Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

You're beautiful annyira szép! És szívemből szól pont manapság :)

 

Én most Nightwisht hallgatok.

 

Donát.

Én most a Lion King zenéjét.Aranyos rég hallodtam.De amúgy mostanában egyre komolyabb,szerelmes,szomorú dolakat halgatok legtöbnyire. AMúgy én is szeretem a Nighwisht. Epica-t és Kamelotot kalgatok még így ebben a témában.De sok van.Az IWIW-re kiírtam.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
lipi, ha esetleg erre jársz, írnál pár sort a koncertről?

Hogyne.Szívesen.

SZóval az egész úgy kezdődött,hogy 3 napig folyamatosan szolgálatba kellett lennem,hogy el tudjak menni,szóval egy kicsit fáradt voltam.

Hivatalosan 6-kor kezdté a beengedést illetve csak kezdték volna......

Valójában 6.30-kor.Mire mindenki bejutott 7.30 volt,ami azért is érdekes mert ekkor még cak a belső szektor kapu előőt volt a tömeg és a koncert 8-kor kezdődött........volna.

Őrült rohanás és lökdösődés után végül is nagyon jó helyre kerültünk,és ekkor jöttek az igazi megpróbáltatások.

A 8 órai kezdés helyett 9-kor jött ki az előzenekar(Sex Action ;) ) ami mellesleg az egyik kedvenc magyar zenekarom volt a 90-es években és örömmel tapasztaltam,hogy még mindig nagyon nagyon királyak.Rulez ;)

Lement az action 9.30-ra és vártunk,vártunk és vártun.10-kor kijött a főszervező és közölte.......

"....-sajnos a Roses késni fog 20-25 percet mert valami technikai gond lépett fel...."

Az amúgy is felspanolt tömeg elkezdett zúgolódni.Egyre több biztonsági jött és már nem igazán éreztem biztonságba magam.

Aztán vártun vártunk vártunk........

11-kor sokan megunták és elmentek.Elterjedt a hír,hogy a pénztárnál visszaváltják a jegyeket.Aztán ott is balhé lett,mert arra hivatkozva,hogy nincs elég aprópénz a kasszában,sok embernek nem fizették vissza az árát.Közben már bent is megjelentek a rendőrök.Szóval kezdett forrósodni a hangulat.

11.45-kor aztán valami elkezdődött.Egy inró ami jó jel volt.Viszont mikor már a huszadik perc után is az az intró ment akkor a tömeg bevadult.Neki a kordonnak.....Őrület volt.

És akkor megszólalt a Welcome to the jungle és felrobbant az aréna.Ha még egy percig húzzák akkor lerombolja a tömeg.

Maga a koncert nem volt rossz,de nekem nem tetszett.Azt hozzá kell tenni,hogy 92-ben Én láttam az eredeti felállásban és így nekem azzal,hogy szinte csak a régi számaikat játszották,hiteltelen volt.Nekem arról szólt ez az egész,hogy elfogyott a pénzem és gyorsan szerezzünk egy "keveset".Jól mutatja ezt az,hogy amit anno 3 gitárral tökéletesen megoldotak az most 4 gitárral korántsem sikerült.Ráadásul a 4 gitáros mindenáron be akarta bizonyítani,hogy Ő a világ legjobbja és folyton szólóztak.Viszont olyan hosszúra és érdektelenre sikeredett,hogy fütyülés lett a vége.

Elméletileg az új albumukat jöttek bemutatni,ennek ellenére 4 szám volt új a többi a régi.Axl hozta a szokásos formáját.A közönséggel zéró kommunikáció,a társakkal zéró kontaktus.Farmer, fonott haj és beesett arc.

Hát nagyából ennyi volt a szerda esti horror és tortúra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hallottam az incidensről. Axel Rose bekaphatja! Nagyon sokat enged meg magának az az ember...ez már így is csak egy nagyon halvány GNR utánzat.

 

Ellenben már alig egy hét csak, és Depeche Mode koncert a Puskásban!!! Totál bevagyok indulva már, ráadásul szisz is szerzett jegyet, így a haverommal együtt hárman fogjuk végig tombolni. Több mint 34.000 néző már tuti lesz. Előtte meg a Placebo és a Yonderboi fogja spanolni az embereket. Majd írok róla, ha van rá igény. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh..annak idején nagyjából ugyanannyian gyűlőlték a Mode-ot mint szerették. Ez úgy a '80-as évek végén volt. Bár szerintem ez az arány nem változott azóta. Én az előbbiek táborát nőveltem :D

 

Közben már máshonnan is megerősítést nyert, hogy Axel szépen leitta magát :D

Szégyen, hogy idáig jutott......és ezzel az egész zenekar is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh..annak idején nagyjából ugyanannyian gyűlőlték a Mode-ot mint szerették. Ez úgy a '80-as évek végén volt. Bár szerintem ez az arány nem változott azóta. Én az előbbiek táborát nőveltem :D

Csak ne nagyon hangoztasd. Fel nem foghatom miért tud gyűlölni valaki egy zenekart... Én egyiket se gyűlölöm, max. nem a kedvenceim.

