Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy viszonylag korrekt cikk a készülő új epizódról az Origón. :)

 

Az utolsó bekezdés különösen tanulságos, egyben jó válasz a tegnapi felháborodásra is.

 

Ennyi idősen bizony már nem szívesen sürgetem az időt, de most qrvára örülök, hogy megint van mit várni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem igaz. Ha annyira egyértelmű ez az 1952-es dolog, akkor miért kapta fel a slashfilm is ezt a kósza elméletet?

http://www.slashfilm.com/lets-speculate-wildly-are-brad-bird-and-damon-lindelof-already-working-on-star-wars-vii/

 

Tényleg az van, mindenféle kenyérmorzsára most rácuppanak a filmes siteok, legyen az akármennyire is abszurd.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg az van, mindenféle kenyérmorzsára most rácuppanak a filmes siteok, legyen az akármennyire is abszurd.

Ez régen is így volt, hangozzon az akármekkora hülyeségnek. Ez biztosította a látogatottságot. :)

 

Egyébként ez a Lindeloff nem lenne kedvem ellen. Bár ha maradna ez a kettős, az azért elég erős meglepetés lenne. Főleg a rendező személye.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy viszonylag korrekt cikk a készülő új epizódról az Origón. :)

 

Nagyon jó cikk! Huhh, azt hittem ki fogok borulni, amikor bejelentik az új trilógiát, de most épp az ellenkezője történik, tisztára lelkes vagyok. :D Mintha 10 évet visszamentem volna az időben. Újra várni az információ morzsákat, találgatni, reménykedni. És valamiért tök bizakodó vagyok. Ha a régi Ep2-3 közötti feeling visszajön, már megérte.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még most se hiszem el, hogy ide írok. :D Nézem a főoldalt, és ott van, hogy Episode VII. Én már a nyugdíjra készültem, erre jön ez...

 

Ez tényleg derült égből a villámcsapásként ért minket. Annyira átlagos volt ez az ősz, hogy az valami hihetetlen. Lucasék szó szerint felkavarták az állóvízet. :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

theforcenet is írt erről az 1952-es projektről.

http://www.theforce.net/latestnews/story/Begun_The_Star_Wars_Episode_VII_Rumors_Have_148683.asp

Ha annyira nyilvánvaló hogy egy jövőre érkező sci-fi thriller, akkor nem kéne terjeszteni a hülyeséget..

 

 

Ez régen is így volt, hangozzon az akármekkora hülyeségnek. Ez biztosította a látogatottságot. :)

 

Igen, ehhez jobb ha hozzászokik majd az ember. Lesz itt bőven hajmeresztő hír, figyeljétek meg :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha annyira nyilvánvaló hogy egy jövőre érkező sci-fi thriller, akkor nem kéne terjeszteni a hülyeséget..

Miért akkor mivel foglalkozzanak? Nulla hir van. Az ep.2 készitésekor egészen komoly site-ok is lehozták, hogy Celine Dion fogja énekelni a szerelmes betétdalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért akkor mivel foglalkozzanak? Nulla hir van. Az ep.2 készitésekor egészen komoly site-ok is lehozták, hogy Celine Dion fogja énekelni a szerelmes betétdalt.

:D

 

Emlékszem arra mindenki hogy kiakadt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibur55... Tibur... A név ismerős, de már az idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára...:)

 

 

Az új filmeknél én már csak amolyan régi trilógiás Obi-Wan szerepet tudok felvenni, néha megjelenek szellemként, aztán mondok valami okosságot, de a főszerep már az új generációé.

 

Ezt pl. hallottátok már?

Mark Hamill az Ep7-ről beszél

 

George Lucas augusztusban együtt ebédelt Carrie Fisher-rel és Mark Hamill-lal, és az ep7-8-9-ról beszélgettek. :hmm:

 

 

Akkor Luke és Leia benne lesznek.

Úgy vagyok mint Ody. Felfoghatatlan számomra hogy erről dumálunk. Ha ebből jó fog kisülni azt nagyon meg fogom ünnepelni. :D

Pár éve az Ep3 idején egy gyerekkori sw-rajongó osztálytársammal megnéztük az EP3-at. Azt mondta hogy úgy fogunk meghalni baromi öregen hogy a moziban, és sw-t nézünk. És tényleg eddig végigkísérte az életemet. Gyerekkoromban EP 4-5-6, majd fiatalon a prequel most meg az új trilógia. És mindig sokat vártam az infóra és évekig a filmekre. Hát akkor az életem a Star Wars. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az első teaser trailer megjelenek, és lesz rálátásunk a látványvilágra..

