Ugrás a kommentre

5x14 - Eminence


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Maulról és terveiről már kifejtettem a véleményem, sokat nem tennék hozzá. Most éreztem első ízben azt, hogy volt valamicske értelme a feltámasztásának, az eddigi Obi-Wannal való revansoknak ezt nem sikerült elérniük. Az Ep1-el ellentétben itt megismerhetjük egy merőben másik oldaláról, így tovább bővíthető a jelleme és építhető a karakter. A sokoldalúságát növelik azzal, ha kiemelik "a csendes gyilkos, aki zokszó nélkül végrehajtja mestere utasítását" szerepből és ízelítőt kapunk, miként viselkedik a jelen korszakban, immár Sith-mesterként, puszta végrehajtói feladatok helyett cselszövések és galaktikus tervek megvalósításával fáradozva. Ha kidolgozottság, ésszerűség és sablonmentesség terén egy elsőosztályú történetet kapunk végül, egy rossz szavam nem lesz. Bár ehhez kezdetnek ugyebár szükségeltetne némi magyarázat is, ami a nabooi incides következményeit ecseteli, lehetőleg nem egy századrangú képregény nevetséges teóriájának formájában...

Huhhh Sky! A szokásosnál is több hideg élelmet kellett ehhez az esszéhez bespájzolni. :D Ma már úgy látom - ennyi rész után -, hogy Maulról nem fogunk ennél többet megtudni. Marad a képregényes magyarázat, vagy a képzelet.

 

Egyébként még szép, hogy nagy az önbizalma a sith -nek, hiszen olyat élt túl, amit lehet, hogy előtte senki közülük. Micsoda ez ha nem óriási hatalom?

 

Egyébként pedig felkerült a full epizód guide. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak erőlteted, nyomod (erről egy vicc jut szembe, de inkább nem mondom. :D ) Én itt lezárom ezt, mert mindig leírod ugyanazt csak más köntösben amire én megint leírom a szokásost. Ennek így már nem igazán van értelme. ;) Szerintem Maul -nak nem kell semmit szövegelni, ő nem Jedi, hogy észérvekkel csábítson bárkit is. Neki arra a célra amire kellenek a szervezetek, ez pont elég hozzáállás. Ennyi.

 

Én azt érzem, hogy ha valakinek nem tetszik valami itt, akkor azt egyből le kell szólni. Nekem ez a véleményem, neked meg más és ha valaki nem azt gondolja, vagy nem tetszik neki maradéktalanul valami, akkor azt meg akarod mindenáron győzni arról, amit Te gondolsz a részről. Én csak megírtam a gondolataimat az értékelésemben, nem úgy, hogy ez szar, hanem normális hangnemben és azt is leírtam, hogy miért nem tetszett és utána egyből be lettem támadva, hogy hát pedig ez nem így van. Én nem akartam meggyőzni senkit, csak leírtam, hogy mit gondolok a részről. Ezek után pedig a felém tett kijelentésekre reagáltam. A mostani felvetésedre pedig megint csak annyi, hogy ezzel kapcsolatba már megírtam a véleményemet, hogy hogy gondolom, ezek után ezzel az információval mindenki azt kezd amit akar. Ha valami tetszett nekem eddig akkor azt is megírtam, de ha valami nem akkor azt is megosztom, feltéve persze ha lehet egyet nem érteni is...

 

Sajnos itt már bele van keverve, hogy TE mit szeretnél látni és ahhoz igazítod a sorozatot. Ez nem baj, de attól, hogy nem kapod meg amit előre elképzelsz még nem az írók a hibásak. :)

 

Hát általában úgy szoktam nézni, filmet is, sorozatot is, hogy mi az ami tetszik, tetszene :) Szerintem a kevésbé kreatív történet (erről már írtam korábban is) mindenképpen az írók a hibásak ;)

 

Ezt a Revivalban gyorsan lerendezte Maul. Ő a mester, Savage a tanítvány. Ezután úgy is viselkedik. Miért várod a rivalizálást köztük, amikor ezt már lejátszották korábban?

 

Akkor legalább kezdtek volna valamit Savage-al is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ostobák voltak, hogy ahhoz képest, hogy meg akarták ölni őket alig küldtek be velük őröket. Ez az ami nonszensz.

De ki tudta, hogy meg akarták öni őket ezt mond már meg??? Senki! Nem is akarták kinyírni őket alapból, csak ha nincs más választás. Azért a Fallen vezető is megkérdezhette volna Maul -tól, hogy ugyan mit ajánlana cserébe az átállásért? Erre mit lép? Jól kineveti őket, meg egyből ki akarja nyíratni a jövevényeket.

