Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most akkor marha okos voltál. :) Még ha így is van...ki a za marha aki oda vesz jegyet? Elég megnézni hova szól! Szerinted onnan lehet bármit is látni, már csak a térkép alapján is? És akkor ez most mit is bizonyít? Hogy szar volt a koncert? Vagy mit? Nem értem... Lehet írni a Livenation-nek, vagy visszakérni a pénzt. Bár jogosan kapná meg a fejmosást a vevő, hogy így járt. Nem zsákbamacska volt, elég lett volna megnézni milyen jegyet vesz. Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy a koncert alatt azon a részen senki nem ült. Remélem ebbe már nem kötsz bele, mert én ott voltam és láttam Te meg nem. Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljon már meg a menet. :angry:

 

 

Akkor most elmondom mi van, te meg azt ajánlom villámgyorsan szálljál magadba!

 

Láttam egy képet egy híroldalon, amit követek. Láttam, hogy valaki megszívta 24.000-ért. Nem érdekel milyen volt a koncert, szeretem a Depeche-t, de nem érdekel a koncert, se az, hogy milyen volt, csak tudom, hogy van két jó ismerősöm, aki ott volt a koncerten, és sok pénzt adott a jegyért. Ezért szépen, kedvesen meg mertem kérdezni ezen a fórumon, hogy ugyanbátor kedves Ody, te ugye nem szívtad meg azzal, hogy vettél drágán egy jegyet, ami ilyen fos helyre szólt? Erre mit kapok: hogy a) madárnak nézlek b) marha okos vagyok c) mit pofázok bele olyasmibe amit nem értek. Gratulálok! :clap: Egy darabig ezek után itt biztosan nem látsz. Csak kedvesen akartam érdeklődni, hogy remélem jobb helyetek volt ennél, amit itt láttam. Nem minősítem a koncertet, mert okosabb vagyok annál, hogy egy rossz helyre szóló jegyből bármi következtetést levonjak. A koncert biztosan kiváló volt, én ebben nem kételkedem. Bátorkodtam megkérdezni, hogy jó helyen ültél-e. Az én hibám, bocsásd meg a felesleges feszkó szításom :lol: érdeklődésem :lol: hozzászólásom. :lol:

 

Vicc!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell...Donát. Nem kell. Szálljak magamba. Ok..holnap megteszem. Ja nem. ;)

 

Ha kicsit is követted az elmúlt hetek, hónapok történését, esetleg az írásaimat, tudhatod, hogy nagy fan vagyok. Erre a koncertre vártam négy éve (ami nem mellesleg az ötödik DM koncertem volt). Ezek után szerinted beülök egy "vak" helyre ennyi pénzért, amikor a kiemelt álló egy ezressel olcsóbb és a kifutótól kb. 6 méterre meg tudok állni (vagy lényegében akárhol)? Köszönöm kedves és naiv érdeklődésedet de nem. :) Eleve nem vennék az életben ülőhelyre jegyet, és ezt csak azért írom, hogy a jövőben megkíméljelek a felesleges kérdésektől. Azt meg továbbra is tartom, hogy mivel ez volt itt az első koncert, így a szervező livenation nem biztos, hogy a helyzet magaslatán állt. Szóval lehet reklamálni még akkor is, ha szerintem az lesz amit az alább írtam. Egy próbát biztos megér. Azt meg még halkabban jegyzem meg, hogy a szemben lévő GOLD tribünre szóló jegy, ami kb. ugyanolyan pozícióban volt, 32900 forintba került. Ott mondjuk a szolgáltatás is több lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohadtul nem érdekel valaki fog-e reklamálni emiatt. Ha nem tűnt még fel, csak az érdekelt volna, hogy jó helyetek volt-e. Bocsásd meg, hogy megmertem kérdezni a nagy fan Odytól, hogy ugyan megszívta-e így. Az én mérhetetlenül megbocsáthatatlan bűnöm, hogy nem vagyok egy nagy koncertre járó...

 

Csak érdeklődtem volna, de már k*rvára megbántam. Ilyen... nem is tudom mit mondjak erre, indokolatlan aggresziót az irányomba, amit itt most leműveltél, nem tűrök el senkitől - ti. amikor kedvesen érdeklődve, mintegy viccelődve fordulok valakihez, aki ilyen szintű aggreszivitással reagál -, ezért jobb lenne, ha ezt villámgyorsan újragondolnád nemcsak a saját szemszögedből! Ennyire ismersz basszus 12 év után, hogy azt hiszed provokállak a kedvenc koncerteddel? Gratulálok :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom, a 444 szokásához híven kelti a hangulatot.