A fotorealisztikus CGI, a remek díszletek és a rendező látásmódja. A vélhetően remek és minőségi színészek bemutatása..

De szép is lesz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért örülök, hogy ismét átélhetem az izgalmas várakozást. :) Sajnos, koromnál fogva ez nekem csak az EP 2-3-nál adatott meg, de most jó, hogy itt lehetek a kezdetektől. Évek múlva majd jó lesz olvasgatni a találgatásokat. :D

 

Nagyot fordult két nap alatt a Star Wars világa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az első teaser trailer megjelenek, és lesz rálátásunk a látványvilágra..

A fotorealisztikus CGI, a remek díszletek és a rendező látásmódja. A vélhetően remek és minőségi színészek bemutatása..

De szép is lesz..

 

Látvány terén nem lesz semmi újjítás. Ma már olyan a technika hogy álleesős jelenet nem lesz. Minden filmben ok már a látvány. A történet lesz a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látvány terén nem lesz semmi újjítás. Ma már olyan a technika hogy álleesős jelenet nem lesz. Minden filmben ok már a látvány. A történet lesz a lényeg.

Hát szerintem meg durva lesz a látványvilág. Az ep3 még mindig ámulatba ejt pedig már nem új film az sem. És nyilvány attol sokkal jobb látványvilága lesz.

Pont jön majd Avatar 2 is szóval lesz majd itt verseny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látvány terén még van mit fejlődni szerintem. Amikor tényleg szó szerint fotorealisztikus CGI karaktereket fogunk látni, tehát totálisan élethú hús és vér embereket mondjuk. Mert a CGI Arnold a Terminator 4-ben, vagy CGI Jeff Bridges a TRON moziban csak egy lépcsőfok volt a technikai fejlődésben. Azért van mit lépniük előre, mert ott bizony kilógott az a bizonyos lóláb. Újabbnál újabb szoftverket fejlesztenek, grafikus eszközök is fejlődnek, tehát a vizuális cégek közt nagy verseny folyik.

 

Ha mondjuk az elkövetkező trilógia valamelyik részében lesz egy flashback jelenet, ahol a fiatal Han Solo akciózik a megfiatalodott 100% fotoreál Harrison Forddal, és leesünk a székről, hogy nanee... ez valami hihetetlen... na ott már lesz egy kis technikai bravúr :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ide írom be, mert hát végül is előkészület. Ezt írták:

 

"Egyelőre a 2015-re tervezett film történetét nem tették közzé, de a Fox-szal biztosan lesz némi huzavona. Ugyanis a hat rész jogai 2020-ig a Foxnál maradnék, az Új remény pedig övék lesz az idők végezetéig. Tehát ha ezeket a filmeket szeretnék folytatni le kell ülni beszélni a másik stúdióval."

 

Ez mit jelent? A Fox akadályokat gördíthet az útba? És ha igen, milyet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ide írom be, mert hát végül is előkészület. Ezt írták:

 

"Egyelőre a 2015-re tervezett film történetét nem tették közzé, de a Fox-szal biztosan lesz némi huzavona. Ugyanis a hat rész jogai 2020-ig a Foxnál maradnék, az Új remény pedig övék lesz az idők végezetéig. Tehát ha ezeket a filmeket szeretnék folytatni le kell ülni beszélni a másik stúdióval."

 

Ez mit jelent? A Fox akadályokat gördíthet az útba? És ha igen, milyet?

Abból, hogy a hat film jogai náluk vannak abból miért következik hogy nélkülük nem lehet folytatást csinálni? Lehet, hogy igy van, de ha jól látom akkor ezzel csak ez a site foglalkozott. A TCW mozifilm például bizonyos értelemben az ep.2 folytatása ennek ellenére a Foxot simán kihagyták belőle. Gondolom Lucasék meg a Disney is tudják kinél milyen jogok vannak és nem a vakvilágba tervezgetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból, hogy a hat film jogai náluk vannak abból miért következik hogy nélkülük nem lehet folytatást csinálni? Lehet, hogy igy van, de ha jól látom akkor ezzel csak ez a site foglalkozott. A TCW mozifilm például bizonyos értelemben az ep.2 folytatása ennek ellenére a Foxot simán kihagyták belőle. Gondolom Lucasék meg a Disney is tudják kinél milyen jogok vannak és nem a vakvilágba tervezgetnek.

