Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Nekem jó lenne. Állitólag fizetni kell érte, ha adsz egy meghívót akkor utalom az árát. Köszönöm.

Ja...ja...jaaaaa! Kell fizetni! Nekem utalj 1 milliárdot és kapsz egy felet. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell fizetni. Írj egy e-mail címet amire küldjem a meghívót.

 

Köszönöm, nagyon kedves vagy. Cimeim, arra az esetre, ha az egyik esetleg visszadobná az üzenetet: miklos.imre@citromail.hu, vagy miklosne.v.agnes@citromail.hu. Ha megjött nyugtázom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Ismerősöm napokban hőbörgött (igen, pontosan az átlagos facebook hozzászólások színvonalán, csak épp élőszóban) hogy a Grimm sorozatnak mióta nem jött új része. Kérdezem: letöltöd? - Persze, van van, de már hetek óta nincs új rész és idegesít! - Fizetős? - Mi? - Ahol letöltöd. - Nem, de tök jó minőség, csak nem csinálnak új részeket!

Nem vontam le következtetést.....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ha nem töltöm vissza, csak seedelem 48hig az is jó?

Igen, 48 óra seed kötelező, de ahogy megy vissza ez csökkenni is fog. Az aktivitás menüpontra mész majd akkor írja mennyi van még hátra a torrentből.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, 48 óra seed kötelező, de ahogy megy vissza ez csökkenni is fog. Az aktivitás menüpontra mész majd akkor írja mennyi van még hátra a torrentből.

Viszont azt nem értem, hogy miért nem seedel a bittorrent? Letöltöttem valamit a telefonomon (bittorrent) aztán kiírja, hogy "uploaded 0b/s" most ez miért nem seedel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert épp nem töltenek tőled. A lényeg a seedben tartás. Ergo 2 hét alatt kell 48 órát összesen seed IDŐBEN töltened, ha nem töltenek tőled egy dekát sem, akkor is! luke19 egyébként jól írta!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert épp nem töltenek tőled. A lényeg a seedben tartás. Ergo 2 hét alatt kell 48 órát összesen seed IDŐBEN töltened, ha nem töltenek tőled egy dekát sem, akkor is! luke19 egyébként jól írta!

Igen, köszi, csak mivel új vagyok az nCore-on nem találtam az aktivitás menüt azt közben majdnem kiszúrta a szemem. Olvasgatom rajta a Wikit, kezd valami kép kialakulni a fejemben. :D De azt is olvastam rajta, hogy telefonokra nincsen ajánlott kliens. Lehet az a baj, mert már idáig összesen ment a torrent kb 24 órát és még mindig seedelnem kell az nCore szerint 43 órát. :/ Ha ezt nagynehezen leseedelen akkor kipróbálom az Utorrentet.

 

Közben rájöttem mi a probléma. Vagyis nem probléma csak rossz a telefonom és csak így műkszik. :D Egy. Csak akkor hajlandó az nCore a seedet jóváírni, ha be vagyok jelentkezve az nCore-ba és akkor megy a torrent. Plusz csak akkor, ha mondjuk megy a torrent kb 10 percig akkor le kell állítanon a torrentet és újra elindítani. Ezt követően az nCore-t is frissíteni kell. :D utána a 10 percből kb 7-et "jóváír".

Na jól van ne csodálkozzatok ezen, telefonon amúgy sem szerencsés torrentezni, plusz a telefonom is egy nagy $z@*. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 10 hónappal később...

Pedig ma már működim megint.

 

https://kat.am/

 

Nos, így egy évelteltével kijelenthető, hogy ez a stabil utód, bár a keresője nem az igazi.

 

https://katcr.co/new/

 

Végre!!!!! 5 év után bejutottam az nCore-ba! :)) :) :) :) :)

Most már nem kell szenvednem. :)

De ezzel kapcsolatban eszembe jutottak kérdések. ;) Ha nem töltöm vissza, csak seedelem 48hig az is jó?

 

Én elvből nem regelek meghívós oldalakra, így magyar oldalakra sem.

 

Ill. vagyok tag meghívós külföldi oldalon, de amikor regeltem - 11éve - még nem voltak meghívósak.

 

Néhány eredeti szinkronos cuccon kívül amúgy szvsz nincs is rajtuk semmi olyan, amit ne lehetne könnyen beszerezni akár nyílt nemzetközi oldalakról és/vagy letöltőlinkes fórumokról/oldalakról.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

aha. félbecsületes. ez tetszik! :lol:

Adnak a minőségre, plusz hallgatnak a kiadókra, terjesztőkre, ha azok megkérik őket, hogy XY művet Z ideig tiltsák le az oldalon. Például a Babilon hamvai című könyvet az első hétben nem szabadott feltölteni, illetve törölték a feltöltést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1994-es Roswell muvit akarnám a Bithumenről. Vagyis annak a mintáját mert kétfajta szinkronja van a fene enné meg az újabbat. Szinte mindenütt azzal van fönn és nekem az eredetivel kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy rémlik hogy nincs. De már Core-om sincs mert sokáig nem léptem fel mert nem volt letöltenivalóm és fel lett függesztve az accountom. Pedig mégis kéne valamennyire. Így jár aki nem vigyáz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Látom, hogy itt az utóbbi időben az internetről való letöltésről folyik a diskurzus, ezért úgy gondoltam, ide írom le a problémámat. Elnézést kérek az adminoktól, moderátoroktól, ha eltévesztettem a házszámot, de nem találtam megfelelőbb topicot. 

Szóval, van a rajzfilmek.online nevezetű weboldal, ahol rengeteg régi sorozat fent van. Nosztalgia gyanánt úgy határoztam, letöltök párat részeként, de olyan problémába ütköztem, hogy a böngészőmbe beépített videóletöltő program nem talál videót az oldalon. Az oldal forrásából való kikereséssel meg nem mentem semmire. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.