Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Oké, mostantól törlöm az ezzel kapcsolatos posztokat. OFF-ot és hülyeséget tessék befejezni!

Támogatom és köszönöm is! Részemről elnézést kérek. Donát hsz-ében nem volt kacsintó arc így komolyan vettem. Ignorálom a dolgot és be is fejeztem a vele való foglalkozást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, ennél a témánál még az is jobb, hogy egy újabb elmélet szerint Rey valójában Anakin reinkarnációja. Azt hiszem, hogy a ST végéig el kell viselnünk ezeket a hülyeségeket. A Darth Jar Jar teória is új erőre kapott a legújabb trilógia kapcsán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, ennél a témánál még az is jobb, hogy egy újabb elmélet szerint Rey valójában Anakin reinkarnációja.

Én is olvastam a napokban ezt a teóriát. Ennél még az én zagyva ötletem is jobb - vagyis, hogy Reyt Anakinból klónozták -, mert sokkal SW-osabb :D A reinkarnációs elméletben leírtak minden aspektusa illik rá ez esetben is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Rey Anakin klónja, akkor nem egy az egyben Anakinnak kéne lennie? :)

Nem. Tudod, nevelési körülmények meg hasonlók sokat alakítanak az emberen :) Viszont az elmélet amúgy is a vicc kategória :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is van egy elméletem: Poe igazából Willecham kancellárba szerelmes, és azért lőtte szarrá az ER légierejét a Takodanán, hogy megbosszulja a halálát. :facepalm:

Komolyan mondom, az emberi agy hülyeségének nincs határa...

Azért csak nyomod továbbra is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Tudod, nevelési körülmények meg hasonlók sokat alakítanak az emberen :) Viszont az elmélet amúgy is a vicc kategória :)

Szerintem inkább a kinézetükre gondolt, nem? Persze lehet, hogy Rey igazából csak egy hologramos izével változtatta el a külsejét és amúgy olyan, mint Anakin. :D Na jól van, elnézést, most már ezt a témát is befejezem. ;) Úgyis nemsoká jön az újabb elmélet Rey, Snoke vagy épp Maz kilétéről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Nagyon érdekes írás. :) Különösen tetszett az a megállapítás, hogy a főszereplők identitása (jelenlegi és áhított) áll a film középpontjában, mert tényleg így van. Rey, Finn és Kylo is más szeretne lenni, mint aki. Talán ez Rey-nél nem annyira szembetűnő, mert ő eleinte passzív ebből a szempontból, kényszerből válik meg a megszokott életformájától, de valójában ő is csak átmenetinek tartja azt, hiszen mindennél jobban várja a családját vissza, akikkel majd nyilván elmenne. De a film végére ő maga is rájön (amit Maz meg is mond neki), hogy nincs mire várnia, sőt, ő maga jutott el közben egy új családba, a Ellenállás kötelékébe. Hogy Luke és a Jedi Rend tud-e ennél még szorosabb családi köteléket nyújtani a számára, az meg majd kiderül. De úgy sejtem, hogy tud. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Daisy lett a 2016-os Teen Choice Awards-gála Choice Movie Breakout Star (Kedvenc feltörekvő híresség) kategóriájának a győztese. :clap:

 

http://www.youtube.com/watch?v=lZ0vBA6rMas

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.