Jump to content
Zééé

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!

Recommended Posts

Láttam, hogy készítettek egy rangsort, ezért én is meg csinálom, a magamét.

1. Rogue One

2. The Force Awekens (ez volt az első SW amit moziba láttam, ennek az élménynek köszönhető, a 2. hely.)

3. The Mandalorian

4. Rebels

5. The Last Jedi

6. Solo

7. The Rise of Skywalker

A Jedi Fallen Ordert nem játszottam végig, habár esélyes, egy előkelő helyezésre.

Resistance: szerintem én ezt a sorozatot soha nem fogom megnézni, láthatatlanban megadom neki az utolsó helyet.

3 perccel korábban, Adrián írta:

Resistance: szerintem én ezt a sorozatot soha nem fogom megnézni, láthatatlanban megadom neki az utolsó helyet.

Ha valamiz meg akarsz nézni belőle akkor az az első évad legyen. Annak is inkább a második része, de ezt inkább döntsd el te. De a második az elég semilyen, pedig nagyon akartam én szeretni.:|

• Zavaros 1
  • Vicces 1

Posted (edited )

A Disney+ egy héttel hamarabb, március 24. -én fog elstartolni Nyugat-Európában, úgy mint az Egyesült Királyságban, Írországban, Franciaországban, Spanyolországban, Olaszországban és Németországban. Utóbbinál az is meg lett erősítve, hogy a németül beszélők régiója - mint pl. Ausztria - is megkapják 24. -én a szolgáltatást!

A nyáron Belgium, Portugália és a Skandináv országok - Norvégia, Finnország, Svédország, stb. - következnek. :)

Edited by Bence1997

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Disney+ egy héttel hamarabb, március 24. -én fog elstartolni Nyugat-Európában, úgy mint az Egyesült Királyságban, Írországban, Franciaországban, Spanyolországban, Olaszországban és Németországban. Utóbbinál az is meg lett erősítve, hogy a németül beszélők régiója - mint pl. Ausztria - is megkapják 24. -én a szolgáltatást!

A nyáron Belgium, Portugália és a Skandináv országok - Norvégia, Finnország, Svédország, stb. - következnek. :)

Már csak idő kérdése és mi is élvezhetjük a Disney+ tartalmait. Legyetek türelemmel és megkapjátok amire vágytok.:D

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Már csak idő kérdése és mi is élvezhetjük a Disney+ tartalmait. Legyetek türelemmel és megkapjátok amire vágytok.:D

Én már előrendeltem. :D Mostmár csak egy SmartTV vagy egy konzol kellene és utána jöhet a szolgáltatás. :P

20 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én már előrendeltem. :D Mostmár csak egy SmartTV vagy egy konzol kellene és utána jöhet a szolgáltatás. :P

SmartTV-m van, szóval nálam nincs technikai akadálya. :D

19 perccel korábban, ZoliZoltán írta:

Szoval ,akkor ez is a leheto legkesobb jon Hozzank...szokasos....

Azért szerintem annyira nem vészes. Végül is tavaly novemberben indult a szolgáltatás, és a Ziro-s cikk szerint a leghamarabb és a legjobb esetben már itt is elindulhat októberben. De akit érdekeltek, és meg is akarta nézni a Disney+-os tartalmakat, azt se akadályozta meg senki, hiszen az alternatív beszerzési lehetőségek adottak.

Latin-Amerikában és Ázsiában is csak az év második felében fognak indulni.

Posted (edited )

Szerintem ez reális. Magyarország amúgy se egy nagy hal, mégha Közép-Európát is nézzük, előbb jönne a D+ a lengyel barátainkhoz, mint hozzánk - persze valószínűleg 99%, hogy egy napon lesz elérhető mindkét országban 2020. októbere és 2021. tavasza között.