 

Én azt érzem, hogy ha valakinek nem tetszik valami itt, akkor azt egyből le kell szólni. Nekem ez a véleményem, neked meg más és ha valaki nem azt gondolja, vagy nem tetszik neki maradéktalanul valami, akkor azt meg akarod mindenáron győzni arról, amit Te gondolsz a részről. Én csak megírtam a gondolataimat az értékelésemben, nem úgy, hogy ez szar, hanem normális hangnemben és azt is leírtam, hogy miért nem tetszett és utána egyből be lettem támadva, hogy hát pedig ez nem így van. Én nem akartam meggyőzni senkit, csak leírtam, hogy mit gondolok a részről. Ezek után pedig a felém tett kijelentésekre reagáltam. A mostani felvetésedre pedig megint csak annyi, hogy ezzel kapcsolatba már megírtam a véleményemet, hogy hogy gondolom, ezek után ezzel az információval mindenki azt kezd amit akar. Ha valami tetszett nekem eddig akkor azt is megírtam, de ha valami nem akkor azt is megosztom, feltéve persze ha lehet egyet nem érteni is...

:facepalm: Annyira szeretem, hogy amikor már nincs más, akkor előállnak ezzel az ökörséggel. Mikor és hol lettél betámadva jóember? Én pont azt csináltam amit Te leírtál a magad tevékenységéről. Nehogy már ezért le legyek szólva. Sajnálom ha nem tetszik az ellenvéleményem, de ez van. Azért próbáltam rövidre zárni, mert láthatólag már ugyanazt a lemezt hajtogatjuk nonstop. Persze futhatunk még köröket, de nem sok értelmét látom. De ezt a "nem lehet semmi negatívumot írni" című csacsiságot hanyagoljuk már. Lehet írni, amire addig fogok válaszolni amíg van értelme.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Ody: Jobban átgondolva elvileg ok is az egész. Én akkor nagyobb jelentőséget tulajdonítottam az sw-ben a bűnszövetkezeteknek. Viszont azt tartom, ha ezt meg lehet velük csinálni akkor sajnos őket kell lenéznem. :D Egy nagyon komoly bűnbandával szerintem ezt nem lehetne megcsinálni. Persze túloztam a tankokkal de azért ilyen könnyen bejutni számomra furcsa.

A Halálőrséget nem nézem le sőt. Azt írtam is hogy bizonyára remek katonák, csak hát úgy gondoltam hogy kevesen vannak mégpedig abból hogy a tábor ahol tanyáztak nem volt nagy és ott nem sok tag volt.

Kiváncsi leszek hogy fog folytatódni de mernék fogadni a testvérek bukására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ki tudta, hogy meg akarták öni őket ezt mond már meg??? Senki! Nem is akarták kinyírni őket alapból, csak ha nincs más választás. Azért a Fallen vezető is megkérdezhette volna Maul -tól, hogy ugyan mit ajánlana cserébe az átállásért? Erre mit lép? Jól kineveti őket, meg egyből ki akarja nyíratni a jövevényeket.

 

Úgy emlékszem úgy fogadják őket, hogy Maul mondja, hogy kihallgatást akar a vezetőkkel, erre azt mondja a falleen, hogy ez lesz majd a sírotokon.

 

:facepalm: Annyira szeretem, hogy amikor már nincs más, akkor előállnak ezzel az ökörséggel. Mikor és hol lettél betámadva jóember? Én pont azt csináltam amit Te leírtál a magad tevékenységéről. Nehogy már ezért le legyek szólva. Sajnálom ha nem tetszik az ellenvéleményem, de ez van. Azért próbáltam rövidre zárni, mert láthatólag már ugyanazt a lemezt hajtogatjuk nonstop. Persze futhatunk még köröket, de nem sok értelmét látom. De ezt a "nem lehet semmi negatívumot írni" című csacsiságot hanyagoljuk már. Lehet írni, amire addig fogok válaszolni amíg van értelme.

 

A betámadást arra értettem a hozzászólásomra tett reakciókra értettem, hogy ezt pedig nem így kéne gondolni. Én elsősorban nem másokat akartam meggyőzni, hanem a részről írtam, utána pedig a nekem címzett felvetésekre írtam vissza. Nem is a reakciókkal volt gondom, hanem azzal, hogy a végén már olyan stílusba ment át, hogyha én nem ezt gondolom akkor már hülye vagyok.

