkedvűnek érzem magam, bedobom a Négy évszakot a lejátszóba, mert baromira megnyugtató hallgatni. És nagyon szép is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem is megvan! Eszméletlen jó zene. Egyébként én se szoktam sűrűn hallgatni klasszikusokat, pedig van sok híres mű. A spartacus balett zenéje van még meg CD-n, amit imádok. Az Onedin család főcímzenéje is innen van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokott valaki komoly zenét hallgatni?

Családi okok miatt elég sokat :lol: A bátyám a Matáv (mostmár T-Online) zenekarban első trombitás... anno rengeteget gyakorolt itthon és persze renegeteg komoly-zenét hallgatott; igy persze mi is hallgattuk akarva-akaratlanul, na nem mintha baj lenne :lol:.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokott valaki komoly zenét hallgatni?

Anyci énektanár... mostanában hallgatni már nemigen, 3 éve az új férjéhez költözött, CDből meg csak néhányat másoltam le... annyira nem hiányzik. Ami kellett, azt lehúztam:)

 

Operák, főleg. Vagy ami még jobban bejön, zenedrámák:)

 

 

Ellenben nem tudom mióta rinyálok h dobjom már meg valaki egy kis csokrocska Depeche Mode-dal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem is megvan! Eszméletlen jó zene.

Jó lenne még néhány hasonlót beszerezni. Több mindent is érdemes lenne hallgatni. Pl. meghallgatnám a teljes Varázsfuvolát. Az Éj királynőjének áriáját azóta szeretem, amióta az általánosban két döglesztően unalmas magyar óra után hatodik órában éneken hallgattuk :lol:

Én sem bántam volna, ha itthon nálunk is hallgatna valaki komolyzenét. De a többiek nálunk nem szeretik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké :lol: Majd beszámolok, hogy jártam vele.

Ok. :lol:

 

Egyébkén ez az örmény úriember nagyom szerette a fokozásokat, de annyira jól tudta csinálni, hogy rajta kívül nem sok más zeneszerző volt képes erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézte valaki az Euróviziós (jó magyarosan :lol: ) Dalfesztivált?

Itthon a német közszolgálati ARD, osztrák Orf1 és a BBC Prime-on lehetett nézni.

 

Egy finn metál banda nyert. Menő szörny maszkokban voltak végig. Ma a híradóban beszéltek róla a tv2-n, hogy be akarták tiltani őket bla-bla sátánisták...

 

Rejtély számomra, hogy idén miért nem indult magyar. Tavaly (ha jól emlékszem ezért nem jött Wallatos premierezni) a Nox a középmezőnyben végzett, itthon még volt selejtező, bébi gabi, meg Mester Tamással. Idén meg se szó, se beszéd nem indul senki, pedig jó kis banzáj volt. a Szavazós részét imádom a legjobban, persze ott nincs meglepetés a politika, és a haverok egymásra szavaznak, pl északiak északiakra, volt szovjetek egymásra, ránk meg senki, mi nem hiányzunk senkinek. Ha jól vettem észre, a sógorok sem indultak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről nem lehetne kicsit konkrétabban? Bocsánat, de nem igazán ismerem a kifejezést :lol:

Wagner nevezte így azt amit ő csinált, azért, mert sokkal fontosabb benne a szöveg és a történés, mint az operákban. Csinált magának egy opera-szerű műfajt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbálom anycitól beszerezni.... videón megvan neki, kérdés, hogyan tudjuk átvenni. Kölcsönadással csak az a gond, h anycié és nem az enyém...

Majd megnézem a neten, hogy letölthető-e valahonnan :lol: Talán szerencsével járok.

 

Köszi az ismertetőt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Bluntot hallgatok ma. Nagyon kellemes kis zene, a pasi hangja nagyon jó, a zene lírai, nem pörgős, igazán jó hallgatni. Nincs túlspilázva :D A műkori gálákon idén sláger volt :) A rádióban is adták/adják a You're beautiful és néha a Good bye my lover című számait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.