Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - Essen 2013


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt gondoltam, de lesznek kiállított tárgyak, jelmezek, kosztümök is nem? A németek meg hajlandóak ilyenkor elfelejteni, hogy más nyelven beszélő emberek is élnek a Földön. Valahogy mégis csak bosszút kell állniuk a Szövetségeseken! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A németek nagyon jól tudnak angolul, még az is megeshet, hogy magyarul is. Annyit meg el lehet kalimpálni, hogy fotózkodjunk. Obi-Wan Kenobi jelmeze pedig németül is Obi-Wan Kenobi jelmeze marad, nem lesz belőle hirtelen Gandalf csuhája. Ráadásul mivel ez egy nemzetközi buli, amerikai megmondóemberekkl, valószínűleg alapból az angol lesz a hivatalos lángvidzs. Szóval kár ezen aggódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva én is attól félek a legkevésbé, hogy németül lenne minden. :D Én jártam SW-s kiállításon Párizsban, és ott is minden ki volt írva angolul is, pedig a franciák sokkal kevésbé beszélnek angolul, mint a németek.

A 150 EUR-os belépődíjat meg nevetségesnek tartom, ilyen áron senki nem menne el. :) Nem hiszem, hogy a londoninál drágább lenne egyébként, ahol az egy napos volt 21,75 font (kb. 7800 Ft akkori árfolyamon), ezt be lehet szorozni hárommal, és kb. az lehet reális.

 

Egyébként Hunner felajánlása valóban nagylelkű. :) Csak Münchenbe is el kell jutni valahogy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

meg mielott felre ertes lenne belolle a 150 euros jegy az esetleg 3 napos VIP jegy lehet es ezt egy BON JOVI vagy CELIN DION koncerthez viszonyitom

 

azt viszont tulzas lenne megigernem hogy ha veletlen erdelybe kell mennem akkor ugy idozitem a dolgot hogy debrecen pest es becs kozot felvehetek egy par embert de ez tulzas lenne megigerni de ha igyalakul miert ne

 

vagy ha minden klappol mindenkinek es tervezgetni lehet elore le kellene foglalni olcso szallast de ezt majd akkor

 

es szerintem is angolul lesz de tuti lesz nemet nyelven is

 

es ki az aki egyalltalan megy kene egy lista igaz gondolom ezis az artol fugg:)

 

aszony meg en tuti ot leszunk :)

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A 150 EUR-os belépődíjat meg nevetségesnek tartom, ilyen áron senki nem menne el. :) Nem hiszem, hogy a londoninál drágább lenne egyébként, ahol az egy napos volt 21,75 font (kb. 7800 Ft akkori árfolyamon), ezt be lehet szorozni hárommal, és kb. az lehet reális."

 

mikor is volt Londonban 6 eve 25 euro *3 = 75 euro de ez mind spekulacio amig nem tudok biztosat mondani senki nevegyen repjegyet :)))))))))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Én inkább úgy modanám, hogy már január van, és még semmi hír... Már korábban is írtam, hogy a 2007-es londoni CelEu-ra, ami szintén júliusban volt, novemberben lehetett jegyet venni, volt rá program vázlat, mi már konkrétan a repülőjegyet és a szállást is lefoglaltuk akkor, annyira biztos volt, hogy lesz.

Nem túl biztató, hogy semmi hír. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha csak a Disney nem szólt bele abba, hogy ne egy világviszonylatban kicsi, nehezen megközelíthető városba legyen a rendezvény, hanem valami nemzetközibb területen. Ahogy arról már korábban beszéltünk is, Essen nem az a hely, ami egyből az ember eszébe jutna egy ilyen rendezvény hallatán. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nemet Spanom azt mondja a vilag kozepe :) es azt is hogy keves hasonlo szabad terulet van egy ilyen rendezvenyre azon felul ok sem tudnak semmit

pletykak keringenek hogy a Disney miatt korsakalkoto lesz valamintaz uj trilogia reklamfogasa ennel tobbet en sem tudok

az viszont teny hogy nagy a csend valoszinuleg ujra lesz minden tervezve s kivitelezve :) a Disney miatt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha csak a Disney nem szólt bele abba, hogy ne egy világviszonylatban kicsi, nehezen megközelíthető városba legyen a rendezvény, hanem valami nemzetközibb területen. Ahogy arról már korábban beszéltünk is, Essen nem az a hely, ami egyből az ember eszébe jutna egy ilyen rendezvény hallatán. :hmm:

Ennek nagyon örülnék, mert nálam az Essen-i szinhely alapból kizárta a lehetőségét hogy menjek (nehezen elérhető város + abszolut nem érdekel ott semmi). A londoninál a város is sokat hozzátett az eseményhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney-nek egész élményparkjai vannak, nehogy egy párnapos rendezvény lebonyolítása kifogjon rajtuk..... Viszont azt sem hiszem h a CelEu II bejelentése környékén ne tudták volna hogy Lucas legalábbbis tárgyal. Attól, hogy a vásárlást csak később jelentették be, a bennfentesek (még mindig Steve Sansweet a rajongófelelős?) munkáját nem illene visszavetnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek nagyon örülnék, mert nálam az Essen-i szinhely alapból kizárta a lehetőségét hogy menjek (nehezen elérhető város + abszolut nem érdekel ott semmi). A londoninál a város is sokat hozzátett az eseményhez.

Engem általában nem érdekel a város, hisz nem azért megyek. :) Főleg egy 3-4 napos útba nem férne bele a sok császkálás. Essen is elérhető buszjárattal, szóval viszonylag egyszerűen eljuthatunk oda. Egyszerűen nincs akkora hype egyelőre körülötte, meg idén úgy néz ki másra kell a pénz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem általában nem érdekel a város, hisz nem azért megyek. :) Főleg egy 3-4 napos útba nem férne bele a sok császkálás. Essen is elérhető buszjárattal, szóval viszonylag egyszerűen eljuthatunk oda. Egyszerűen nincs akkora hype egyelőre körülötte, meg idén úgy néz ki másra kell a pénz.

 

 

Ha nem ebben az évben lenne akkor megfontolnám én is hogy mennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem általában nem érdekel a város, hisz nem azért megyek. :) Főleg egy 3-4 napos útba nem férne bele a sok császkálás. Essen is elérhető buszjárattal, szóval viszonylag egyszerűen eljuthatunk oda. Egyszerűen nincs akkora hype egyelőre körülötte, meg idén úgy néz ki másra kell a pénz.

Mivel voltam hasonló rendezvényen ezért én nem hiszem hogy a rendezvény minden napján reggeltől estig csak ott lennék. Ha belefér az időbeosztásomba akkor szivesen kimennék de csak akkor ha mellette van egy érdekes város is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.