 

Egyébként is ők még ezerszer jobbak mint a nagy nulla, és szánalmas Axel Rose. Ha már itt tartunk, Te milyen zenét szeretsz? Ha szabad érdeklődni...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt a verziót ismerem, hogy 9-kor Axl még Milánóban volt egy hotelban hullarészegen.Úgy kellett neki szólni, hogy koncerted van.Egy repülővel hozták Budapestre(ahol kijózanították).

Ezt Én is hallottam,de a büfé előtt beszélgettünk Szaszáékkal és Ők mondták,hogy már régen itt van csak döglik meg vedel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben már máshonnan is megerősítést nyert, hogy Axel szépen leitta magát :D

Szégyen, hogy idáig jutott......és ezzel az egész zenekar is.

Nincs is ezzel semmi baj,mert anno 92-ben is hasonló szitu volt Bécsben a Práter stadionban.Ott igaz "csak" másfél órát késett és helikopterrel hozták be,és ott is mocskos részeg volt mindegyik,de olyan bulit csaptak,hogy elszállt az agyunk.Nekem ez azért nem tetszett mert egy vadonatúj felállásben játszották a régi számaikat,és ez nekem hiteltelen volt.Én spec az új albumára lettem volna kíváncsi,mert a régi Rosest már láttam,otthol figyelnek a cd-k a dvd-k.Nekem ezért volt csalódás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Guns koncert tényszerű beszámolója:

http://www.sexaction.hu/cgi-bin/index.php?...m=20060531_guns

Igen csak ezzel is van egy kis bibi,ugyanis 7.30 körül értünk be.És mi elől voltunk.Nem engedtek be senkit előbb.

Mindenesetre nagy b×#*\"-ság volt ettől a f*@#-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ne nagyon hangoztasd. Fel nem foghatom miért tud gyűlölni valaki egy zenekart... Én egyiket se gyűlölöm, max. nem a kedvenceim.

 

Egyébként is ők még ezerszer jobbak mint a nagy nulla, és szánalmas Axel Rose. Ha már itt tartunk, Te milyen zenét szeretsz? Ha szabad érdeklődni...

 

 

 

Tizenévesen az ember vagy szerett vagy gyűlől.

 

A Depeche Mode számomra tök idegen zenét játszik. Nem vagyok odáig értük.

 

A '60-as '70-es évek jöhetnek minden mennyiségben. Az még javában zene volt. A tuc-tuc-tól falra mászom, továbbá a mai egyslágeres szánalmas bandáktól is. Botrány ami a mai zenét jelemzi.

 

Néhány kiemelt kedvenc: Rolling Stones, Led Zeppelin, Queen, AC/DC, Guns'n Roses, Eric Clapton, Eagles, Pink Floyd, Deep Purple, Black Sabbath....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tizenévesen az ember vagy szerett vagy gyűlől.

 

A Depeche Mode számomra tök idegen zenét játszik. Nem vagyok odáig értük.

 

A '60-as '70-es évek jöhetnek minden mennyiségben. Az még javában zene volt. A tuc-tuc-tól falra mászom, továbbá a mai egyslágeres szánalmas bandáktól is. Botrány ami a mai zenét jelemzi.

 

Néhány kiemelt kedvenc: Rolling Stones, Led Zeppelin, Queen, AC/DC, Guns'n Roses, Eric Clapton, Eagles, Pink Floyd, Deep Purple, Black Sabbath....

De Te már nem vagy tizenéves. :D A listádat elnézve már értem, miért nem szereted a DM-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés a sokat látott koncertlátogatokhoz. :D

 

DM koncert, szisz is jön, de neki másik kapuhoz szól a jegye. Nekem stefánia, neki Dózsa Gy út. Szerintetek van esély arra, hogy ő is Stefánia felől jöjjön be? Beengedik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly a Forma1-es focin sem igen nézték meg, hogy miféle jegyünk van, csak eltépték. Attól még mindenki a maga kapuján ment be :) Rizikós, de hátha most sem nézik meg a jegyeket rendesen :) Ja, és a helyszín ugyanez volt.

Szerintem azért van a megosztás, hogy ne egy kapunál tömörüljenek az emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor menjetek külön, aztán bent taliztok előre megbeszélt helyen :D A bejárattól azért lenne rossz visszafordulni, mert akkor újra végig kell várni a másik út felől a sort, és az nem piskóta dolog :) Ha csak nem megkönyörül a jegyszedő.

Na jó, ügybe való beleártás befejezve :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az is lehet, hogy belül meg kordon lesz... Tehát a küzdő tér is el lesz szeparálva. Nem lehet vegyülni. Ellenben ha nem elsz kordon, akkor nem lehet probléma elvileg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.