Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Főbb szereplők túlélik, mert bent vannak a III. részben, mellékszereplőkről is tudjuk, hogy legalább még 1 évadot kihúznak, a félbevágott visszatérők, ha már előkerültek legalább egy fél évadot kapnak, hanem egészet...szerintem maximálisan tudom ki éli túl és ki nem szaga volt a dolognak.

Mindez amit leírtál az 1-2. évadra is igaz. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy a sorozat bizonyos keretek között mozog: Kenobi, Skywalker és még jó néhány karakter nem hal meg benne, Palpatine nem lepleződik le, stb. Ezeket hibának vagy kiszámíthatóságnak felróni... szimpla hülyeség.

Ráadásul ebben a topikban még kellően OFF is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper kis este volt. :) Köszi Dzséjt még egyszer! Kíváncsi leszek a teljes helyezett listára is. Tegnap megdöntöttük a "single day" rekordot, már ami a hozzászólásokat illeti. :D Plusz a nézettségi adatok is hasonlóról számolnak be. Jövőre folyt. köv!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lett a szavazás. Az Umbarás dolgok több kategóriában taroltak, aminek örültem. Ami furcsa volt, hogy Darth Maul győztes lett. Párbajban nekem a Ventress vs Grievous volt a kedvencem, azért az is szép lett. Az összes többi azt hiszem megérdemelt lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor a lista a pontokról:

 

LEGJOBB EPIZÓD

4x10 Carnage of Krell 151

4x19 Massacre 128

4x07 Darkness on Umbara 115

4x20 Bounty 113

4x22 Revenge 103

4x08 The General 102

 

LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL

Az Umbara quadrológia 171

A Hardeen quadrológia 138

A Darth Maul quadrológia 134

A rabszolga trilógia 120

A Dac trilógia 93

R2-D2 és C-3PO duológia 58

 

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ

Obi-Wan Kenobi 154

Asajj Ventress 142

Rex 126

Pong Krell 99

Ahsoka Tano 98

Anakin Skywalker 95

 

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

Darth Maul 131

Savage Opress 129

Talzin 124

Grievous 115

Riff Tamson 109

Dooku gróf 106

 

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

Cad Bane 147

Pong Krell 129

Savage Opress 119

Riff Tamson 116

Darth Maul 111

Miraj Scintel 92

 

LEGJOBB SZÖRNY

Milodon 139

Brezak 127

Hydroid Medúza 114

Vixus 112

Blixus 110

Kirosi madár 108

 

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

Umbarai hernyótalpas tank (IAT) 150

Quarzite szubvillamos 136

Umbarai nehéz tüzér 135

AT-RT 107

Umbarai tank 102

Balutar sikló 84

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

Umbarai vadászgép 157

Venator 142

Z-95 Headhunter 136

Luxury 300 fregatt 109

Zygerriai rabszolgaszállító 88

A Teknős hajó 82

 

LEGJOBB PÁRBAJ

Obi-Wan Kenobi/Assaj Ventress vs. Darth Maul/Savage Opress 177

Assaj Ventress vs. Grievous tábornok 143

Anakin Skywalker vs. Dooku gróf (Crisis on Naboo) 134

Ahsoka Tano vs. Pre Vizsla 122

Anakin Skywalker vs. Dooku gróf (Escape from Kadavo) 76

Anakin Skywalker vs. Dooku gróf (Shadow Warrior) 62

 

LEGJOBB CSATA

Leszállás Umbarán 151

Az umbarai légi bázis elfoglalása 148

A dathomiri csata 144

A daci csata 96

A kadavoi mentőakció 91

A quarzite-i csata 84

 

LEGJOBB BOLYGÓ

Umbara 170

Quarzite 128

Dathomir 117

Zygerria 114

Dac 96

Lotho Minor 89

 

LEGJOBB KLÓNKATONA

Rex 170

Fives 152

Hardcase 136

Cody 102

Dogma 78

Tup 76

 

