Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Meglepi:

 

Lucasfilmet megvette a Disney és 2015-re új Star Wars filmet hoz ki! :o

 

http://www.slashfilm.com/disney-buys-lucasfilm/

 

4 MILLIÁRD dollárért vette meg! :o

 

Nekem mocorogva jött be a link, de a lényeg:

" The bigger news is that THR mentions in passing that a new Star Wars film is planned for 2015. More on that as we get it."

 

Oké, több forrás is megerősítette....és jön az Episode 7.

 

http://arts.nationalpost.com/2012/10/30/disney-buys-lucasfilm-plans-star-wars-episode-7-by-2015/

 

Közben az IGN is megerősítette:

 

http://www.ign.com/articles/2012/10/30/the-walt-disney-company-acquires-lucasfilm-star-wars-episode-vii-set-for-2015?abthid=509035fabe10adde15000061

 

lényeg: "Star Wars Episode 7 is targeted for release in 2015, with more feature films expected to continue the Star Wars saga and grow the franchise well into the future"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://serve.mysmiley.net/confused/confused0054.gifhttp://serve.mysmiley.net/confused/confused0059.gifhttp://serve.mysmiley.net/confused/confused0044.gif

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké...jönnek a nyilatkozatok is:

 

Lucas: "It's now time for me to pass 'Star Wars' on to a new generation of filmmakers," Az Indiana Jones jogok is átkerültek, de azzal nem tervez a Disney egyelőre.

 

“For the past 35 years, one of my greatest pleasures has been to see Star Wars passed from one generation to the next,” said George Lucas, Chairman and Chief Executive Officer of Lucasfilm. “It’s now time for me to pass Star Wars on to a new generation of filmmakers. I’ve always believed that Star Wars could live beyond me, and I thought it was important to set up the transition during my lifetime. I’m confident that with Lucasfilm under the leadership of Kathleen Kennedy, and having a new home within the Disney organization, Star Wars will certainly live on and flourish for many generations to come. Disney’s reach and experience give Lucasfilm the opportunity to blaze new trails in film, television, interactive media, theme parks, live entertainment, and consumer products.”

 

Az elmúlt 35 évben a Star Wars volt a legnagyobb örömöm. Itt az ideje, hogy a Star Wars a filmrendezők egy egészen új generációjához kerüljön. Mindig is hittem, hogy a Star Wars túléli a személyemet, és ezért fontosnak éreztem, hogy az átadásról még életemben rendelkezzek. Meggyőződésem, hogy a Lucasfilm Kathleen Kennedy vezényletével új otthonra talál a Disney szervezetében, hiszen a Star Wars feltétlenül élni és virágzani fog az elkövetkező generációk sokaságán keresztül. A Disney sikerei és tapasztalata lehetőséget ad a Lucasfilmnek, hogy a film, televizió, interraktív média, élő szórakoztatás és vásárlói termékek piacán még inkább kiteljesedjen."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neeeem... Hajtogatom én itt a naptárt, de nem látom sehol sem felírva, hogy ÁPRILIS 1. Pedig annak kell lennie. Mondjátok, hogy április 1. van. Ez csak valami vicc. Annak kell lennie! Nem lehet komoly. NEM!!! Mert ha ez igaz, akkor itt a Star Wars rajongásom világának vége. Akkor bekövetkezett, amitől féltem, rettegtem, és akkor a továbbiakból köszönöm, nem kérek. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek! Ez könnyen az SW halála is lehet! :( Lucas nélkül, a szellemisége is el fog veszni. Jönnek az új rendezők meg írók.... Az SW eddig mindvégig konzisztens maradt, de ennek vége. Ez borzalmas szerintem. És 2015 -re új film? Honnan? Miből? Vagy kell gyorsan csinálni egy új filmet, hogy kaszáljanak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Lucasban volt minden bizodalmam nekem is. Most mi lesz? Úgy szétfogják cseszni ezt az egészet mint annak a rendje. Végtelenül szomorú vagyok.... Majdnem azt érzem, amit az EPIII után. A r*hadt életbe! Lehet, hogy nekünk is nyugdíjba kellene vonulni Lucas papával együtt. De azt fel nem foghatom, hogy miként hagyhatja az öreg, hogy szétb*sszák az életművét. Ráadásul még látni is fogja! Hihetetlen komolyan...nem is értem.

