Ugrás a kommentre

Darth Sky alkotásai


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam, megpróbálkozom a komolyabb szinten eddig nem használt színesben való rajzolással is. Kár, hogy a rengeteg idő ellenére (15 óra 3 nap alatt), legjobb esetben is csak átlagos kategória lett. Álszerénység nélkül, van még hova fejlődnöm. Ennek ellenére, remélem, tetszik nektek. :)

 

slave_ahsoka_by_razool91-d5qmp4g.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm!

 

Tudom, hogy jó lenne, épp ezért iktattam be hol egy Katoonit, hol egy Mara Jade-et (persze mások is tervben vannak). Az nem világos, miért számít ennyit, ki szerepel a képen? Nem a technika a fontos, a realisztikusság? Nekem, a készítőnek azért fontos az alany, mert pl. egy Jabba vagy egy Sidious bámulásával nem töltenék el 6-7 órát (színesnél 2-szer ennyi időt), mert nem kedvelem őket annyira, kevésbé érdekesek számomra. Nem feltétlen összehasonlítás miatt, de a deviantART-on egy olyan komment sem érkezett, hogy unalmas, rajzolj már mást. Nyilván nem azt várom el, hogy mindenki körbeugráljon, vagy mindenkinek tetsszen, de ez a fokú érdektelenség nem esett valami jól egy olyan közösségben, ahol úgy éreztem, az emberek java közelebb áll hozzám, mint egyéb oldalakon. Minden sértődést nélkülözve ennyiről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Szerintem hangsúlyoztam, hogy tetszik. ;) Viszont az SW annyira tág univerzum, és én olyan szívesen megnézném miként rajzolod le a fentebbi témákat. Te csak Ashokát szereted a Star Warsból? Én annyira "irigylem" a tehetséged, mert mindig firkálgatok, de bűn rosszul rajzolok - ha úgy tudnék, ahogy Te, minél többet próbálnék meg lerajzolni az SW-ből, és örömködnék, hogy sikerült reprodukálni az eredetit. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ihletnek nem lehet parancsolni. Ha Sky Ahsokát élvezi rajzolni a legjobban, akkor rajzolja őt. :)

Én ezt abszolút megértem, gyerekkoromban sokat rajzoltam, és mindig megvoltak a korszakaim, éppen milyen témájú rajzokhoz volt kedvem. Senki rá nem tudott volna beszélni valami másra, pedig biztos azok is mentek volna, ha akarom. De nem akartam. :)

 

Egyébként nagyon szép rajz, Sky, csak így tovább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nektek is köszi! ;)

 

Ha egy picit messzebbről nézem, akkor szinte tökéletes is. :)

Szóval, közelről nem valami jó, igaz? :) A vörös túl élénk lett, a fekete pedig fakó. Az arc jobb oldalán lévő árnyalat lett volna jó bal oldalra. Azt hittem, a szkennelés utáni képszerkesztés segít majd rajta. Másrészt, próbáltam kevésbé realisztikusan rajzolni (ezért szólt rám a tanárnő suliban), kissé "lazábban" követni a vonalakat és tónust, ami szerintem látszik is. De ezt a stílust is ki kellett próbálnom, tapasztalatszerzésnek nem utolsó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, jöhetnek Ahsokás képek is, csak engem más is érdekel. :) Ez így jó, hogy néha becsúszik egy-két más karakter.

 

OFF

Sky! Húzás tölteni az új részt WEB-DL -ben. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, közelről nem valami jó, igaz? :) A vörös túl élénk lett, a fekete pedig fakó. Az arc jobb oldalán lévő árnyalat lett volna jó bal oldalra. Azt hittem, a szkennelés utáni képszerkesztés segít majd rajta. Másrészt, próbáltam kevésbé realisztikusan rajzolni (ezért szólt rám a tanárnő suliban), kissé "lazábban" követni a vonalakat és tónust, ami szerintem látszik is. De ezt a stílust is ki kellett próbálnom, tapasztalatszerzésnek nem utolsó. :)

Hát, nem egészen így értettem, hanem pontosan úgy, ahogy írtam. Több önbizalmat magadnak. ;)

Szerintem ez a fajta vonalszerű szinezéses ábrázolás messzebbről mutat nagyon jól. A magyarázat kedvéért: az impresszionisták képei is gyakorlatilag folthalmazok közelről, aztán pár lépés vagy méter távolságból mindez kiadja az álomszerű, vagy meleg levegőben vibráló képet, amely sokkal megkapóbb egy minden ízében fotorealisztikus képnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Merr-Sonn! Sejtettem, hogy hozzám hasonlóan te sem unod meg egyhamar a témát. ;)

 

Persze, jöhetnek Ahsokás képek is, csak engem más is érdekel. :) Ez így jó, hogy néha becsúszik egy-két más karakter.

Én is így gondoltam, hogy 2-3 Ahsokás rajz közé becsúsztatok másokat is a változatosság kedvéért. Így jött létre a Marás, Katoonis, és a mostani, Maulos rajzom. Mégis, a legutóbbi (Slave Ahsoka) után tényleg kissé azt érzékeltem, hogy hiába iktatok be egyszer-egyszer másokat is, a téma sokaknak unalmas. De mint már írtam, igyekszem szerteágazóbb témákat keresni. Biztos lesz még Ahsokás rajzom valamikor, de valószínűleg nem mostanában. :)

 

Hát, nem egészen így értettem, hanem pontosan úgy, ahogy írtam. Több önbizalmat magadnak. ;)

Szerintem ez a fajta vonalszerű szinezéses ábrázolás messzebbről mutat nagyon jól. A magyarázat kedvéért: az impresszionisták képei is gyakorlatilag folthalmazok közelről, aztán pár lépés vagy méter távolságból mindez kiadja az álomszerű, vagy meleg levegőben vibráló képet, amely sokkal megkapóbb egy minden ízében fotorealisztikus képnél.

Köszi, így már értem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.