Ugrás a kommentre

Revenge of the Sith VHS kiadás avagy mit várunk tőle.


Derb

Ajánlott hozzászólás

Hát én szinkronnal is szeretném otthon látni néha. Van egy-két nekem jól ülő magyar mondat benne, magyar hangsúllyal. Csak a teljesség kedvéért természetesen. :D

 

Én is így vagyok vele. Pl. az AOTC-ban amikor Obi-Wan lecseszi Anakint, hogy Wessel a másik irányba ment: " jól elévágtunk mondhatom". Ezt a mondatot nagyon jó hangsúllyal adja elő a csávó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én szinkronnal is szeretném otthon látni néha. Van egy-két nekem jól ülő magyar mondat benne, magyar hangsúllyal. Csak a teljesség kedvéért természetesen. :lol:

 

Az is van DVdDn, nekemis megvan.Tökéletes kép+2.1 szinkron.Még egyszer sem néztem meg, de nem is akarom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megjelenik a dvd, hozzáértő kezek kb 1 nap alatt rávarázsolnak egy 5.1 szinkront, és ha olyan csinálja, mint mondjuk az ep2-nél, még "szinte" gyári minőség is lesz.

Ez nem szép dolog (mert illegális :lol: ), de nekem is meglesz, és ha ezért megszólna valaki, azt mondom neki, hogy az sem szép dolog , hogy nem teszik rá a gyári lemezre a szinkront.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De úgy hallottam, valahogy lehet keverni belőle 5.1-et. Fogalmam sincs, hogyan, nem értek hozzá, de azt tudom, hogy olyasmi hatást el lehet érni. Persze nem lesz ugyanolyan, de kalózverziónak biztos tökéletes lesz. :lol:

 

Egy erősítő, amely tudja a ProLogic funkciót, szétdobja a surround hangot 5.1-es érzéssé. Ez amolyan hamis 5.1. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok benne biztos, de azt hallottam, ezt úgy csinálják, hogy az eredeti angol 5.1 és a magyar sorroundot keverik össze. Ezért van, hogy a jobb lejátszókon a magyar 5.1-es DVD-ken hallatszik az angol hang is, mint valami visszhang.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megjelenik a dvd, hozzáértő kezek kb 1 nap alatt rávarázsolnak egy 5.1 szinkront

 

Szerintem ezt a szinkronsávot a VHS-ről veszik le. Az pedig csak surround...

 

Ez így van, de bedigitalizálva jópár progi van, ami elég komoly munkát végez a sima surround-dal, és ez bár nem valódi 5.1, de élvezhető is lehet. (találkoztam már olyannal is, ami hallgathatatlan volt.)

Ez attól függ, ki csinálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Aszt olvatam valameik oldalon.Hogy a VHS-en a DVD-n meglelhető extrák fele lesz fenn.Ienek mint:Kimaratt jelenetek (szerintem úgyan úgy lesz mint az ep2-nél felrakna 6-ból 4-et és ha a másik kettő érdekli az embert akkor vegye meg a DVD-t is.

Trillerek,Bemutatott TV spotok,És a Játékok trilerei.

Más szerintem nem is lesz rajta.

Hála istennek Nekem már van DVD lejátszóm (saját,othon a szobámban)

Kb:3 hete. Megkaptam az Ep3 DVD-n Nem az eredeti de a kép és ha hang kitűnő és szinkron(bár aszt nem néztem sokszor,írtó rossz lett) és felirat is van rajta.Csak egy hiányzik.

 

A StábLista!!!!

Kb:1-2 percel a film végétől a naplemente után.Leáll mert nincs tovább afilm.A szénész társulat fele nincs rajta.Igazából nagyon csak a zene miatt sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aszt olvatam valameik oldalon.Hogy a VHS-en a DVD-n meglelhető extrák fele lesz fenn.Ienek mint:Kimaratt jelenetek (szerintem úgyan úgy lesz mint az ep2-nél felrakna 6-ból 4-et és ha a másik kettő érdekli az embert akkor vegye meg a DVD-t is.

Trillerek,Bemutatott TV spotok,És a Játékok trilerei.

Más szerintem nem is lesz rajta.

Hála istennek Nekem már van DVD lejátszóm (saját,othon a szobámban)

Kb:3 hete. Megkaptam az Ep3 DVD-n Nem az eredeti de a kép és ha hang kitűnő és szinkron(bár aszt nem néztem sokszor,írtó rossz lett) és felirat is van rajta.Csak egy hiányzik.

 

A StábLista!!!!

Kb:1-2 percel a film végétől a naplemente után.Leáll mert nincs tovább afilm.A szénész társulat fele nincs rajta.Igazából nagyon csak a zene miatt sajnálom.

 

Jó neked, mert nekem csak az van rajta hogy Directed George Lucas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lesz az utolsó VHS kiadás, szal' becsüld meg. Amki meg a másolt anyagokat illeti, azok ennyit "tudnak". Nálam egy SW film úgy teljes, ha a stáblistát is végig tudom nézni. Az igazi DVD ennél ezerszer jobb lesz.

 

Már nem állahtom meg; az "aszt", "azt" -nek kell írni. :D Bocsi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lesz az utolsó VHS kiadás, szal' becsüld meg. Amki meg a másolt anyagokat illeti, azok ennyit "tudnak". Nálam egy SW film úgy teljes, ha a stáblistát is végig tudom nézni. Az igazi DVD ennél ezerszer jobb lesz.

 

Már nem állahtom meg; az "aszt", "azt" -nek kell írni. :D Bocsi...

 

Figyi.Úgy is meg fogom venni.Csak megkaptam haveromtól szülinapra.

Ez az első SW dvd (Az egyetlen DVD-m) És nem tudtam megálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyi.Úgy is meg fogom venni.Csak megkaptam haveromtól szülinapra.

Ez az első SW dvd (Az egyetlen DVD-m) És nem tudtam megálni.

 

Hála istennek nagyon fogsz örülni az eredeti kiadásnak. Egyébként én is az említett verziót nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem állahtom meg; az "aszt", "azt" -nek kell írni. :D Bocsi...

 

KI: Van még pár ezen kívül, lehet hogy szándékos, szleng, sms-ben én is szoktam "nyelvjárásban" írni. :D BE

 

EDIT: Nem állahtom, hanem állhatom :D

 

Én eddig úgy tudtam ki se jön VHS-en. Akkor fog kiderülni mikor vagy látom vagy hiába keresem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Már nem állahtom meg; az "aszt", "azt" -nek kell írni. :D Bocsi...

 

KI: Van még pár ezen kívűl, lehet hogy szándékos, ez szleng, sms-ben én is szoktam "nyelvjárásban" írni. :D BE

 

Én eddig úgy tudtam ki se jön VHS-en. Akkor fog kiderülni mikor vagy látom vagy hiába keresem?

 

Csak Amerikában nem fog kijönni, hogy növeljék a DVD eladásokat.Mindenhol máshol ki fog jönni VHSen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.