Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

A The Clone Wars animációs sorozat 5.0

Ajánlott hozzászólás

45 perccel korábban, caseyjones írta:

Na igen. Bár erre sajnos nem sok esélyt látok. :( Pedig szerintem Ventress megérdemelné, hogy az ő történetének lezárását mozgóképes verzióban is kiadják. A The Clone Wars egyik legfontosabb karaktere. 

Én is kíváncsi lennék rá mozgóképes formában, de nem bánom, hogy végül regény formájában jelent meg. Ventress és Vos sokkal mélyebben megismerhetőek voltak így, a gondolataikon és érzéseiken keresztül, mint az a sorozatban lehetséges lett volna. 

22 perccel korábban, csoli1138 írta:

A dark deciple-t nem olvastam, számomra nem létezik. De tudom mi áll benne. A sorozatnál maradva így viszont számomra ő új karrierjével kiírta magát a galaxis főbb eseményeiből. Élhet és virulhat a birodalom érájában is mint fejvadász.

Hogy érted, hogy számodra nem létezik? :o Ugyanúgy a kánon része, mint a TCW. Ráadásul remek történet.

Spoiler

Plusz azt is elmondhatjuk, hogy Ventress karaktere így egy szép utat járt be, aminek van eleje és vége. Ellenben Ahsokával, aki egyelőre bizonytalanul lóg a levegőben mind a mai napig... így fennáll annak veszélye, hogy túltolják a karakterét, ahogy az már kissé Maulnál is érződött a Rebels során.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy a kánon része, de nálam a mozgókép az elsődleges kánon. Így van ahogy írod a spoiler mögött, de én mégis külön kezelem magamban. Szóval,ha sw nálam csak az létezik, amit láttam. Persze ez full magánügy, nem érvelés!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
38 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ventress és Vos sokkal mélyebben megismerhetőek voltak így, a gondolataikon és érzéseiken keresztül, mint az a sorozatban lehetséges lett volna. 

Igen, ez egy jó szempont. Viszont nem tartanám rossz ötletnek a regényadaptációt; a Star Wars Univerzumban tudtommal még nem volt ilyesmivel dolgunk. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2018. 04. 06. - 20:01, Dzséjt írta:

Örülök, hogy sokan megbarátkoztak vele, de ez nem változtat azon a tényen, hogy az ötletet magát 10 éve és ma is baromságnak tartom. Szeretem a sztoriját, Maul az egyik kedvenc szereplőmmé vált ezáltal. Ugyanakkor mindezt beárnyékolja a gondolat, hogy máig utálom, ahogy visszahozták. Nem hangoztatom sokszor, de konkrétan utálom azt a magyarázatot, amivel le akarták nyomni a torkunkon ezt az egészet. Ha szépen kidolgoztak volna valami misztikus humbugot vagy off-screen, de értékelhető sztorit, akkor nem lett volna gondom, de maga a tény, hogy Mault derékban ketté vágták és bezuhant egy feneketlen lyukba, ezt ellehetetlenítette. Az volt megalapozva, hogy Maul meghalt (Lucas még interjúban is hangsúlyozta ennek fontosságát), nem az, hogy esély van arra, hogy ezt túlélte. Itt ugyanez a helyzet: az lett megalapozva, hogy Rey senki (interjúban is erőteljesen jelezték ennek igazát), nem az, hogy valaki.

Ez az oka annak, hogy Witches of the Mist idején már baromságnak tituláltam Maul feltámadását és legalább olyan határozottan érveltem ellene, mint ma az ellen, hogy Rey ősei valakik legyenek. Vissza lehet olvasni. Ezért van az, ahogy ma is hülyeségnek tartom ezt.

2018. 04. 06. - 21:41, Ody Mandrell írta:

Mondjuk utána az egekbe emelted, erre tisztán emlékszem. :)

Hasonló cipőben járok, mint Dzséjt. Emlékszem, mennyire elképedtem évekkel ezelőtt, mikor megtudtam, hogy Darth Mault visszahozzák a TCW-ben. Azt a Darth Mault, akinek talán a legnyilvánvalóbb a halála az SW-univerzumban! Aztán egy egész frankó történetet adtak neki, ráadásul rengeteg fontos és érdekes dolgot megtudhattunk a múltjáról, a fajáról. Ennek ellenére mindmáig marhaságnak tartom a feltámasztását. Szóval az "egyik szemem sír, a másik nevet" szitu jött elő nálam Maul TCW-s szereplését illetően.

Inkább Mace Windut kellett volna előszedni, a Rebelsben - szerintem. Az ő halála azért nem elég egyértelmű a ROTS-ben, és mintha Samuel L. Jackson is tett volna utalásokat azzal kapcsolatban egyszer, hogy Windu még visszatérhet, ha jól emlékszem. És ahogy látom, nem én vagyok az egyetlen SW-fanatikus, akinek már megfordult a fejében ez a windus dolog, mivelhogy nem egy az ő halálát firtató teóriáról olvastam már.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Az ő halála azért nem elég egyértelmű a ROTS-ben

Ugyanakkora, ha nem még nagyobb baromság lett volna feltámasztani Windut, mert az ő halála legalább olyan egyértelmű, mint Maulé. Világít a csontja, vagyis az agya, a szíve, a lépe, a mája addigra rég szétfőtt, aztán kirepítették a századikról! Mi a frász kell még, hogy egyértelműbb legyen? George Lucas sétáljon be a hullája mellé és tegyen ki rá egy táblát, hogy "ez bizony halott"? :roll:

Ráadásul semmi sincs, ami miatt a Jedi Rend legnagyobb s*ggfejét fel kéne támasztani, pláne nem a Birodalom idejére. Maul legalább érdekes és király figura volt, aki még nagyon az elején lépett le a porondról. Windu ezzel szemben egy idegesítő marha, akinek a halála még túl későn is következett be. :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