 

Ja és igen! Innentől kezdve csak a PÉNZRŐL fog szólni!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik amit Lucas mondott erről, vagyis hogy még életében el akarta igazgatni a Star Wars jövőjét és nyilván egyedül vagyok vele, de nagyon örülök, hogy ezt valódi profikra bizta és nem a lányára, aki nem rossz forgatókönyviró -bár én itt sokakkal ellentétben arról nem vagyok meggyőződve hogy nagyon jó lenne- de hogy ehhez a feladathoz kevés az tuti.

 

És soha nem gondoltam volna hogy ezt mondom, de rohadtul várom az új filmet. 2005 óta nem éreztem hogy komolyan izgatott vagyok egy SW produkció iránt. Hiába az élő TV sorozatos igéret, az annyira távoli és annyira irreális még mindig hogy belátható időn belül lesz valami belőle hogy nem tudom komolyan várni. Az hogy örülök az új film igéretének.... nos ebben az is közrejátszhat, hogy köztem és a Star Wars között az utóbbi időben kialakult egy kis távolság. Régen ez volt a mindenem és bár most is nagyon szeretem, de már nem olyan hőfokon mint régen. Régen szentségtörésnek éreztem volna, ha a hat film egységét bármi megtöri... most viszont Lucashoz hasonlóan nagyon kiváncsi lennék, hogy mit csinál ezzel a frenchise-al egy új filmes nemzedék... nem TV-n, nem a gyereknek, hanem a nagyok játékában a nagyvásznon, ahol az egész világ a potenciális nézősereg. Jöjjön az igazi következő Star Wars kor. Valamiért én nagyon bizakodó vagyok és Dzséjttel ellentétben nagyon remélem, hogy nem tréfa ez a hír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, mit szóljak. A Disney egy agresszív kapitalista vércse a filmvilágban....rengeteg sikeres "frencsájz" megrontója. Cukormázba öltöztetik a filmeket, már úgy értem, hogy gigászi marketinggépezet van mögöttük, kiépített szorakoztató létesítményekkel és persze maga a brand, hogy Disney, brutálisan eladhatóvá tesz mindent, de már évek óta csak pusztítják azt a szeretetet, amivel az öreg Walt megalkotta a társaságot. A John Carter film is katasztrófa lett, nézhető, de kiölték belőle a lelket. Egy alapvetően az agresszió tanulságára épülő nagy klasszikust gyúrtak addig, amíg tök lapos nem lett. Nem tudom srácok....nagyon nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De pont a Disney? A Fox után a következő legrosszabb stúdió.

 

Bomarr, az a baj, hogy oké, hogy lesz hetedik film, esély is van rá, hogy jó lesz. De aztán lesz nyolcadik, kilencedik (ugye már pusmognak az új trilógiáról), és ki tudja, mikor érik el azt a minőséget, amikor már tényleg csak a név adja el vagy már az sem, mert akkora szar. Kevés pénz, nevenincs készítők, stb. Túl sokszor láttam már kedvenceimet ezen az úton végigmenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most tartok annál a résznél, hogy ez nem lehet valóság...

