Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Szerintem 1 hét múlva lesz teaser a Hunger Games előtt.

Karácsony előtt egy hónappal kiváló stratégia lenne a Disney részéről. Beindítanák a hájpot úgy igazán, most már az egyszeri ember is erről beszélne, ennek következménye...hogy minél több Star Wars termék fogyna karácsony előtt. Nem kicsit megdobná az eladásokat így az ünnepek előtt.. Trendi lenne a Star Wars márkanév és aktuális ismét csak. Sok-sok pénzt hozhatna a Disney-nek egy jól eltalált hangulatkeltő előzetes. Tudják ezt ők is..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy nyomós ok, ami miatt már jövőhéten füli érhet a szánk :D:P

Én valamiért azt tippelem, hogy Mark Hamill monológja fog szólni az előzetes alatt...és a végén valami ilyesmit mond.

Én állítom ezt...Luke Skywalker. és a végén a sötétből kibukik először a Force Awakens felirat, aztán nagy betűkkel a háttérben közeleg a Star Wars felirat :yes:

 

Hasonló struktúrájú előzetesre számítok, mint a Batman Begins-nél :P (amúgy is a kémek szerint kb 1 perces lesz az előzetes)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lett ez trailer topic? ;)

Egyébként megelőlegezhetnénk egy trailer topicot nem?

Csak a zene kapcsán jött be a trailer. De talán valóban itt az ideje megnyitni neki a topikot. Túl sok a pusmogás róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én jobban örültem volna, ha maradnak a már jól megszokott Star Wars témánál.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JG5OsfOuEy0

 

Remélem, hogy a többi előzetesben és a film elején már az lesz hallható, mert szerintem nincs semmi szükség az újrakomponálására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan azoknál maradtak. Mégha igaz is a hir hogy volt valami komponálás maximum annyi történt, hogy a már régi témákat egybefűzték. Egyelőre semmi igazán új nem volt.

Az meg elég szomorú és szegényes lenne ha az SW zenei paletta a main theme-nél kezdődne és végződne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 2 héttel később...

A hivatalos oldal szerint a film zenei anyagát Los Angelesben veszik majd fel. Ez lesz az első alkalom az SW mozifilmek történetében, hogy Amerikában kerül felvételre a soundtrack.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. Vajon hogyhogy nem a megszokott Londoni Szimfonikus Zenekarral veszi fel az anyagot Williams? :hmm: De legalább ez a rugalmasabb megközelítés nem fog az ep2-höz hasonló káoszt eredményezni zenei téren. (Az ep2-ben videojátékból is van zenei anyag, ez komoly? :shocked::o ) Viszont ez az egészségügyi gond, ez megijeszt. Pont amiatt, ami miatt mindig is tartottam attól, hogy Williamst bízták meg az új trilógia zenei anyagának elkészítésével. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ezt konkrétan nem tudom pedig volt róla szó anno de nem igazán érdekelt ez a vonal. :) Nekem az már így összenőtt az EPII -vel így nem igazán foglalkoztat a "mi lehetett volna ha" lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: az EP2 Zenemizéria topikban válaszoltam részletesen, hogy ne offoljak. Itt csak annyit, hogy Williams nemrég visszamondta Spielberg új filmjének zenéjét, egészségügyi okok miatt. A hírek szerint már felépült, de tény, hogy 83 évesen már nem tudja azt a tempót tartani, amit 10 évvel ezelőtt. Többek között ezért is örülök a Rogue One zeneszerzőjének (meg azért is, mert egész jókat ír). Akár azt sem bánnám, ha Williams csak megnyitná az új trilógia zenei világát az EP7-tel, és másokra bízná a kiteljesítésüket. Még akkor is, ha a Star Wars és John Williams igencsak összeforrt a fejemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.