Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A kisstadionban lesz?Mert ott lehet vegyülni.Pici átléphető kerítés van a szektorok között.Bent már a kutyát nem érdekli hova mentek.Az lesz a legjobb ha bent taliztok.Mobilok korában már nem nehéz.Mi is így csináltuk Tankcsapdán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Puskásban lesz, de már közben megoldódni látszik a probléma:

 

 

"Tegnapi napon meghaladta a 34.900 darabot a Népstadion koncertre értékesített jegyek száma. A szervező a mai napon további 1.140 darab ülőjegyet bocsátott ki. A befogadó képesség ezzel 36.040 főre nőtt. További érdeklődés esetén a kapacitás maximum 40.180 főig bővíthető. Kapunyitás délután 4-kor. Fontos! Az állójegyen feltüntetett, meghatározott kapunál kell sorban állni azoknak, akik a dühöngőbe vettek jegyet. Az úgynevezett hullámtörő kordonon belülre az első 4-5 ezer érkező jut be - függetlenül a beléptető kaputól. Az ülőhelyek konkrét székre / helyre szólnak - a rendezők biztosítják a helyfoglalást. Az együttes este 9-kor lép színpadra."

 

Tehát szisz bemegy a Dózsán, mi meg a stefin, és bent talizunk. A lényeg, hogy benne legyünk az első 4-5 ezerben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés a sokat látott koncertlátogatokhoz. :)

 

DM koncert, szisz is jön, de neki másik kapuhoz szól a jegye. Nekem stefánia, neki Dózsa Gy út. Szerintetek van esély arra, hogy ő is Stefánia felől jöjjön be? Beengedik?

Ody.Rengetegen csinálják azt,hogy olyan emberkéket keresnek akik egyedül vannak,és egyszerűen elcserélik a jegyeket.Annak aki egyedül van mindegy,hogy melyik kapun megy be.A roseson is rengeteg ilyen volt.

Csak tipp :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody.Rengetegen csinálják azt,hogy olyan emberkéket keresnek akik egyedül vannak,és egyszerűen elcserélik a jegyeket.Annak aki egyedül van mindegy,hogy melyik kapun megy be.A roseson is rengeteg ilyen volt.

Csak tipp :D

Erre én is gondoltam. Csak hogy? Odamegyek a sorban álló emberekhez és megkérdezem akar-e valaki a másik oldalon sorban állni?

Lutri, hogy összetalálkozunk-e, talán csak akkor biztos, ha már kapunyitásra odamegyünk, különben, hogy verekedem át magam a tömegen? És pont azt akartam elkerülni, hogy egyedül legyek a tömegben. Még a piacon is elvesztem anno a sok ember közt, nemhogy a Puskásban :) . Várjunk 4 órát. Lehet, hogy mások meg már 3-ra odamennek sorban állni :) , ahhoz angolnak kell lenni, hogy az ember ezt élvezze. Aztán lehet, hogy nem is olyan bonyolult csak épp egyikünk sem volt még ekkora koncerten és halvány lila gőzünk sincs a trükkökről. Jól jönne egy fénykard, észrevennénk egymást és nem állnának az utunkba :? .

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is gondoltam. Csak hogy? Odamegyek a sorban álló emberekhez és megkérdezem akar-e valaki a másik oldalon sorban állni?

Lutri, hogy összetalálkozunk-e, talán csak akkor biztos, ha már kapunyitásra odamegyünk, különben, hogy verekedem át magam a tömegen? És pont azt akartam elkerülni, hogy egyedül legyek a tömegben. Még a piacon is elvesztem anno a sok ember közt, nemhogy a Puskásban :) . Várjunk 4 órát. Lehet, hogy mások meg már 3-ra odamennek sorban állni :) , ahhoz angolnak kell lenni, hogy az ember ezt élvezze. Aztán lehet, hogy nem is olyan bonyolult csak épp egyikünk sem volt még ekkora koncerten és halvány lila gőzünk sincs a trükkökről. Jól jönne egy fénykard, észrevennénk egymást és nem állnának az utunkba :D .

Csak a legnagyobb fanok fognak ott ácsingózni háromkor... Ha odamegyünk kapumyitásra, simán beférünk a az első ötezerbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is gondoltam. Csak hogy? Odamegyek a sorban álló emberekhez és megkérdezem akar-e valaki a másik oldalon sorban állni?

Én hasonló módszerrel passzoltam el tavaly anyukám előre megvett epIII-as jegyét, mivel a MÁV tett róla, hogy ne érjen fel a kezdésre. Kinéztem egy egyedül álló pasit a sorban, megkérdeztem, melyik filmre akar jegyet venni (naná, hogy epIII-ra akart :) ), és szívességből az én fölös jegyemet vette meg. Aztán megnéztük együtt a filmet, de ez már nem ide tartozik.

Vannak azért rendes emberkék is, ha az első nem akar cserélni, kell keresni egy másikat. Csak az a gond, hogy a sor végéről kell válogatni (már ha egyáltalán nagy sor áll, mikor odaértek), mert azok valószínűleg előbb átsétálnak a másik kapunál álló sor végére, mint aki emitt már elől áll :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak arra vigyázzatok, hogy talán nem lehet bármit bevinni. Nekem mondták egyszer, hogy néha  megnézik a cuccot. Pl. alkohol, stb. Ez nem tuti, de előfordulhat.