Az egy dolog, hogy kezdeni kell vele valamit, amikor már Lucas nem lesz, de... de ne ezt. Úgy értem, ha már másra bízza, akkor miért em olyanokra, akik azon felül, hogy értik a dolgukat, nem csak egy rakás zöldhasút látnak az életművében?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én nem tudok ennyire lelkes lenni. Egyáltalán milyen film jönne? Az EPVI folytatása merő őrültség. Esetleg más korszakban zajló? Én így is jól elvoltam az SW -vel, nem hiányzik ez a hatalmas újítás. Szerintem alapból a szellemisége fog elveszni az egésznek. Jöhetnek majd a TIE fighterek, meg a csillagrombolók. Ami már nagyrészt teljes azt hagyni kell, esetleg kiegészíteni a'la TCW és majdani élőszereplős. De most ezt az egészet fenekestől felforgatni csak a pénz miatt. Szerintem botrány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, mit szóljak. A Disney egy agresszív kapitalista vércse a filmvilágban....rengeteg sikeres "frencsájz" megrontója. Cukormázba öltöztetik a filmeket, már úgy értem, hogy gigászi marketinggépezet van mögöttük, kiépített szorakoztató létesítményekkel és persze maga a brand, hogy Disney, brutálisan eladhatóvá tesz mindent, de már évek óta csak pusztítják azt a szeretetet, amivel az öreg Walt megalkotta a társaságot. A John Carter film is katasztrófa lett, nézhető, de kiölték belőle a lelket. Egy alapvetően az agresszió tanulságára épülő nagy klasszikust gyúrtak addig, amíg tök lapos nem lett. Nem tudom srácok....nagyon nem.

Ez egy közkeletű tévedés: a Disney felnőtt filmeket is készít. Starship Troopers mennyire gyerekmázas szerinted? Azt is ők csinálták (persze az ilyen filmek kedvéért más névvel jelennek meg az elején, de ez mindegy). A Marvelt is megvették... engem totál hidegen hagy az egész, de akik szeretik a képregényfilmeket azok szeretni szokták az Avengerst... szintén Disney (Dzséjt pedig mintha ez neked is tetszett volna). Nagyon profik, nagyon értenek a szórakoztatáshoz és nagyon ritkán nem minőségi amit csinálnak. John Carter sajnos pont elég középszerű... remélem belátják, hogy annál ez komolyabb cucc és kipróbált profikat biznak meg a készitéssel... most komolyan ki az a a rendező aki nemet mondana egy Star Wars filmre? Nyugodtan megkereshetik a legnagyobbakat, ők is rábolintanak majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán abban is van igazság, amit Bomarr ír, bár a hírt olvasván én is inkább csalódott vagyok, mint reménykedő. Egy valami viszont biztos: innentől kezdve nem az lesz kérdés, hogy a klasszikus vagy az előzmény tetszik jobban, hanem hogy Lucas-tól a Star Wars Saga vagy Disney-SW. Az SW rajongó fogalma is át fog alakulni rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fel sem tudom fogni. Ez... Elvesztettem az Alient, elvesztettem a Star Treket, oda a Stargate... Kész, eltörték az utolsó játékomat is. Megyek, játszok a gremlijeimmel, azt még nem k*rták el. :angry:

 

Teljes a gyászot Dzséjt :) ....de most elvitathatatlan dolgot írtál :hmm: Majd bevonzák az olyan "tehetséges" rendezőket mint Len Wiseman, meg a többi gyopárt, akik hozzák a saját meglátást és kényszeresen igyekeznek majd megújítani az alapot, és ugye mindenki vágja, hogyan lehet egy kész háznál sikeresen megújítani az alapot? Most a Disney azon lesz, hogy minden pénzt kisajtoljon a sagaból. Az összes szenny rendező oda fog gyűlni, mint cápák a vízben úszó véres cafatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sajtóközlemény szerint:“The last Star Wars movie release was 2005's Revenge of the Sith – and we believe there's substantial pent up demand. In 2015, we're planning to release Star Wars Episode 7 – the first feature film under the "Disney-Lucasfilm" brand. That will be followed by Episodes 8 and 9 – and our long term plan is to release a new Star Wars feature film every two to three years.”

hogyaszongya:

„Az utolsó Star Wars-film a 2005-ös A Sith-ek bosszúja volt – ez alapján úgy véljük, hatalmas lehet rá a kereslet. 2015-ben tervezzük bemutatni a Star Wars: VII. epizódot, az első egész estés filmet a „Disney-Lucasfilm” márkanév alatt. Ezt a VIII. és IX. epizód követi – hosszú távú tervünk pedig, hogy két-három évente vadonatúj Star Wars-filmet mutatunk be.”