LEGJOBB FEJVADÁSZ

Cad Bane 180

Boba Fett 136

Embo 112

Bossk 109

Dengar 94

Derrown 83

 

LEGJOBB ZENE

4×10 Carnage of Krell 144

4×22 Revenge 142

4×19 Massacre 136

4×21 Brothers 112

4×15 Deception 93

4×17 The Box 87

 

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

Sam Witwer (Darth Maul) 154

James Arnold Taylor (Obi-Wan Kenobi) 134

Dee Bradley Baker (klónok) 122

Dave Fennoy (Krell tábornok) 109

Ahsley Eckstein (Ahsoka Tano) 99

Corey Burton (Dooku gróf) 96

 

LEGJOBB JEDI

Obi-Wan Kenobi 176

Anakin Skywalker 126

Ahsoka Tano 115

Kit Fisto 109

Plo-Koon 104

Yoda 84

 

LEGJOBB DROID

R2-D2 149

IG-100 Magna guard 139

C-21 Highsinger 125

BX kommandó droid 104

Aqua droid 102

C-3PO 95

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért akadt néhány meglepetés, még ha az első helyek java része tényleg megjósolható is volt. Legjobban Maul eredménye lepett meg. Ha visszagondolok, mennyi embernek nem tetszett/nem tetszik a visszahozása, az is elég meglepő lett volna, ha nem az utolsó helyen végez.

Azt sejtettem, hogy a Venator trónfosztott lesz, mert sokaknak már unalmas (nekem mondjuk nem), de hogy épp a "csokornyakkendő" veri le, azt nem gondoltam volna.

A főszereplő kategóriában Anakin eredménye lepett meg leginkább, azt hittem, őt többen csípik. Ami viszont Ahsoka és Obi-Wan közt folyik évadról évadra ebben a kategóriában... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összességében én is elégedett vagyok az eredményekkel, bár a számos kategóriában az 1. számú jelöltjeim második helyen végeztek (legjobb főszereplő, szörny, felszíni jármű, csata, szinkronhang), ezek közül Ventress győzelmét hiányolom a legjobban, mert ő igazán megérdemelte volna most. Csak azt remélem, lesz még évad, ahol ennél még jobban megérdemli majd, és akkor nyerni fog. :)

Maul mint legjobb mellékszereplő nagy meglepetés volt - az alaphelyzethez képest némileg megbarátkoztam a visszatérésével, de ez csak a középmezőnyhöz volt elég az adott kategóriában. Győztesnek nem vártam volna. Talzin pl. sokkal jobb volt. :)

 

Hét elsőséget gyűjtött be az Umbara szál.

Abszolút megérdemelten. :)

 

 

A főszereplő kategóriában Anakin eredménye lepett meg leginkább, azt hittem, őt többen csípik.

Én nagyon csípem, az örök ranglistán senki nem is fogja őt soha letaszítani nálam a trónról. :P Azonban ebben az évadban alig szerepelt, és akkor sem volt túl emlékezetes. Ugyanez igaz Ahsokára is. Amennyire egyértelmű volt tavaly, hogy ő a legjobb főszereplő, idén annyira egyértelmű volt, hogy ennek a közelében sem járt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanez igaz Ahsokára is. Amennyire egyértelmű volt tavaly, hogy ő a legjobb főszereplő, idén annyira egyértelmű volt, hogy ennek a közelében sem járt. :)

Ezt be kell látnom, ettől függetlenül, ami esetedben Anakinra, az nálam Ahsokára igaz az örök ranglista kapcsán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon csípem, az örök ranglistán senki nem is fogja őt soha letaszítani nálam a trónról. :P Azonban ebben az évadban alig szerepelt, és akkor sem volt túl emlékezetes. Ugyanez igaz Ahsokára is. Amennyire egyértelmű volt tavaly, hogy ő a legjobb főszereplő, idén annyira egyértelmű volt, hogy ennek a közelében sem járt. :)

 

Ugyan így vagyok ezzel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A technika szemét kis ördöge majdnem szabotált. Leállt a router, de némi halálos fenyegetés, az ablakon kilóbálás, kalapáccsal ütlegelés és szitokszó után megjött az esze.

