Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk Billi Dee nemrég szerepelt egy NCIS epizódban, ott elég jól hozta a figurát és korához képest sem festett annyira rosszul. Persze, a személyének megfelelő karaktert játszott, öregek otthonában éldegélő nyugdíjas katona, Gibbs apjának haverja (pedig Gibbs is túl van az ötvenen, szóval képzelhetitek). De Lando szerepét amúgy sem tudnám egy cameonál többen elképzelni. Nem annyira központi szereplő, hogy őt bele kelljen erőltetni (szerepe nagyjából Bail Organáéval egy súlyú, vele sem szöszöltek az ep4-ben).

 

Fisher szerepeltetése sem kivitelezhetetlen, hiszen kétlem, hogy olyan nagy szerepet kapna, hogy hetekig kéne forgatni. Ha csak pár napnyi forgatásról lenne szó, bevállalható egy instabilabb színésznő, inkább csak a rossz PR miatt jelent kockázati tényezőt. Bár a negatív reklám is reklám, lásd Transformers 3, ahol Megan Fox komplett off-screen reklámszerepet kapott. :) Mondjuk azért az SW-t ne butítsák le erre a szintre, ha lehet...

 

Mark Hamill sem néz ki túl fényesen, emlékezzünk csak a Chuck 5x01 nyitójelenetére. Ha nem tudom, hogy ő az, tuti az imdb-ig azon tanakodom, ki a frász az. :)

 

Aki a csapatból jól tartotta magát, az Harrison Ford, de még a vén Han sem hiszem, hogy sok szerepet kapna. Azért a Star Wars mindig a fiatalok filmje volt, Han a legkorosabb főhős a szériában, kétlem, hogy az ep7 fog elmenni abba az irányba, amikor a vénségek több képernyőidőt kapnak, mint az ifjak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az már abszolút részletkérdés, hogy a "Három Nagy" közül melyik mikor írja alá a szerződését ( hacsak nem írták már alá). Úgyis mindhárman benne lesznek, sőt Threepio, Artu és Chuwi is. Ha nem így lenne, az kész öngyilkosság lenne a film készítőinek, ugyanis kihagyhatatlanok. Egyrészt a történet folytonossága miatt, másrészt mert mindenki elvárja. Pl. azok után, hogy Luke köré épült a teljes klasszikus trilógia, nem tudom elképzelni, hogy a VII. részben teljesen hiányozzon. De ugyanez nagyjából elmondható a többiekről is. Igazából tényleg az a kérdés inkább, hogy a Skywalker/Solo utódok kik lesznek. Remélhetőleg nem fog teljesen női irányba elmenni a történet, hanem azért tartanak egy bizonyos egyensúlyt ezen a téren (is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csubi és Lando teljesen kihagyható. Én legalább is nem érzem feltétlenül szükségét szerepeltetésüknek.

Lando persze, nem is említettem a nevét, de Chuwi?? Alap. Részben ő adja a klasszikus trilógia hangulatát. Vader és a csillagrombolók mellett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando persze, nem is említettem a nevét, de Chuwi?? Alap. Részben ő adja a klasszikus trilógia hangulatát. Vader és a csillagrombolók mellett :)

 

Csakhogy itt nem a klasszikus trilógia hangulatát kell visszahozni ,hanem valami teljesen újat. A bátor lépés az lenne ha teljesen kihagynák az ismert szereplőket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ismert szereplők visszahozásával szerintem nincs probléma. A prequelből is jó pár karakter szerepel a régi trilógiában: Obi1, Palpatine, Yoda, Boba Fett, Vader. De hangulatban valóban mást kellene majd adnia az új trilógiának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando persze, nem is említettem a nevét, de Chuwi?? Alap. Részben ő adja a klasszikus trilógia hangulatát. Vader és a csillagrombolók mellett :)

Nálam annyira nem. Marginális szereplőnek tartom, kihagyható. Luke, Leia, és Han szükségesek az átmenet miatt.

 

Csakhogy itt nem a klasszikus trilógia hangulatát kell visszahozni ,hanem valami teljesen újat. A bátor lépés az lenne ha teljesen kihagynák az ismert szereplőket.

 

Inkább a két trilógiát ötvözve valami új hangulatot kell teremteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.