Én még nem temetném a dolgot, csak az nem fér a fejembe, hogy minek kell folytatni az epizódokat, teljesen új történeteket is lehetne készíteni az univerzumban. De ha valami tucadszorra-is-Luke-Han-Leia b*ziság lesz, új színészekkel, akkor bizony d*gják fel maguknak. Ugyanígy vagyok az új Szárnyas fejvadásszal is.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy közkeletű tévedés: a Disney felnőtt filmeket is készít. Starship Troopers mennyire gyerekmázas szerinted? Azt is ők csinálták (persze az ilyen filmek kedvéért más névvel jelennek meg az elején, de ez mindegy). A Marvelt is megvették... engem totál hidegen hagy az egész, de akik szeretik a képregényfilmeket azok szeretni szokták az Avengerst... szintén Disney (Dzséjt pedig mintha ez neked is tetszett volna). Nagyon profik, nagyon értenek a szórakoztatáshoz és nagyon ritkán nem minőségi amit csinálnak. John Carter sajnos pont elég középszerű... remélem belátják, hogy annál ez komolyabb cucc és kipróbált profikat biznak meg a készitéssel... most komolyan ki az a a rendező aki nemet mondana egy Star Wars filmre? Nyugodtan megkereshetik a legnagyobbakat, ők is rábolintanak majd.

 

Történetesen Starship Troopers gigarajongó vagyok. Paul Verhoeven a szememben csodát tett, 100 millióból, tehát giga költségvetésből forgatta le a filmet, ami úgy megbukott (65,000,000 (Worldwide)), hogy Paul Verhoeven-t örökre menesztették Hollywoodból. A Marvel adaptációk filmes szempontból katasztrófálisak lettek, egyedül az Avangers lett valóban értékelhető, mert azt egy korábban ugyancsak kitagadott tehetség, Joss Wheddon írta és rendezte. És jól írod...mert nincs rendező, aki nemet mondana az Star Wars rendezésére....és ez sajnos csak rosszat jelent.

 

Timur Bekmambetov - from the creator of Abraham Lincoln: Vampire Hunter, next summer, be prepeared...Robert Pattinson, The Rock, Kristy Swanson...a new are of Star Wars will become... :cry:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem temetném a dolgot, csak az nem fér a fejembe, hogy minek kell folytatni az epizódokat, teljesen új történeteket is lehetne készíteni az univerzumban.

Én is az Ep7-t, mint folytatást érzem nagyobb gondnak, mint magát a Disney-t. Sokkal szimpatikusabb lenne tiszta lappal egy új érát nyitni, tisztelemben tartva a régit azzal, hogy azzal nem keresnek kapcsolódást feltétlenül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan! Eleve már rossz előjel, hogy a 7-8-9 -re gyúrnak. Na vajon miért? Mert abban a pénz! Majd visszahozzák a csoffadt öregeket, aztán a sok klasszikus trilógia fan fitymacsattogásától lesz hangos a moziterem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az Ep7-t, mint folytatást érzem nagyobb gondnak, mint magát a Disney-t. Sokkal szimpatikusabb lenne tiszta lappal egy új érát nyitni, tisztelemben tartva a régit azzal, hogy azzal nem keresnek kapcsolódást feltétlenül.

 

És az ugye nagyobb kockázatot is jelentene, ezért persze a legbiztonságosabb, legtöbb pénzt hozó utat fogják választani. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepi:

 

Lucasfilmet megvette a Disney és 2015-re új Star Wars filmet hoz ki! :o

 

http://www.slashfilm.com/disney-buys-lucasfilm/

 

4 MILLIÁRD dollárért vette meg! :o

 

Nekem mocorogva jött be a link, de a lényeg:

" The bigger news is that THR mentions in passing that a new Star Wars film is planned for 2015. More on that as we get it."

 

Oké, több forrás is megerősítette....és jön az Episode 7.

