Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Igen, általában akkor csendül fel amikor feltűnik, ebből is jöttem rá, hogy az ő témája. :D Még a Leia and Han témában is ott van, persze csak finoman.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kösz, az infót!

De elmennek a jó francba. Megjelentették 3 féle változatban a simát.

Én barom megvettem a legdrágábbat 6 ropiért erre jön egy bővített?

Miért nem lehetett ez a legdrágább akkor? És elég lett volna egy sima műanyagban, meg egy sima digipack-ben?

Akkor 4 változat van már. Egyelőre. Jöhet még egy film-párhuzamos album, mint az Ep I-nél..

Most csúnyán lehúztak. Ha nem is meríti ki "a vásárló megtévesztését", de egy rajongó kihasználását mindenképp.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ezen a hétvégén a Királyi Skót Nemzeti Zenekar egy különleges koncertsorozat keretében a TFA zenéjét is műsorra tűzi. A Daily Record ellátogathatott az egyik próbára minek alkalmával Rey témája is elhangzott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Nemzetközi Filmzenekritikusok Szövetségének jóvoltából a TFA időközben három zenei díjjal is gazdagabb lett.

A teljes zenei anyag a FILM SCORE OF THE YEAR és a BEST ORIGINAL SCORE FOR A FANTASY/SCIENCE FICTION/HORROR FILM kategóriákban míg a The Jedi Steps and Finale a FILM MUSIC COMPOSITION OF THE YEAR kategóriában lett a befutó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az utóbbi pár napban nagyon rá vagyok függve a film zenéjére. Torn Apart, Kylo Ren Arrives at the Battle, Rey theme, Attak on the Jakku, Jedi Steps, és a March of the Resistance a kedvencek, folyamatosan ezek mennek a háttérben mikor gépnél vagyok.

Valamint ez az összemixelt Kylo téma:

http://www.youtube.com/watch?v=yObjb4uNXWY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.