Ami azért nem egy eget rengető várakozás - mindjárt vége a januárnak, pedig mintha tegnap lett volna, hogy újévet ünnepeltünk :D -, pláne, hogy addigra talán lesz néhány eredeti tartalom is a szolgáltatáson. Persze akit csak a SW érdekel, annak szvsz. nem nagyon érné meg havi 3-4000 forintot elkölteni erre, de ha más is érdekli - pl. Marvel, Nat Geo, vagy éppen családja van és Disney mesék egész tárháza nyílik meg előtte - annak ez egy nagyon jó csemege lehet. :)

Edited by Bence1997
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1

21 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerintem ez reális. Magyarország amúgy se egy nagy hal, mégha Közép-Európát is nézzük, előbb jönne a D+ a lengyel barátainkhoz, mint hozzánk - persze valószínűleg 99%, hogy egy napon lesz elérhető mindkét országban 2020. októbere és 2021. tavasza között.

De nálunk 2021 szeptemberét írnak. Az még több mint másfél év.

17 órával ezelőtt, Frenkie írta:

De nálunk 2021 szeptemberét írnak. Az még több mint másfél év.

Nem szeptemberét írnak. Mi a Keleti részhez tartozunk - vagyis Közép-Kelet, de ez most mindegy. Oda 2021 első negyedévében érkezik, vagy ha úgy tetszik, 2021 pénzügyi éve 2020 októberében kezdődik. Ergo leghamarabb idén októberben megkapjuk a szolgáltatást, legkésőbb 2021 márciusa.

2020. 01. 23. - 14:37, Bence1997 írta:

Nem szeptemberét írnak. Mi a Keleti részhez tartozunk - vagyis Közép-Kelet, de ez most mindegy. Oda 2021 első negyedévében érkezik, vagy ha úgy tetszik, 2021 pénzügyi éve 2020 októberében kezdődik. Ergo leghamarabb idén októberben megkapjuk a szolgáltatást, legkésőbb 2021 márciusa.

Esküszöm hogy eddig mindenhol 2021 szeptembere volt. Tavaly decemberben novemberben biztos. Akkor ez változott.

Jól gondolod Frenkie! Eredetileg tényleg 2021 szeptemberéről volt szó. Előbbre hozták a kelet-európai terjeszkedést.

• Köszönöm 1
  • Tetszik 2

Március 29. -én Indiában is elstartol a Disney+!

Továbbá kiderült, hogy 28.6 millió felhasználóval rendelkezik jelenleg a Disney streaming szolgáltatása!

Bob Iger mostantól már nem a Disney CEO -ja!

Helyét Bob Chapek veszi át. Iger 2021 végéig a Disney ügyvezető elnöke lesz.

disney ceo new

Iger akkor saját maga mondott fel, ugye? Mert van, ahol azt írják, hogy lemondatták.

Miért mondatták volna le, amikor a tavalyi évben gyakorlatilag a csúcson volt a Disney? Szerintem inkább Iger gondolta úgy, hogy a csúcson kell abbahagyni. De olyat is olvastam, hogy nem akarta megvárni, hogy a koronavírus miatt Disney-parkokat kelljen bezárni.

De persze valamilyen személyes ügy lehet a háttérben inkább.

Posted (edited )

Már csak azért se mondatták le, mert az ő vezetése alatt voltak az olyan felvásárlások, mint pl. a Pixar, a Marvel vagy éppen a Star Wars. A Foxról meg már nem is beszélve. :)

44 perccel korábban, Yoda József írta:

De persze valamilyen személyes ügy lehet a háttérben inkább.

Nincs itt személyes ügy. Már régóta tervezte a felmondását, csak a Disney streaming szolgáltatásának elindulásáig várt. :)

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy az új emberke mit fog művelni. Tudtommal eddig a vidámparkokkal és egyéb szórakoztató termékekkel volt felügyelve, vagy mi. Chapeknak nincsenek filmes ismeretei, vagy legalábbis nincs annyira ebben, mint eddig Iger volt.

Edited by Bence1997

Posted (edited )
16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy az új emberke mit fog művelni. Tudtommal eddig a vidámparkokkal és egyéb szórakoztató termékekkel volt felügyelve, vagy mi. Chapeknak nincsenek filmes ismeretei, vagy legalábbis nincs annyira ebben, mint eddig Iger volt.

Iger ügyvezető igazgatói posztban marad még a Disneynél majdnem 2 évig, addig gondolom betanítja. :) 

Edited by Darth Cupsy

Talán tényleg a csúcson akarta abbahagyni? Én el tudnék képzelni valami konfliktust is a háttérben. Remélem nem lesz negatív hatása ennek a lemondásnak az SW-re.