Pontosan! Mint írtam is alább, valószínűleg elkövettek hibákat de ezeket a helyszínen próbálták orvosolni. Egyébként tényleg hatalmas koncert volt, de ne búsulj. Már vannak pletykák egy téli fellépésről is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

A 2000-es évek legelején, 11-12 éves koromban ez volt az első könnyűzenei populáris együttes, amelyet az osztállyal együtt felfedeztünk magunknak. És bár rajongójuk soha nem lettem, így mégis az LP meghatározó marad az életemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Szuper volt! :) Felülmúlta a májusi koncertet, pedig az is nagyszerű volt, szokás szerint, és annak a dallistája még egy árnyalatnyival közelebb is állt hozzám a sok Black Celebration-dallal. Nagyon jól szóltak a dalok, a hangosítás kifejezetten jól sikerült, csak egy-két esetben éreztem úgy, hogy a kíséret kissé elnyomja az éneket. A legjobban szóló dal  World in My Eyes volt, a legnagyobb (abszolút pozitív) meglepetés pedig  Strangelove feldolgozás. Az valami hihetetlenül jól hangzott így líraian. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ismét túl vagyunk egy Depeche Mode koncerten, ami szokás szerint fantasztikus volt. A Personal Jesus-re még sose tomboltam ekkorát. :D

A VOLT-os koncertjükön is ott leszel? :) Én ott leszek, igaz, nem a Depeche Mode-ra megyek, hanem a Limp Bizkitre. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Idén is voltam a VOLT Fesztiválon, két napot, és akartam írni pár sort róla, de még nem jutottam el odáig. Így, 3 hét elteltével sikerült végre. :D 

 

Elsősorban a Limp Bizkit meg az Avenged Sevenfold miatt mentem, de megnéztem a Hollywood Undeadet is. A HU-t is szeretem, hallgatom már őket jó ideje, de nekem ők csak ilyen 543. kedvenc zenekarom, szóval ha nem lett volna Bizkit meg Sevenfold, miattuk nem mentem volna le Sopronba. De ha már ott voltak, megnéztem őket is. Sajnos, elég nagy csalódás volt, egyrészt mert semmilyen hatással nem voltak a közönségre, mivel csomó híres dalukat el sem nyomták, másrészt nem volt rajtuk a maszk (róluk ugyanis tudni kell, hogy maszkot hordanak, mint a Slipknot tagjai), emiatt olyan érzésem volt, mintha nem is őket láttam volna. Ha legközelebb jönnek Magyarországra, biztos nem nézem meg őket, elég nagy csalódás volt. 

 

Utánuk következett a Limp Bizkit. Sok rosszat hallottam róluk a koncertjeikkel kapcsolatban, emiatt kissé "féltem" tőlük, de kellemesen csalódtam bennük. Egész jó bulit nyomtak. Hatással voltak a közönségre, óriási bulit nyomtak. Csak kár, hogy szinte az összes dalukat megszakították valami hülye szöveggel vagy bridge-dzsel, emiatt néha kizökkentettek minket a buli ritmusából. Illetve játszhattak volna még 3-4 dalt. De összességében jól éreztem magam, iszonyatosan nagyokat ugráltam, zúztam. :) 

Avenged Sevenfold: brutál jó koncertet nyomtak! Talán életem egyik legjobb koncertje volt. Odatették magukat, marha jó pirotechnikával meg vetítésekkel jöttek, pompás dalokat adtak elő, jó volt a setlist, rendesen meg is mozgatták a közönséget. Nem tudok rosszat mondani róluk. Talán azt, hogy 2-3 számmal játszhattak volna többet ők is. De összességében marhára élveztem, és talán még a tavalyi Linkin Park-fellépést is sikerült überelniük. 

 

Hollywood Undead: 10/4.5

Limp Bizkit: 10/7.5

Avenged Sevenfold: 10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mi is voltunk a DM-en, szenzációs volt. 

Én őket pont elkerültem, mert ők a 0. napon léptek fel, én meg csak az utolsó két napra mentem el. :) 

Láttam még az AWS-t, pontosan csak néhány percet belőlük, nem voltak rosszak, de nem az én stílusom. Fishből is láttam valamennyit, ők sem nyűgöztek le, Halott Pénzt meg kénytelen voltam végigállni a Sevenfold miatt, de ők mondjuk egész jó bulit toltak, viszont alapvetően ők sem a stílusom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Hát akkor már írok ide pár sort a zenei ízlésemről hogy újraéledjen ez a topik is,:P Amit szeretek műfaj Metál és annak is a heavy a power illetve a melodic death ágazata főként, de nem vetem meg a többi metál stílust se. Kedvenc együtteseim: Sabaton(minden mennyiségben) Powerwolf Parasite INC, de hallgatok meég néha Motörheadet és Lordit is a változatosság kedvéért. Kár lemaradtam a tavalyi Powerwolf és Lordi koncertekről is, de remélem hogy ha ezekre nem is de egy jövőbeli Sabaton koncertre eljutok. Már csak azért is mert idén adják ki az új albumukat.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.