 

http://arts.nationalpost.com/2012/10/30/disney-buys-lucasfilm-plans-star-wars-episode-7-by-2015/

 

Közben az IGN is megerősítette:

 

http://www.ign.com/articles/2012/10/30/the-walt-disney-company-acquires-lucasfilm-star-wars-episode-vii-set-for-2015?abthid=509035fabe10adde15000061

 

lényeg: "Star Wars Episode 7 is targeted for release in 2015, with more feature films expected to continue the Star Wars saga and grow the franchise well into the future"

 

Akkor törlöm a másik helyen a hírt:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És jól írod...mert nincs rendező, aki nemet mondana az Star Wars rendezésére....és ez sajnos csak rosszat jelent.

Már miért jelentene rosszat? Ez azt jelenti, hogy simán lekérhetik a legnagyobb neveket. Még Ridley Scott is jelezte, hogy rendezne SW-t.. ez egy olyan projekt ahol akár őt is le lehet kérni (annak ellenére hozom példának hogy pont neki nem örülnék csak jelezve, hogy itt tényleg nem kell kis nevekben gondolkodniuk). Egyébként ugy hogy semmit nem tudunk arról, hogy kik a nevek akik részt vesznek benne, kicsit erősnek érzem hogy már ezen menjen a hiszti, hogy milyen rossz embereket béreltek fel... közben Whedont meg te is dicséred, akit szintén a Disney keresett meg. Inkább szerintem nagy levegő kell, kifúj, befúj... nem dölt össze a világ. Csak gondolj bele: Lucas nekik adja a jogokat ha szerinte nem fognak vele jól bánni. Nem látunk bele a szerződésbe de biztos van pár kikötés benne. Vagy szerinted az öreg tesz az egészre csak menjenek a jogok a keze közül de gyorsan?

 

Az Ep.7 ötlete nálam is a gyenge láncszem, de kiváncsian várom, hogy mi rá az ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak annyit írok, hogy nem tudok mit írni. Erre ma nagyon nem voltam felkészülve. Kicsit földhözragadtabb kérdés, de mi lesz pl: a TCW-vel ?

Még az is csoda, hogy a CN -en fut. Gondolom megy a Disney chanell -ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"That will be followed by Episodes 8 and 9 – and our long term plan is to release a new Star Wars feature film every two to three years.”

 

Ennél rosszabb nem is lehet.....az a tervük, hogy kihozzák a 7-8-9-et és utána két-három évente újabb Star Wars filmeket. Így kell ezt, egészen addig, amíg a 4 milliárd dollár vissza nem termelődik.

 

Na akkor leírom, a Star Wars titka, hogy a két trilógia két külön generációra lett szabva és Lucas részint a technika miatt részint pedig a korszellem változása miatt tolta ki az időt a két filmfolyam között. Ugyanis a Star Wars együtt rezeg a nagy társadalmi változásokkal és kell, hogy a trilógiák vagy filmek között bazi nagy űr legyen. Nehéz ezt pár mondatban összefoglalni, de a Star Wars úgy sikeres, ha minél kevesebb van belőle és az is jó ritkán jön....de ha kijön, az mindig egy aktuális korszellemet fed le. A Star Wars halála, ha a Twilight (foskalács) mozifilmek mintájára minden évben lehoznak belőle egyet. A Star Wars mindig az aktuális kor és generáció lenyomata és ahogy a korok is lassan múlnak, ehhez a változáshoz alkalmazkodva kell elkészíteni az SW filmeket is. Ez egy nagyon finom összhang a generációk és a Star Wars filmek között, ami az egész Star Wars hatásnak a gerincét adja.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az is csoda, hogy a CN -en fut. Gondolom megy a Disney chanell -ra.

Nagy péklapáttal megkeverték azt a bizonyos sz*rt. Pedig a TCW csak egy apró dolog lesz azokhoz képest amik szerintem jönnek. 7-8-9 epizód? Jajj. :(

Lehet, hogy nem lesz rossz, látatlanban nem ítélkezem, de még a Lucas kezei közül valóra se lettem volna nagyon kíváncsi, nemhogy egy Disney szennyre. Én még jó filmet tőlük nem láttam.

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.