Ugrás a kommentre

Special Edition-ok


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...

Ep3-ban tuti James Earl Jones a hangja....

 

 

Más, ha nem is SE, de re-release. Kaptam egy plakátot húsvétra :)

http://www.freeweb.hu/krande/p7.jpg

http://www.freeweb.hu/krande/p8.jpg

http://www.freeweb.hu/krande/p9.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ep3-ban tuti James Earl Jones a hangja....
Ezt már ezer éve tisztáztuk. Azóta az is kiderült hogy a RotS nosztalgiás trélerhez Hayden hangját változtatták el Vaderesre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

:) ha minden jól megy, lesz még egy ilyesmim. Amúgy a fórum miétr nem kicsinyíti le "magától"? Ha más linkel, azoknál mindig kiírja hogy X%-a az eredeti méretnek, katt rá ha érdekel nagyban....

Igen, le lett vágva a hajam, már nagyon untam az előző verziót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...
  • 1 évvel később...
  • 1 évvel később...

Mi ez a cikk ammire bukkantam?

http://www.starwars.com/news/the-empire-strikes-back-uncut-bigger-and-better.html

 

Ez az Adywanos verziónak a Revisitednek a következő része lenne,amiről szól?

Vagy keverem a dolgokat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a cikk ammire bukkantam?

http://www.starwars.com/news/the-empire-strikes-back-uncut-bigger-and-better.html

 

Ez az Adywanos verziónak a Revisitednek a következő része lenne,amiről szól?

Vagy keverem a dolgokat?

Még csak nem is hasonló. Arról van szó, hogy 15 másodperces darabokra felvágják a Birodalom visszavágot és különböző rajongói csoportok azt az egy-egy rájuk osztott darabot újrakreálják: van aki animációs filmként csinálja újra van aki a haverjaival eljátsza a rá szabott jelenetet stb. Aztán ezt egybevágják. Ilyen már volt az ep.4-ből. Most az a "nagy hír", hogy interaktiv lesz: egy-egy 15 másodperces részt nem csak egy valaki, de több társaság is megcsinálhat a végén pedig lehet válogatni hogy hogy akarod nézni: mondjuk szeretnéd-e az animációs kreációkat nézni vagy csak az élő-szereplős rajongói munkákat. Ilyesmi. Itt egy trailer az ep.4-es cucchoz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak nem is hasonló. Arról van szó, hogy 15 másodperces darabokra felvágják a Birodalom visszavágot és különböző rajongói csoportok azt az egy-egy rájuk osztott darabot újrakreálják: van aki animációs filmként csinálja újra van aki a haverjaival eljátsza a rá szabott jelenetet stb. Aztán ezt egybevágják. Ilyen már volt az ep.4-ből. Most az a "nagy hír", hogy interaktiv lesz: egy-egy 15 másodperces részt nem csak egy valaki, de több társaság is megcsinálhat a végén pedig lehet válogatni hogy hogy akarod nézni: mondjuk szeretnéd-e az animációs kreációkat nézni vagy csak az élő-szereplős rajongói munkákat. Ilyesmi. Itt egy trailer az ep.4-es cucchoz.

 

 

köszi a választ, furcsálltam is volna, ha a hivataos aoldal leközölné a Revisited 2 hírét..ami amúgy hol van? ennyi volt?

 

De érdekes ez is..nem hallottam róla eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Ha engem kérdeznek..., mondassák fel vele a teljes angol / SW szótárat, amíg még él, aztán használják később, ha szükséges lesz. :) Amúgy hol nem ő szólaltatja meg Vadert az ötben? Nekem ez új.