Én leírtam, hogy ez nem tény hanem vélemény, illetve van ami relatív én így gondolom más meg úgy, viszont felém nem ezt éreztem vissza.

A negatívumokkal meg az a helyzet, hogy én elhiszem, hogyha azt mondod, hogy lehet negatívakat írni, de szerinted csak az negatív, amit te annak gondolsz. Szóval, ha szerintem valami negatív, de szerinted nem az akkor megint ott vagyunk, hogy azt nem fogod elfogadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A betámadást arra értettem a hozzászólásomra tett reakciókra értettem, hogy ezt pedig nem így kéne gondolni. Én elsősorban nem másokat akartam meggyőzni, hanem a részről írtam, utána pedig a nekem címzett felvetésekre írtam vissza. Nem is a reakciókkal volt gondom, hanem azzal, hogy a végén már olyan stílusba ment át, hogyha én nem ezt gondolom akkor már hülye vagyok.

Én leírtam, hogy ez nem tény hanem vélemény, illetve van ami relatív én így gondolom más meg úgy, viszont felém nem ezt éreztem vissza.

A negatívumokkal meg az a helyzet, hogy én elhiszem, hogyha azt mondod, hogy lehet negatívakat írni, de szerinted csak az negatív, amit te annak gondolsz. Szóval, ha szerintem valami negatív, de szerinted nem az akkor megint ott vagyunk, hogy azt nem fogod elfogadni.

Igazán nem tudom, hogy az én hozzászólásaimmal mi bajod volt... Vagy ha nem az enyémmel akkor írj annak akire ez vonatkozik. Egyébként ne legyen üldözési mániád senki nem néz hülyének, meg gyengeelméjűnek se. Azt meg furcsállom, hogy leírod én mit gondolok, meg mi a látásmódom. Pszichológus vagy? Felvilágosítalak, hogy abszolút rosszul látod az egészet. Többször is dicsérőleg nyilvánultam meg amikor írtál. Most meg mert valamiben nem értünk egyet így letámadsz? Minimum furcsa. De nekem ennyit nem ér meg. Legyen akkor Maul hülye, az író meg béna. Remélem így most már helyre billent a lelki békéd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem sikerült megértened, hogy mire céloztam, akkor tényleg nincs miről beszélni. Egyébként erről stílusról "Legyen akkor Maul hülye, az író meg béna. Remélem így most már helyre billent a lelki békéd. :)" úgy gondolom én nem így reagáltam... de akkor én ezt itt befejeztem.

OUT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 percembe került, mire átfutottam a lenti szócsatát! :D Látom, itt komoly vitát generált a rész.....teljesen feleslegesen, a rész értéke ugyanis 10/10. ;)

 

Egyébként Maulról annyit, hogy alapvetően egy harcos és nem stratéga. Tudom, Filloni bedobta ezt a tudatos harcos baromságot, de azért Mault eredetileg gyilkológépnek, likvidátornak tervezték, szóval csoda, hogy ennyit össze tudott lapátolni. Szerintem még Palpatine is büszke lenne rá, hogy ilyen sokat elért, ahhoz képest, hogy halott. :lol:

 

Wilde....Odyval felesleges vitázni, egy gusztustalan mértékben elfogult TCW rajongó, vele minden vita okafogyott. :peace: Ody a TCW részeken él, a letöltött részeket kiírja DVD-re, majd azt megörli és vízbe teszi, az így nyert nedü pedig megy az esti infuziós tasakba, hogy reggel fitten és erősen ébredjen! :nana::yeah:

 

Nyugi srácok, ez csak egy sorozat, amit mindenki másként értelmez és ez így van jól!

 

Mondtam már, hogy a rész 10/10?

 

Frenkienek igaza van, elsőre én is úgy éreztem, hogy Maulék túl gyorsan (és könnyedén) hatoltak be a maffia fészkébe, aztán rájöttem, hogy egyrészt oda alapból a kutya nem megy magától, így nagyon védeni sem kell, másrészt pedig a huttok önteltek és túlságosan elbizakodottak, ami az életük minden szegmensére kihat. A hutt családok vezérei valóságos császárok (annak képzelik magukat), hatalmuk forrása azonban nem a pénz, hanem a félelem, minden más lény félelme a korlátlannak vélt befolyásuktól, így önteltségükben még saját védelmüket sem feltétlenül veszik elég komolyan, hiszen Ők olyan hatalmasak, nincs teremtmény, aki ártani merne nekik.

