Ugrás a kommentre

Hasznos linkek, amiket érdemes megnézni


dstar

Ajánlott hozzászólás

Hajtogass te is lépegetőt. :oops:

LOL

Egyszer hajtogattam egy ilyenből az Aliensbeli kolónia egyik rakodógépét (nem azt, amelyikkel Ripley a királynő ellen küzd, hanem az egyik kütyük a kolónia utcáiról), de nnekem túl idegtépő munka volt.

Amúgy se hajtogathatnék, még féltékeny lenne a lego AT-AT-om :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Ez a lap csurig van forgatókönyvekkel köztük az EP1,2,4,5,6-éval.

 

Igaz a képesek is ezek alapján készültek de attól szerintem még vmennyire érdekesek.

Meg hát azokon kívül bőven van ott miből mazsolázni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Hát igen, a karakterek, a háttérben történő események, a masinák kidolgozottsága és a csaták intenzitása, hát még a szinkronok beleélése tényleg van olyan jó, vagy jobb.

Nem szoktam rajongói alkotást becsmérelni, legalábbis, amíg az alkotó a realitás talaján marad. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a karakterek, a háttérben történő események, a masinák kidolgozottsága és a csaták intenzitása, hát még a szinkronok beleélése tényleg van olyan jó, vagy jobb.

Nem szoktam rajongói alkotást becsmérelni, legalábbis, amíg az alkotó a realitás talaján marad. :D

Én szakadtam a röhögéstől amikor megszólalt a birodalmi tiszt az elején. Alig érteni mit beszél, ráadásul olyan a hangja mint valami rossz b*zinak. :D Na ez a rajongói cumó és nem a CW (mint ahogy néhányan próbálták azzá degradálni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem tudom, hogy ide való-e, de ezt találtam:

http://web.archive.org/web/20011024164446/...fi.hu/main.html

 

Na ezt elnéztem. 2008-as hsz-ek vannak. Igaz, maga az oldal már nem működik. :)

(Egy kérdésem lenne: mi volt annak a bizonyos első kluboldalnak a címe?)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alábbi trailer készítője szerint az ő készülő műve van olyan, vagy még jobb is mint az új silány és sz*r Clone Wars. Érdemes megnézni!

Az avatarja alapján a pali itt is tag, nem?

Amúgy ha ő kreálta az animációt akkor nagy gratula neki, mert azért sokat dolgozhatott vele. De ez inkább számítógépes játékokban eljátszott filmnek néz ki, és akkor már nem jár akkora hatalmas gratula neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az avatarja alapján a pali itt is tag, nem?

Amúgy ha ő kreálta az animációt akkor nagy gratula neki, mert azért sokat dolgozhatott vele. De ez inkább számítógépes játékokban eljátszott filmnek néz ki, és akkor már nem jár akkora hatalmas gratula neki.

Most nézem, ő Darth Mole. Kérte a sorozat linkjét, és küldtem is neki. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

No igen, tipikus - pl a gportalon tucatjával található - sablonokból felépült, kevés valódi tartalommal rendelkező oldalak. (Főleg az első.) Az ilyen oldalakat a felesleges "extrák" az oldal szélén, és a nagyobb részt (sw.hu-ról) másolt, vagy mind a tartalmában, mind a helyesírásban hibás (pl "Shit" a "Sith" helyett, vagy az "ojan" az "olyan" helyett, és még lehetne sorolni...) tartalom jellemzi.

 

Iván, azt tudom javasolni, hogy nézz meg minél több rajongói oldalt (lehetőleg ne a "gportal" típusúakat, hanem inkább az extra.hu-n találhatóakat), és azokból próbáld ellesni, hogyan is érdemes felépíteni egy internetes rajongói honlapot. Természetesen nem csak Star Wars témájú oldalakra gondolok, hiszen teljesen más (Harry Potter, Gyűrűk ura, stb.) oldalakon is lehet jó ötleteket találni. Az alapötlet nem rossz, de a kidolgozáson, megjelenésen és tartalmon még nagyon sok javítani, fejleszteni való van, hogy valóban tetszetős és tartalmas oldalakká váljanak. Még egy tanács: a sablonok helyett érdemes megismerkedni a HTML nyelvvel, mivel annak segítségével sokkal szebb kivitelű és teljesen szabadon formálható felépítésű oldalakat lehet készíteni. Egyébként sok sikert az oldaladhoz, akár megfogadod a tanácsomat, akár nem! :D

A videók tetszettek, a korotokhoz mérten szép munkák. Idősebbek is követtek már el sokkal gagyibbakat. :P

A lényeg, hogy ne add fel sem a filmezést, sem a honlapkészítést, hanem igyekezz eltanulni azokat a nálad tapasztaltabbaktól! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezekhez még elég fiatal a srác. :D

Szerintem is. Ezen kívül szerintem fontos a sorrend. Amíg nem ismeri jól a HTML-t, csak ront a helyzetén, ha belekapkod ezekbe a nyelvekbe. Tehát először HTML, aztán ha az már jól megy, jöhet a többi is... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. Ezen kívül szerintem fontos a sorrend. Amíg nem ismeri jól a HTML-t, csak ront a helyzetén, ha belekapkod ezekbe a nyelvekbe. Tehát először HTML, aztán ha az már jól megy, jöhet a többi is... :lol:

Én sem véletlen írtam ezt a sorrendet. Azt nem t'om, mennyi idős, de nem is azonnal kell megtanulnia, ezt sem mondta senki. Csak ha egyszer majd a távoli jövőben tényleg akar egy jól működő honlapot, akkor ezeket sem árt elsajátítani, erre igyekeztem célozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.