Ugrás a kommentre

5x04 - The Soft War


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most tulajdonképpen mi is a baj? Nem túl hihető az akció amiben kiszabadították Dendup -ot? Az egész SW végig ebből áll. Ilyeneken fennakadni teljesen felesleges. Ilyen szemszögből a Jedi visszatér Endor szála egyenes kuka, mert úgy ökörség ahogy van. Azt se írták meg jobban és tudod miért? Mert így akarták és kész. Nem kellett nekik jobb, hanem pont ez amit láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tulajdonképpen mi is a baj? Nem túl hihető az akció amiben kiszabadították Dendup -ot? Az egész SW végig ebből áll. Ilyeneken fennakadni teljesen felesleges. Ilyen szemszögből a Jedi visszatér Endor szála egyenes kuka, mert úgy ökörség ahogy van. Azt se írták meg jobban és tudod miért? Mert így akarták és kész. Nem kellett nekik jobb, hanem pont ez amit láttunk.

Nem, nem az a baj, hogy nem hihető. Annyi, hogy nekem, így ahogy megcsinálták nem tetszett, és leírtam egy verziót, ami lehet, hogy jobbantetszett volna. Nem is tudom, hogy hogy a jóf*n*be jutottunk idáig ezzel a témával. Hagyjuk is a ennyiben, oké? Véleményekről vitázni totál felesleges, mert a jelek szerint úgyse értjük meg a másikét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy hét késéssel tudtam csak megnézni, de eddig ez tetszett a legjobban ebből a szálból. Remek volt! Lendületes, és nagyon sok pozitív érzést közvetített. Saw bizonyítani akarása, amely egy elsőre kudarcnak tűnő vállalkozáshoz vezetett, de aztán kiderült, hogy enélkül a tábornok (aki egy nagyon szimpatikus fazon lett :)) tán nem tért volna vissza ilyen gyorsan és épp jókor az igazi kötelességéhez; aztán Steela profizmusa és elkötelezettsége az ügy mellett; Ahsoka aktív kiállása a lázadók mellett (nem is ő lett volna, ha nem ránt kardot a kritikus pillanatban :)); és végül a nép egyértelmű választása, kit tart igazi uralkodójának - ezeket mind nagyon jó volt látni. :)

A trónbitorló remélem, megkapja a magáét még a következő részben.

Az pedig, hogy Lux érdeklődése Steela iránt immáron egyértelmű, engem egyáltalán nem zavar. Nem hiszem, hogy innen visszafordulnának már a készítők a kvadrológia végén. Ez az Ahsoka-Lux kapcsolat úgy tűnik, nem lesz olyan jelentőségű, mint amilyennek mi gondoltuk eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét egy remek rész, de azért egy fokkal gyengébb mint az előző kettő.

Mikor Saw elindult megmenteni a volt királyt, már tudtam, hogy elkapják. Azért az egyirányú pajzs meglepett, mivel teljesen másra számítottam.

Az erőteres guillotine nagyon ötletes volt. A lázadók mentőakciójáról ezt már nem mondhatjuk el. Még szerencséjük volt, hogy Tandin és az emberei megmentették őket.

Viszont Kalaani eddig csalódás. Remélem a következő részben produkál valamit, vagy legalább megöli azt az idegesítő Rasht.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.