Sajnos nem csak téged támadott meg, hanem engem is, ugyanis itt a gettóban megint elloptak valami kábelt, ezért a hétvégére nem volt internetem, ezért is nem tudtam részt venni a díjátadón. (Ráadásul, hogy ha a házi feladatomat 15 perccel később küldöm be, akkor nem lett volna meg határidőre, de ez egy másik téma.)

 

Azt kell, hogy mondjam, hogy a jelöltjeim nagy része ugyan nem nyerte meg a szavazást, mégsem érzem úgy, hogy bármelyik másik nyertestől sajnálnám a címét, mivel volt olyan jó az évad, hogy itt szinte mindenkinek lehetett szurkolni.

 

Legjobb Bolygó: Umbara

A Quarzite és a Carlac sokkal előkelőbb helyet foglaltak el a jelöltjeim listáján, de teljesen érthető a győzelme. A legjobb történetszál játszódott itt, az egész olyan, akár egy testet öltött rémálom, frusztráló és hangulatos, a pulzáló növények, a világító állatok... Remek volt. (Fura, hogy csak pont most jut eszembe, de a Vixus miért világít belülről? :D)

 

Legjobb Felszíni Jármű: Umbarai Hernyótalpas Tank (IAT)

Hát, sok minden, de nem hernyótalpas, de érthető a győzelme. Olyan, akár egy megveszett fenevad. Amikor pörög a levegőben és okádja magából a sugárlövedékeket, az nagyon bad ass. Viszont érdekes volt, hogy a hátán az ágyuk két csöve mindenképpen 180 fokot zárnak be, szóval akkor tulajdonképpen most melyikkel céloznak? :D Megérdemelte, bár nálam az umbarai lebegő tank volt az első.

 

Legjobb Űrjármű: Umbarai Vadászgép

Bár én is a Luxury-nak szurkoltam, tőle sem sajnálom a győzelmet, főleg az egyedi csúcstechnológiája miatt.

 

Legjobb Csata: Leszállás Umbarán

Talán én is erre szavaztam, már nem emlékszem pontosan, de nem volt kérdéses, hogy az árnyék emberek tarolni fognak az idei szavazáson.

 

Legjobb Párbaj: Darth Maul & Savage Opress Vs. Obi-Wan Kenobi & Asajj Ventress

Ez sem lep meg, bár sokaknak nem nyerte el tetszését a történetszál, majdnem mindenki tűkön ülve várta a nagy revansot, ahogy én is. Bár az Ahsoka Tano Vs. Pre Vizsla párbaj nekem sokkal jobban bejött, éppen azért, mert nem lehetett tudni, hogy mi lesz a vége, valahogy úgy éreztem, hogy valamelyikük ott meghal, de végül nem történt meg. Ebből a szempontból ez azért volt jó, mert sanszos volt, hogy Asajj Ventress esetleg meghal.

 

Legjobb Szörny: Milodon

Igazából semmi különöset nem csinált, de ahogy sokan, én is ezt jelöltem első helyen. Nincs különösebb oka, bejött és kész. :)

 

Legjobb Droid: R2-D2

Egyike a kevés meglepetéseknek, C-21 Highsingert tippeltem, hogy első lesz, én is annak jelöltem, talán... Már nem tudom. >.< Valahogy ezt az egész kategóriát nem nagyon tudtam hová tenni, de megérdemli a kis szemetes vödör. :)

 

Legjobb Idegen Karakter: Cad Bane

Bravó, megérdemelte. A sorozat talán legjobb karaktere, rendkívül cool és bad ass, ám kellőképpen rohadék azért, hogy mégiscsak gonosz karakternek számítson, de árnyalták annyira, hogy becsületes és van gerince. És persze a kalap. :)

 

Ezért a képért pedig külön köszönet, Dzséjt, mostanában úgy is átjár a western láz. :)

 

Legjobb idegen karakter

 

the%20bad.jpg

 

 

 

Ugye tudod, hogy miközben ezt olvasod, nem kapsz pontot. A többiek meg közben megfejtik. Ők kapnak pontot. És még mindig olvasod! Nem akarod megfejteni? Hagyd abba! Áááá… hagyd, már biztos valaki beütötte a megfejtést.