Remélem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ide írom be, mert hát végül is előkészület. Ezt írták:

 

"...a Fox-szal biztosan lesz némi huzavona. Ugyanis a hat rész jogai 2020-ig a Foxnál maradnék, az Új remény pedig övék lesz az idők végezetéig. Tehát ha ezeket a filmeket szeretnék folytatni le kell ülni beszélni a másik stúdióval."

 

Ez mit jelent? A Fox akadályokat gördíthet az útba? És ha igen, milyet?

 

Szerintem ez nem lehet igaz, nem hinném, hogy kezdő ügyvédek lennének a Disney-nél vagy akár Lucas-nál, hogy nem rágtak át minden lehetséges forgatókönyvet ami bekövetkezhet, mielőtt megkötik a szerződést és hivatalos bejelentést tesznek. Továbbá, ezt sehol máshol nem olvastam.

 

DE... egy dolog érdekes lehet. Amikor kész lesz a 9 (netalántán 12 :evil: ) részes Saga, ha szeretnének egy ÚJABB Complete Saga kiadást, a Disney-nek és a Fox-nak, meg kell állapodnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy két évvel ezelőtti hír!

 

"George Lucas is plotting to create new Star Wars movies at the ultra top-secret Skywalker Ranch.

 

This is déjà vu of the mid 90's when Uncle George starting tweaking the Holy Trilogy to gear up for the Special Editions. That was his first step in moving forward with the eventual prequel trilogy.

 

It's happening all over again, Lucasfilm is already hard at work converting the entire Star Wars saga into 3D which will be released starting with Episode I: The Phantom Menace in 2012. The word from our ultra top-secret Lucasfilm insider is that Lucas has gotten the itch and is already looking ahead into launching an entirely new trilogy in that galaxy far, far away.

 

What do we know? First of all, these new film will have nothing to do with the live action television series currently in development. That show already has over 50 scripts ready to go and plenty of pre-production time and money has been spent on artwork and storyboards. Once that show goes into production, Lucasfilm hopes to be able to produce at least 100 episodes since that is the threshold for syndication in the United States.

 

IESB has been told fans can expect the new trilogy after the entire saga is released in 3D which is expected to be complete around 2015 or 2016.

 

Uncle George's modus operandi has not changed, the plan is that he will self finance the new trilogy after he rakes in an expected $500 - $750 million dollars with the re-release of the entire Star Wars Saga in 3D and on Blu-Ray.

 

The ideal plan, according to our spy at Skywalker Ranch, is to be able to release a new Star Wars film within 24 months after the release of the last re-re-release (is that right?) of Return of the Jedi 3D.

 

Too early for story details but one thing that our source is certain about, they will not be prequels but instead sequels. It's not for certain if they will be the long awaited Episodes 7, 8 and 9 but could instead be Episodes 10, 11 and 12 or possibly even further out in the Star Wars timeline. And by giving space in the timeline, possibly even as far as 100 years or 1,000 years in the Star Wars universe future, Lucas avoids having to make these stories "fit in" with what the previous stories have told.

 

According to our sources, the most likely scenario for the films is that they will exist in the same universe but will not have anything to do with the Skywalker Clan. That story has been told, that starship has sailed.

 

What has caused this sudden change of heart for Uncle George? Well, besides the obvious possible billions that a new Star Wars trilogy will take in, our source tells us that George has gotten motivated with the success the Clone Wars animated series, the video games and also with the success of Avatar.

 

Can we expect Lucasfilm to confirm our story? Have they ever? Nope, I am sure that they will spin this or completely deny the story, but we will stand 100% behind our source."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az ISBN -en jött le, de anno a Lucasfilm gyorsan meg is cáfolta:

“This is, of course, completely false,” Lucasfilm spokesman Josh Kushins told Wired.com in an e-mail Saturday about the report. “George Lucas has plenty of projects to keep him busy right now — including plenty of Star Wars projects — but there are no new Star Wars feature films planned.”

 

Lucas bújtatottan, de tavaly meg is erősítette, hogy lesz új rész. 0:30 -tól látható. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Drfpc1k3JcY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De durva, hogy ezek most kerülnek előtérbe. :) Innen is látszik, hogy a 30-i bejelentés mekkorát robbant. :D Hogy tudták ezt kivitelezni úgy, hogy semmi, de semmi nem szivárgott ki? :D Hatalmasat fordult a világ, néha még most sem hiszem el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.