Ugrás a kommentre

5x10 - Secret Weapons


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Érdekes rész volt. Amíg nem láttam a következőt, ez tetszett eddig legkevésbé, de azt kell hogy mondjam, ahhoz képest itt még egyensúlyban is vannak a karakterek, nem unalmas, és egy-két poén ül is. WAC egyértelműen túl sok, főleg az elején nagyon fárasztó. De a végére teljessé válik az epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

No csak eljutottam odáig, hogy írjak valamit :yeah:

 

Mindent összevetve ez volt az egyetlen része a szálnak, amit valóban élvezni tudtam, mégha teljesen magával ragadnia nem is sikerült.

 

Az eligazításon egy picit zavart, hogy Windu és Gascon gyakorlatilag ugyanazt mondták el kétszer. Értem én, hogy felvezető töltelék egy töltelék epizódban, de jobb lett volna, ha csak Gascon mondja el a tervet és jóval részletesebben, minthogy Windu elmondja tíz szóban, aztán Gascon tizenötben.

 

A felszerlés jelenet fenomenális volt, hála Dee Bradley Baker Dr Gubacher-ének. Hatalmas volt az a fazon :D Ahogy ott előadta magát, mikor elmagyarázta a droidoknak, hogy milyen felszereléseket kapnak, tisztára hibbantnak tűnt, főleg mikor elkezdte ölegetni BZ-t, meg vihogott magában, hogy „Szerencsére nem fog emlékezni semmire!”. Ráadásul bár a szövege és a viselkedése röhejes volt, a hangjában volt valami, amitől olyan kényelmetlenül éreztem magam, mintha egy tömeggyilkos elmebeteget hallgatnék. Ez a kettő együtt annyira abszurd és bizarr volt, hogy egyszerűen muszály volt vigyorognom rajta :D

 

Szuperül nézett ki Corruscant felhős ege, mikor elindultak. Gascon és WAC összezördülései viszont már itt sem tetszettek, és ez csak folyamatosan romlott az egész szál folyamán. Például sokkal szívesebben megnéztem volna, hogy Gascon mit talált ki, hogy feljussanak a hajóra, semmint WAC ugyancsak ostoba ötlete csak így beváljon.

 

Fetrengtem a röhögéstől, mikor WAC peckesen lépkedve, hátratett kézzel odasétált a B2-esekhez a Cantina zenét dúdolva :lol: Ahogy leszerelte a droidokat szintén bejött, jót vigyorogtam mikor „egymásra néztek” miután WAC bezárta őket. Apropó mégis milyen helységbe zárta be őket?

 

Az összecsapás nem volt rossz. R2 „Fel a kezekkel!” reakciójától kezdve, Gascon hősies küzdelme a Szuper-antitaktikusdroidal és WAC kutya úszásán keresztül minden nagyon ütött, szintén azért mert annyira abszurd volt az egész.

 

A rész végén nagyon jó volt, ahogy Gascon és a droidok végre kölcsönös tisztelettel viselkedtek egymás iránt. Bárcsak ez megmaradt volna a továbbiakban is… De erről majd a többi rész topikjában.

 

Ami viszont nem tetszett:

1: WAC. A fent említett két jelenetet leszámítva ki****ottul idegesített a rész elejétől a végéig, és ez sajnos megmaradt az egész szálban. Sosem értettem a Jar-Jar-t övező közutálatot, és miután négy részen keresztül el kellett viselnem ezt a beképzelt, pöffeszkedő, pofátlan és szinte teljesen haszontalan nyavalyás kis drodiot, még kevésbé értem. Jar-Jar hülyeségén legalább lehetett röhögni. De az, ahogy ez a kis semmirekellő hulladékfém folyton előtérbe tolta magát, zavarta a társait és pofátlankodott velük, az minden volt csak nem vicces. Volt néhány jó pillanata, de édeskevés ahhoz, hogy ne legyen sorozat eddigi legpocsékabb karaktere.

Amivel különösen kiverte nálam a biztosítékot az a térkép olvasós beszólása volt. Mintha bizony az teljesen fölösleges állás lenne egy hadseregben.

2: Ezek a szupertaktikus droidok ritka sz*r egy széria. Kábé az első évados B1-esek értelmi szintjén állt az eddig bemutatott mindhárom példány, és ez kár.

3: Elég feleslegesnek éreztem a következő három részt, ez a történet jobb lett volna ha véget ér az epizóddal együtt.

 

Mindent összevetve 6/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami viszont nem tetszett:

1: WAC. A fent említett két jelenetet leszámítva ki****ottul idegesített a rész elejétől a végéig, és ez sajnos megmaradt az egész szálban. Sosem értettem a Jar-Jar-t övező közutálatot, és miután négy részen keresztül el kellett viselnem ezt a beképzelt, pöffeszkedő, pofátlan és szinte teljesen haszontalan nyavalyás kis drodiot, még kevésbé értem. Jar-Jar hülyeségén legalább lehetett röhögni. De az, ahogy ez a kis semmirekellő hulladékfém folyton előtérbe tolta magát, zavarta a társait és pofátlankodott velük, az minden volt csak nem vicces. Volt néhány jó pillanata, de édeskevés ahhoz, hogy ne legyen sorozat eddigi legpocsékabb karaktere.

Tök jó nem? :D Legalább van aki bosszantja az embert. :) Nem kell minden karakterről poszter a falra. :) WAC nálam se lesz kedvenc, de én inkább a programozóját koncolnám fel. Visszagondolva valóban idegesítő volt. Érdekes, mert Jar Jar nem, de ez a robot viszont annál inkább.

 

2: Ezek a szupertaktikus droidok ritka sz*r egy széria. Kábé az első évados B1-esek értelmi szintjén állt az eddig bemutatott mindhárom példány, és ez kár.

Harcra teremtették őket, nem sakkozásra. :) Nekik nem kell gondolkodni. Az a minimális készség meg bőven elég. Mondjuk nem véletlen, hogy elvesztették a háborút. :)

 

3: Elég feleslegesnek éreztem a következő három részt, ez a történet jobb lett volna ha véget ér az epizóddal együtt.

Kellettek azok, nagyon is. :D Ez így önmagában nagyon vékony lett volna, ráadásul értelmetlen is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Marha jó lett a szinkron! Gascon telitalálat. :D

Nagyon élveztem magyarul. Harsányi Gábor tökéletes volt Gasconnak.

Végre ezt is megértük: dícsérni járunk vissza a részek topicjaiba a szinkron miatt! Csak így tovább!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.