Ugrás a kommentre

Darth Sky alkotásai


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Egyszer, anno volt kint Shaak Ti, de máskülönben mindig Ahsokás avatarom volt. Ez már amolyan "hagyomány" nálam. :) Tény, hogy sokkal személyesebb jellegű egy avatar, ha én magam készítem (igaz, a jelenlegit is én ollóztam össze), de a jövőben biztos lesz még kint rajzolt avatar.

 

Természetesen a Rebels karakterei se maradnak ki a szórásból, ők is tervbe vannak véve... nem is olyan távoli tervbe. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Már majdnem 1 éve, hogy nem rajzoltam SW témában, de egy bizonyos visszatérő kapcsán elérkezettnek láttam az időt. Az álszerénységet mellőzve, sokkal jobbat szerettem volna készíteni (avatarnak), de ez most így sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Sky:

Szép ez, ügyes munka. ;) Ugyan volt már ennél jobban sikerült alkotásod is, de semmiképpen sem kell szerénykedned vagy szégyenkezned ezzel se. Sőt, örülj neki, hogy egy ilyen minőségű darab nem fér be a legjobbjaid közé. A legtöbben (köztük én is) már azzal bőven elégedettek lennének, ha a best-of kollekciójukba pár feleennyire jót tudnának produkálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az utóbbi időben egyre több időt szakítok rá, hogy jobban megismerkedjek a digitális művészet technikáival is, így szegény "hagyományosan rajzolt" Hera már hetek óta kispadon van. Próbáltam az innen-onnan összeszedett tudásom legjavát beleadva elkészíteni az első digitális rajzomat. Leszögezem, olyannyira legelső, hogy kezdetben gyakorlás céljából fogtam neki (nem egy kész alkotás volt a szándékom), amit aztán folyamatosan csiszolgattam. Első rajznak szerintem vállalható lett. Hogy az alany választása senkit ne sokkoljon a meglepetés erejével, spoiler mögé rejtem...

 

 

samurai_ahsoka_by_razool91-d8po9ah.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindkettőtöknek. :)

 

Hát, egy Lucasfilmes állás azt hiszem, sok SW rajongó álma. :cool: Ahsoka TCW és Rebels közti időszakáról még egyébként sincs semmi, egy képregénysorozat érdekes lenne. Bár heti szinten 20 oldalnyi anyagot minőségi módon prezentálni nem lehet egyszerű meló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. ;) Kíváncsiságból kezdtem bele, miután néhány hasonlóan egyszerűbbnek ható kép meggyőzött arról, hogy én is tudnék valami hasonlót kreálni. Aztán rájöttem, hogy mégse olyan egyszerű... Valószínűleg, továbbra is maradok a főként hagyományos rajzok mellett, mind elkészítésileg, mind eredményügyileg jobban fekszenek. Mint írtam, egy félkész Hera még befejezésre vár, idő és kedv kombó kérdése, hogy elkészüljön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.