 

Legjobb Fejvadász: Cad Bane

Valahogy ez sem lehetett kétséges, amióta létezik ez a kategória, kivétel nélkül Cad Bane nyeri és mindig is ő fogja.

 

Legjobb Klónkatona: CT-7567 Rex Százados

A legjobb fejvadász kategóriához hasonlóan ez az a kategória, amelyik mindig is Rex századosé lesz. Főleg az Umbarán történtek után. Ott volt a legkidolgozottabb szerepe, talán az egész sorozat folyamán. És érezni lehet a karakterén, hogy az ott történtek után már ő sem lesz sohasem ugyanaz, akárcsak Anakin Skywalker esetén a Mortis után. Bár Hardcase-től sem sajnáltam volna, afféle post-mortem díj gyanánt.

 

Legjobb Jedi Lovag: Obi-Wan Kenobi

A Zygerrián történtek, a Rako Hardeen küldetés és sikertelen bosszú után igazán kijelenthetjük, hogy ez az évad Obi-Wané volt, akárcsak a második. Nem sajnáltam tőle a díjat. Bár nem a kategóriához vág, mert ő nem érdemelheti meg ezt a címet, de meglep, hogy Pong Krell egyetlen kategóriában sem nyert. Ennyire megutáltuk volna?

 

Legjobb Mellékszereplő: Darth Maul

Sokan meglepődtetek rajta, pedig nincs min. A történetszál osztotta meg a nézőket, nem a karakter, ő továbbra is zseniális, főleg azért, mert... Na jó, ezt majd a következő kategóriánál. :)

 

Legjobb Szinkronhang: Sam Witwer (Darth Maul)

Nem is lehetett másé a győzelem. Sam Witwer már tavaly is a legjobb volt, szerintem. Nála valahogy senki nem éli bele jobban magát a szerepébe. És ebben a pontban igazat kell adnom Dzséjtnek, Darth Maul bőrében Sam Witwer nem volt olyan Starkilleres, mint a Fiú kapcsán. (Bár engem már ott sem zavart.) Nálam is ő volt az első, a második Dave Fennoy.

 

Legjobb Zene: 4x10 - Carnage Of Krell

Megérdemelte, bár én a Deceptiont jelöltem elsőnek. A zene és a képi világ tökéletes egyensúlyban van, ezért is volt olyan hatásos.

 

Legjobb Főszereplő: Obi-Wan Kenobi

Ugyanazért, amiért a legjobb Jedi Lovag kategóriát, ezt is ugyanúgy megérdemelte. Nem lepett meg, hogy Anakin Skywalker kevés szavazatot kapott, ez valahogy nem az ő évadja volt, az inkább a harmadik.

 

Legjobb Történeti Szál: Umbara Kvadrológia

Nem volt kérdéses, no comment.

 

Legjobb Epizód: 4x10 - Carnage Of Krell

Ahogy ez sem, mindent vitt idén.

 

Kár lenne tagadni. Vajon sikerül majd túlszárnyalni?

Ha objektív vagyok és a közösség véleményét együttesen tekintem, akkor igazad van, de nálam még mindig a Ghosts Of Mortis vezet. :)

 

Egyébként Dzséjt, zseniális műsort csináltál, egész jókat nevettem helyenként, sajnálom, hogy nem lehettem itt élőben, de visszaolvasva is nagyon tetszett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg szomorú eset KisKósa. :( Pedig tényleg jó móka volt a kiosztó. Na majd jövőre. :) Jók voltak a kommentárjaid is. Mortissal kapcsolatban pedig igazad van. :D Az sokkal elvontabb és nehezebben emészthető, mint az Umbara.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.