Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Ide feltettem, szedjétek :) (5 napig él letöltési link)

 

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/94f89da7bc98d35d3b1078b67372786c

 

Úúúú! Köszi!

 

Még csak az első számot hallgattam meg, de annak eléggé PT hangulata volt (szerintem) ... ami JÓ! :) Nem mintha az OT zenéi rosszak lennének!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is leszedtem, de meg fogom venni eredetiben is. Hihetetlen, hogy az EPVII zenéje itt csücsül a gépemen! :D

És belehallgatsz?

Én megtettem. Tetszik. 4-5 téma már megvolt. Remélem nem spolier, hogy a hangzása eléggé PT-s.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltűnt már valakinek, hogy ma délutántól valaki elérhetővé tette a teljes TFA soundtrack-albumot? Vélemény az anyagról?

Délután lekaptam, megy a telóra, és holnap meghallgatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végighallgattam az albumot. Nagyon tetszenek az új dallamok. Egyértelműen a prequel zenei világához idomul jobban. Nagyon élveztem!

Én hagyok a filmre is pár számot!

De nagyon PT-s. És mivel a zene az egyik fő hangulatfelelős, máris van kapocs!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban túlnyomó része PT-s (Snoke témájáról egyből az EPIII opera jelenete ugrott be), de azért van az OT-t idéző is.

Nekem egyébként egyelőre az a legmeghatározóbb. A 6-os jó és egyedi, de sok track-et szerintem a film fog felemelni.

Így natúrban belehallgatva most olyan érzésem van amilyen eddig nem volt.

Szerintem még soha nem hallgattam úgy sw filmzenét, hogy nem pörög a fejemben mellé a film, mert nem láttam.

Nagyon érdekes ez így.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyébként egyelőre az a legmeghatározóbb. A 6-os jó és egyedi, de sok track-et szerintem a film fog felemelni.

Így natúrban belehallgatva most olyan érzésem van amilyen eddig nem volt.

Szerintem még soha nem hallgattam úgy sw filmzenét, hogy nem pörög a fejemben mellé a film, mert nem láttam.

Nagyon érdekes ez így.

 

Igen teljesen más kontextusba tud kerülni egy-egy téma ha már tudod mi mögött szól. Egyébként nekem is ez az első eset, hogy a film jeleneteinek ismerete nélkül hallgatom a zenét :)

 

Azt elfelejtettem írni az előbb, hogy nekem kissé negatív, hogy nincs benne egy-egy olyan epikus téma mint mondjuk a Duel of the Fates vagy a Battle of the Heroes. Persze az is meglehet, hogy a jelenetek nem indokoltak egy ilyen zenét, illetve tényleg a jelenetek fényében lehet, hogy egy-egy téma átminősül majd epikussá. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen teljesen más kontextusba tud kerülni egy-egy téma ha már tudod mi mögött szól. Egyébként nekem is ez az első eset, hogy a film jeleneteinek ismerete nélkül hallgatom a zenét :)

 

Azt elfelejtettem írni az előbb, hogy nekem kissé negatív, hogy nincs benne egy-egy olyan epikus téma mint mondjuk a Duel of the Fates vagy a Battle of the Heroes. Persze az is meglehet, hogy a jelenetek nem indokoltak egy ilyen zenét, illetve tényleg a jelenetek fényében lehet, hogy egy-egy téma átminősül majd epikussá. :)

Ezen agyaltam én is. Hol van az albumon egy olyan dallamvilág, ami csak a 7-re jellemző?

Tényleg lehet, hogy a film mutatja majd meg ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen agyaltam én is. Hol van az albumon egy olyan dallamvilág, ami csak a 7-re jellemző?

Tényleg lehet, hogy a film mutatja majd meg ezt.

Van egy dallam ami több számon rajta van az 5. szám 1:12-nél halható rész pl megjlenik 7. szám 0:50-nél meg a 9. szám 3:09-nél is.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.