Semmi piát nem lehet bevinni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan a piás flakonokra szelektálnak, nem? Nem lehet beviinni semmit amivel ütni lehet... asszem

Nem azért nem lehet, hanem azért, hogy bennt vedd meg.

Ugyazokat szokták bennt árulni amiket elvesznek, pl fém dobozos üdítők.

Egyedül a papírdobozos cuccokat hagyják az embernél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a koncert!!! Remélem jönnek még, mert akkor ott a helyem. Egyébként az egész koncert, egy hatalmas tombolás volt végig. :) A környezetemben állók legalább annyira élvezték, mint mi. :D Mi is a küzdőtéren voltunk, hála égnek, hogy így döntöttünk. Egy kis eső is fűszerezte a dolgot. A lényeg, hogy nagyon nagy élmény volt a show, minden várakozásomat felülmúlta. Ezentúl kötelező lesz járnom. Az igazság az, hogy már most ismételnék megint...

 

Negatívumok nem igazán voltak, ha csak a beengedési procedúrát, és a nagyon hosszú sörsátor előti sorban állást nem említem.

 

Ja igen. A Yonderboi és a Placebo is bejött. Előbbi jobban. :clap:

 

Szisz "kamerázott" szinte végig. :D Remélem majd feltesz egy-két számot, csak a hangulat kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végül hogy jutottatok/mentetek be? Ezt nem részletezted.

Még mindig a hatása alatt vagyok. :clap:

 

Szisz eleve a másik kapuhoz ment, tehát Dózsa Gy. út felől, de viszonylag simán bejutottunk. Az első között értünk be a pályára, így ott találkoztunk. A színpadhoz igen közel voltunk.

 

Mi meg a haverommal eléggé megbonyolítottuk az odajutást, mert a 4-es villamossal mentünk a Deákig, majd 75-ös busszal Dózsa Gy úti megállóig, onnan séta.

 

Visszafelé már egyszerűbb volt, mert Zuglóba szálltunk fel a 0:40-es személyre. :) Egyébként a setlist ez volt:

 

Intro

A Pain That I'm Used To

A Question Of Time

Suffer Well

Precious

Walking In My Shoes

Stripped

Home

Judas

In Your Room

Nothing's Impossible

John The Revelator

I Feel You

Behind The Wheel

World In My Eyes

Personal Jesus

Enjoy The Silence

-

Leave in Silence

Photographic

Never Let Me Down Again

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy későn írtam útvonal ajánlót a másik topikban (először nem is láttam, hogy mennyi az idő, de akkor már biztos elindultál, legközelebb tessék szólni előbb egy nappal :D) :)

4-es villamossal Deákig? A Deák térig? Nem inkább a Blaháig? A Deák nem esik az útvonalába.

Na de legalább hazafelé megtaláltátok a legegyszerűbb útvonalat :clap:

Örülök, hogy ennyire jó volt a koncert :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy későn írtam útvonal ajánlót a másik topikban (először nem is láttam, hogy mennyi az idő, de akkor már biztos elindultál, legközelebb tessék szólni előbb egy nappal :P) :D

4-es villamossal Deákig? A Deák térig? Nem inkább a Blaháig? A Deák nem esik az útvonalába.

Na de legalább hazafelé megtaláltátok a legegyszerűbb útvonalat :D

Örülök, hogy ennyire jó volt a koncert :)

Ja.. még nekem sem ugrott be a Zuglói megálló, bár pont Odyval már szálltunk ott le. :D A legdurvább, hogy többször voltam ott a pálya környékén mégsem tudtam pontosan hova is megyek. Míg Odyék kényelmesen fa alatt, árnyékban várták a kapunyitást én egyedül, tűző napon, így hát a környezetemben állókat figyeltem és bőszen telefonálgattam a túloldalra. Mégis így volt jobb, mert akinek nem oda szóló jegye volt a pályától zavarták vissza, miután már sorban állt. Akik elsőnek érkeztek a küzdőtérre kaptak helyes papírkarperecet, azzal engedtek vissza és csak azzal, jól megnézték minden egyes alkalommal, "It's good" mondták aztán mehettünk. Még most is rajtam van.

Kár, hogy nem verekedtük magunkat közelebb, a fránya sörök miatt nem lehetett :P. Az eső, mivel nem áztunk ronggyá még hangulatos is volt, pont a Mode előtt zendített rá az ég, és micsoda őrjöngés volt.

Ha mentek koncertre döntsétek el mit szeretnétek inkább emlékdokumentumot gyártani vagy tombolni, mert azt, mint operatőr csak lopva lehet. :clap: Amíg le nem merült a gép nem bírtam megállni, hogy ne vegyem föl. Akinek az elején lemerült (Ody haverja) lehet, hogy jobban járt, mert én úgy éreztem fel sem ocsúdtam és már vége lett. :D A felvételeket nem tudtam még visszanézni, mert köcsöngép. Furcsa Mode mégis mindenki szeretett már előre áldozatos munkámért. Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.Ezek szerint vérprofik.Kár, hogy én nem szeretem a zenéjüket.

Én is sajnálom, hogy nem jön be. Söröztünk is....a kezdés előtt bespájzoltunk. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.Ezek szerint vérprofik.Kár, hogy én nem szeretem a zenéjüket.

Sajnos én is csak egy két számot. Valahogy nem az én stílem. :lol:

 

Én most Lordi-t hallgatok szinte állandóan. Ismeri valaki őket? A hírüket biztos hallottátok... :)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.