Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - Essen 2013


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszönjük a beszámolókat LeeLee. :)

Sziasztok kisse kimerulve de megerkeztunk ma ejjel 7kor felttem Naboo/ekat a vonatra hat igen hatalmas elmeny volt a 2015 California meg fuggoben de menni kene. a vegzaro buli csalodott vagyok hogy nem sorakoztak a starok fel a szinpadon

ami hianyzik az a kozos kep a Magyar kontingensel valahogy kimaradt koszonet az 501 legionak a sok infoert es remelem masok is felajalnjak a nyeremenyt

remelem megkaptad Ody M az osszes kepet en most szunya aztan olaszorszag melo a reszletes leiarast rahagyom a tobbiekre

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton is köszönjük Hunneréknek a fuvart, az éjszakai szállást és a kisebb ajándékokat.

Az utolsó napon körül-belül Lee Lee-vel voltunk az AotC 3D vetítésen - ez jó volt, de az új dimenzió csak a Geonózis feletti küzdelemben adott hozzá a filmhez -, aztán mentünk a Hamil-es előadásra - ez nem volt valami nagy durranás, inkább csak régi történeteket mesélt - és zárásképp bementünk a záró ceremóniára - ez meg aztán pláne unalmas volt, mert szinte senki fontos nem nézett be.

Összességében hatalmas élmény volt, bár inkább az első két napon voltak élvezetesebb programok, még így is minden percét élveztem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton is köszönjük Hunneréknek a fuvart, az éjszakai szállást és a kisebb ajándékokat.

Az utolsó napon körül-belül Lee Lee-vel voltunk az AotC 3D vetítésen - ez jó volt, de az új dimenzió csak a Geonózis feletti küzdelemben adott hozzá a filmhez -, aztán mentünk a Hamil-es előadásra - ez nem volt valami nagy durranás, inkább csak régi történeteket mesélt - és zárásképp bementünk a záró ceremóniára - ez meg aztán pláne unalmas volt, mert szinte senki fontos nem nézett be.

Összességében hatalmas élmény volt, bár inkább az első két napon voltak élvezetesebb programok, még így is minden percét élveztem

Szivesen maskoris jah es remelem California jatszik

 

Leelee ha veletlen megtudod ki nyert az 501 eseknel dobd majd be remelem o is tovabbadta mint mi

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vannak Hunner képei! Köszönjük Neki!

 

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/6d78c84dffa7eeb406a540d1170ebc20

es a tobbi kepek azok hol vannak es a technikai info amit kuldtem na mindegy biztos en nem talalom

 

Köszi. Se ott, se a face-en nem találtam hírt a nyereményjátékról. :(

Atlas veluk jott osetud semmit

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Én is sikeresen hazaérkeztem az 501-esek társaságában, s alátámaszthatom: tényleg klassz volt a rendezvény (bár gyorsan hozzáteszem, a londoni Celebration picit emlékezetesebbre sikerült). Igyekszem mihamarabb írni egy viszonylag részletes beszámolót, illetve átválogatni azt a kb. 400 képet, amit készítettem a három nap alatt :)

 

A kalocsai sisak sorsáról kis túlzással ennyit tudok:

http://9gag.com/gag/a8Wj9w3

Vasárnap 16:30-kor sorsolták ki és az illetékesek elmondása szerint egy szemrevaló hölgy nyerte meg - ennél azonban valamivel fontosabb, hogy sikerült egy kis pénzt összegyűjteni a leukémiás gyerekeknek. Nemes gesztus volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Star Wars Celebration Europe - Essen 2013

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.