Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

He-he, arra emlékszek. elkezdtek ott a kis játékkardjaikkal kardozni, nagyon érdekelhette őket a film :angry:
Engem nem zavartak :lol: De amúgy van egy jó orvosság, hogy a mozitahókat elkerülje az ember. Nem főműsoridőben kell menni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megkérdezhetem mi volt a gond az ncore-on?

Az, hogy szerintük csaltam, mert 1 Mbit felett volt a felöltésem. Nekem meg azokban a napokban (egy nappal azelőtt) kötötték be a gyorsabb netem, ami eléri ezt a feltöltési sebességet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát meg amennyire el vannak szállva mindenhol maguktól, az hihetetlen. Mivel lassú a netem, sosem szoktam feltölteni, csak mondjuk évente egyszer megkérek valakit ,hogy töltsön föl a nevemben, hogy javítsa az arányom. Múltkor haverom segített, aki viszont nem volt még reggelve a kapun, így nem vágta, hogy pontosan hogyan kell feltölteni. Talán nem írta be a címet pontosan a release-be, vagy valami hasonló, erre kapok egy figyelmezetést, plussz vagy öt kommentet, hogy 1,5 éves reggel miért nem tanultam meg feltölteni...

 

Oké, biztos elszúrta a srác, de azért nem mindegy, milyen stílusban közöljük. Kik ezek, az atyaúristenek, vagy mi a szösz? Jöjjenek ki focizni, lenyomom mindet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, biztos elszúrta a srác, de azért nem mindegy, milyen stílusban közöljük. Kik ezek, az atyaúristenek, vagy mi a szösz? Jöjjenek ki focizni, lenyomom mindet :)
Ráadásul illegális a dolog, szóval a helyükben én csendben maradnék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, biztos elszúrta a srác, de azért nem mindegy, milyen stílusban közöljük. Kik ezek, az atyaúristenek, vagy mi a szösz? Jöjjenek ki focizni, lenyomom mindet :)

Bizony. Kb. bő három éve vagyok regelve, ahol vagyok, és fogalmam sincs, hogy kell feltölteni ezt vagy azt, mert sose csinálom. Sajnos a stílus, ahogy néha közlik az emberek a mondanivalóikat, sokszor nem szalonképes. Szemtől szemben egyik sem ugrálna így. Sehol a tolerancia, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy viselkednek mint az igazgatók.Nem lehet velük pl vitázni.Ha döntenek akkor úgy van.Na megyek előkerítem az öreg shotit a spájzból. :|

De ha eleged van az igazgatóból, felmondás keretében állcsúcson lehet csapkodni :P A moderátorokat nehéz (bár mondjuk, ha kiderítjük, hol is a szerver, és névtelenül közöljük a címet a hatóságokkal, az felér egy jobbegyenessel :roll: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha eleged van az igazgatóból, felmondás keretében állcsúcson lehet csapkodni :lol: A moderátorokat nehéz (bár mondjuk, ha kiderítjük, hol is a szerver, és névtelenül közöljük a címet a hatóságokkal, az felér egy jobbegyenessel :lol: ).

 

hát ha vki az említett helyet felnyomná a tagok közül, lehet sokan, köztük én is állon vágnám^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Passz. Egyébként nem biztos, hogy ha lesz meghívód, akkor azon az oldalon mindent megtalálsz. Mikor mi kerül fel, és egy idő után a régi cuccokat már nem is töltik fel. Egy idő után nehéz még onnan is beszerezni különlegességeket, ritkaságokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

*sóhaj*

Köszi szépen! Amit az ember azért töltene le mert legálisan beszerezhetetlen, az nincs :) :) :)

Ritkaságokkal ez van, azokat még letölteni sem igazán lehet :D De hátha egyszer csak felkerül valahova, néha felraknak régebbi filmeket is. Meg aztán lehet, hogy pont azért nincs, mert legálisan sincs, nem volt miről felrakni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Dzséjt, fent vagy már újra a magos oldalon, mert van meghívóm?

Ha igen, akkor kinek kell meghívó rá? :lol:

 

Jelentkezni kell érte és átutalni kisebb-nagyobb pénzegységeket az Második Alapítvány bankszámlájára (ezzel is támogatva szegény matematikusokat :lol: ). Aki a legtöbbet küldi azé a meghívó. A minimum érték 1 MFt :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, fent vagy már újra a magos oldalon, mert van meghívóm?

Ha igen, akkor kinek kell meghívó rá? :lol:

Nem, még nem v'ok fenn, szóval meghálálnék egy meghívást. Mondjuk majd meghívlak egy körre, amikor legközelebb összefutunk :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.