Ugrás a kommentre

Salacious Crumb (Bujaféreg)


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

movie_bg.jpg

 

Micsoda pofa. :) Néztétek már úgy az EPVI elejét, hogy csak a kis féregre koncentráltatok? Ha nem, érdemes kipróbálni. Hatalmas figura a kis kowak. :P Az is kitűnik, hogy miennyire jó kedélyű fickó, ugyanis sokat nevet. :o Elég jól látható a jelleme, holott csak mellékszereplő. Mi a véleményetek róla? Esetleg tudtok valamit a háttértörténetéről? Egyáltalán miért van Jabba mellett? Befogták? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom a kis vigyorit. Legalább annyit tud rötyögni, mint Palpatine :)

Annyit tudok róla, hogy mikor Jabba először találkozott vele, a kis makármi éppen kaját lopott tőle. Jabba erre megpróbálta megenni, de lenyűgözte a kis vakarcs bohóckodása, így lett belőle a palota udvari bolondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba erre megpróbálta megenni, de lenyűgözte a kis vakarcs bohóckodása, így lett belőle a palota udvari bolondja.

 

Megenni? :) Tényleg undorító egy állat ez a Jabba. :o Na és ő meghalt a robbanásban? Vagy talán ő is beállt Bomarrnak? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amúgy sokáig nagyon utáltam a kis vakarcsot, úgy idegesített a röhögése. mai napig szívesen nézem ahogy R2 sütögeti :twisted:

 

Nem tudom mit evett C3PO-n. Talán szerette a fémet? :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben most olvasom, hogy Bújaféreg eredetileg csak egy sima háttérszereplő lett volna, akit egyszer se mutat totálban a kamera. Ám Tim Rose a báb "mozgatója", annyit bohockodott vele a stábnak és oly nagy sikerrel, hogy úgy döntöttek, hogy érdemes lesz egy kicsit jobban előtérbe helyezni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néztétek már úgy az EPVI elejét, hogy csak a kis féregre koncentráltatok?

 

Én már néztem úgy egyszer régen. Nagyon jó kis figura. Imádom, hogy mindenen röhög. Nekem is megfordult a fejemben, hogy Jabba egyik végtagja. illetve azt is hittem rá, hogy kaja. Mert mindig akörül a zöld edény körül van amiből Jabba eszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néztétek már úgy az EPVI elejét, hogy csak a kis féregre koncentráltatok?

 

Én már néztem úgy egyszer régen. Nagyon jó kis figura. Imádom, hogy mindenen röhög. Nekem is megfordult a fejemben, hogy Jabba egyik végtagja. illetve azt is hittem rá, hogy kaja. Mert mindig akörül a zöld edény körül van amiből Jabba eszik.

 

Mondhatok egy morbid dolgot?Én régebben azthittem hogy a táncosnő leesése után Jabba azt a nőt kajálja...Mert leesik, és utána zabál valamit... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szerintem az, ami Jabba szájából kiesik :D

 

(A múltkor jöttem rá, hogy a telefonomba gyárilag elhelyezett röhögés ettőla kis dögtől van. Sokáig ismerős volt, aztán megszólalt a Jedi visszatér nézése közben nemsokkal Buja Féreg rötyögése után :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Én is szeretem bujaférget! :)

 

Említetted, Ody a békát, amelyet eszi. Jó kis párhuzam az EpI-gyel, ahol meg Jabba lök le egy békát a podversenyen. Lehet, hogy Jabba most is ezzel szórakozott, csak most nem esett túl nagyot a breki, mert a "trón" nem magadosik túlzottan a föld fölé :o

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Bujaféreg, valódi nevén Salacious Crumbról eddig úgy tudtuk, meghalt, mikor Luke Skywalker és bandája megölte a nagyméltóságú Jabbát, és felrobbantották a bárkát, melyen a méltán híres Crumb is tartózkodott. Azonban új bizonyítékok láttak napvilágot:

 

Bujaféreg e képen még üzlettársával és legjobb barátjával Jabbával, a hutt-tal látható, a csinos táncos, Oola társaságában. Még egyikük sem sejti, mi vár rájuk:

crumb-jabba-oola.jpg

 

Bujaféreg legjobb barátja halála után eltűnt rajongói elől. Egy ideig úgy hírlett, ő is életét vesztette. Nemrégiben kiderült, voltaképpen ő rendezte így, mert nem akart a nyílvánosság elé lépni, mivel a tragédia mélyen megviselte:

crumb4.jpg

 

Egy hozzá közelálló megerősítette, hogy Bujaféreg hónapokig nem mozdult ki otthonából, alig evett, szinte nem is ivott. Mély depresszióba esett, hangulatváltozásai környezetére is kihatottak:

ggs05holidaycrumb-015.jpg

 

Később bánatát az italba folytotta, és többszőr látták illuminált állapotban az utcán kéregetni:

crumb2.jpg

 

Végül régi ismerőse, Max Rebo segítette ki lelkének romjai alól. Énekesként alkalmazta bandájában. Bujaféreg a képe tanulsága szerint rendkívül élvezi új elhivatottságát:

crumb-max.jpg

 

A felfedező és a felfedezett:

crumb-max2.jpg

 

Első albuma, a Hahahahahaaaaaa hamarosan a boltokban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.