Az SE -ben van az a jelenet amikor Vader megy a hajójához a Bespinen, miután Luke lelépett. Akkor azt mondja, hogy "készítsék a rombolómat". Az nem JEJ hangja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony, ahogy Ody írja. Eredetileg ott azt mondta Vader, hogy "hozzák a kompomat." Ez viszont ugye értelmét vesztette azzal, hogy az SE-s új jelenetben Vader a kompja felé baktat. Ezért C. Andrew Nelson mondta fel az új szöveget, hogy "készítsék a csillagrombolómat." Az úriember amúgy főleg vizuális effektusokon dolgozik, dolgozott az ep1-2-n, illetve a Star Wars: Jedi Knight - Dark Forces II című videojátékon is. Ez utóbbiban szólaltatta meg először Vadert, és ezért kérték fel az SE-hez is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak a múltkor, a fejezet írásakor néztem meg az eredetit. Annyira más. Akkoriban jó volt így is, hogy Vader egyik pillanatban még Bespin folyosóit rója, két perccel később meg már a romboló hídján van, de azért az a kompos jelenet sokat ad hozzá. Eleve, jobb a dinamika, plusz nem tűnik Vader transzportálónak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

Én nagyon szerettem a régi fajta uralkodót, talán az az egyetlen változtatás ami bizonyos fokig zavar. Bár tény hogy semmi DE tényleg semmi köze sem hangra, sem kinézetre a későbbi változatokhoz, mégis van benne valami sejtelmesség és torzság ami félelmetessé teszi. Kicsit sajnálom hogy a későbbi verziók nem ezt az irányt követték.

 

Ugyanakkor ami igazán zavar a cserében az nem maga a tény hogy csere történt - mert az egységesítés indokolt volt - hanem az hogy az "új" változat sem lett jó. Az a Sidious fej amit ide bevágtak úgy néz ki mintha az Ep3 valamelyik jelenetéből ugrott volna ki. Hatalmas különbség van az Ep3 és az Ep6 Uralkodója között, és mivel itt időben sokkal közelebb vagyunk a 6. részhez, szerintem az lett volna a jó megoldás, ha az Ep6-os maszkokat használják fel ehhez a jelenethez. Így nekem mindig kicsit az az érzésem hogy Sidious 20 évig semmit, majd hirtelen 20 évet öregedett.

 

Én

a verziónak örültem volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szerettem a régi fajta uralkodót, talán az az egyetlen változtatás ami bizonyos fokig zavar. Bár tény hogy semmi DE tényleg semmi köze sem hangra, sem kinézetre a későbbi változatokhoz, mégis van benne valami sejtelmesség és torzság ami félelmetessé teszi. Kicsit sajnálom hogy a későbbi verziók nem ezt az irányt követték.

Na végre, valaki. :D Ezzel együtt is a csere itt teljesen érthető, és indokolt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szerettem a régi fajta uralkodót, talán az az egyetlen változtatás ami bizonyos fokig zavar. Bár tény hogy semmi DE tényleg semmi köze sem hangra, sem kinézetre a későbbi változatokhoz, mégis van benne valami sejtelmesség és torzság ami félelmetessé teszi. Kicsit sajnálom hogy a későbbi verziók nem ezt az irányt követték.

 

Ugyanakkor ami igazán zavar a cserében az nem maga a tény hogy csere történt - mert az egységesítés indokolt volt - hanem az hogy az "új" változat sem lett jó. Az a Sidious fej amit ide bevágtak úgy néz ki mintha az Ep3 valamelyik jelenetéből ugrott volna ki. Hatalmas különbség van az Ep3 és az Ep6 Uralkodója között, és mivel itt időben sokkal közelebb vagyunk a 6. részhez, szerintem az lett volna a jó megoldás, ha az Ep6-os maszkokat használják fel ehhez a jelenethez. Így nekem mindig kicsit az az érzésem hogy Sidious 20 évig semmit, majd hirtelen 20 évet öregedett.

 

Én

a verziónak örültem volna.

Szerintem a majomasszonyhoz képest minden jobb, de tény, hogy valóban az EpVI-hoz közelebbi maszkot kellett volna használni. Adywan ezt szépen megcsinálta itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...

A film eredeti kópiájának szkennelt változata. Köszönet Zééé-nek. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.