 

Persze lehet vizsgálni a részt Dzséjt nézőpontjából is. Vajon egy képzett mandallor vagy egy sith harcos mennyi fejvadásszal és csőcselékkel ér fel?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Személyeskedést hanyagoljuk ;) Szerintem nem forgott veszélyben az életük. A kicsalást úgy értettem, hogyha megnézed Vizsla lángszóróval beszorítja a fejvadászokat az asztalok mögé akik erre elbújnak, utána pedig Maulék egyből elkezdenek hátrálni kifele és Vizsla is kitolat a jetpackjével, úgy hogy a támadók egy lövést se adtak ott le akkor rájuk, csak itt pusztán hármójuk arra nem volt elég, mint amit a falleeneknél bemutattak. Itt is az egyszerű fegyvereseket szépen elintézik, de utána a fejvadászok már komolyabb ellenállást tanúsítottak, ezért csalták ki őket, ahol csatlakozott hozzájuk a többi mandalori harcos. Ez is azt bizonyítja, hogy Emboékat kellett legyőzni, hiszen a többi egyszerű katonát ugyanúgy ahogy a trónterembe később is könnyedén elintézték. Nem tudom mi ebbe a jó vicc!

Nem személyeskedésnek szántam, egyszerűen ilyen a szavajárásom.

A lángszórós mutatvány beszorítás, de csak a fedezet biztosítása a menekülésre. Vizsláéknak rosszul esett volna, ha hátba lövik őket.

Csalogatás nem lehet, de leírtam már, miért nem. Ugyanúgy az épületben küzdöttek meg velük, még a fejvadászokkal is. Vagy ez a világ legelbénázottabb csapdája - hiszen ha ki akarták volna csalni őket, hogy odakünn harcoljanak, akkor eleve el kellett volna vágni a visszautat -, vagy eleve nem volt terv. És mivel Bo-Katan még gúnyolódik is a nagyköveteken, Vizslának meg még külön rá kell parancsolni, hogy biztosítsák a platformot (amit egy csalogatós csapda esetén már előre meg kellett volna tenni, hogy VIzsláék ne fussanak bele az ott maradt őrökön és vegyék őket körbe, ahogy láthattuk), így nem igazán valószínű, hogy ez egy előre kitervelt B terv volt.

Szóval egyszerűen semmi, az ég adta egy világon semmi sem mutat arra, hogy Maulék direkt kicsalták a népet, hogy ott, nyílt terepen küzdjenek meg, hanem minden arra mutat, hogy ugyanúgy akartak eljárni, mint a falleenoknál, de nem jött be, ezért menekülniük kellett. Aztán - révén ezért voltak ott - a Halálőrség rendezte a számlát.

 

A Halálőrséget nem nézem le sőt. Azt írtam is hogy bizonyára remek katonák, csak hát úgy gondoltam hogy kevesen vannak mégpedig abból hogy a tábor ahol tanyáztak nem volt nagy és ott nem sok tag volt.

A tábor valóban nem, de még a második évados részekben mutatták, hogy a Mandalore-ok kisebb egységekre vannak szétszórva. Sok kis egységet könnyebb elrejteni, mint egy nagy hadsereget.

 

Vajon egy képzett mandallor vagy egy sith harcos mennyi fejvadásszal és csőcselékkel ér fel?

Az eddig látottakból ítélve a csőcseléket reggelire fogyasztják, a képzettebb fejvadászok meg lehetnek a főfogás, mivel azok nagyobb falatok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde....Odyval felesleges vitázni, egy gusztustalan mértékben elfogult TCW rajongó, vele minden vita okafogyott. :peace: Ody a TCW részeken él, a letöltött részeket kiírja DVD-re, majd azt megörli és vízbe teszi, az így nyert nedü pedig megy az esti infuziós tasakba, hogy reggel fitten és erősen ébredjen! :nana::yeah:

Azért nem kell túlozni. Sajnos sokan félreértik a rajongásomat, és ha érvelek az ellen amit én másként látok, akkor egyből meg vagyok bélyegezve. Mindegy, én nem bánom, nem fogok elvonulni, vagy a fórumot bezárni emiatt. :)

 

A lángszórós mutatvány beszorítás, de csak a fedezet biztosítása a menekülésre. Vizsláéknak rosszul esett volna, ha hátba lövik őket.

Csalogatás nem lehet, de leírtam már, miért nem. Ugyanúgy az épületben küzdöttek meg velük, még a fejvadászokkal is. Vagy ez a világ legelbénázottabb csapdája - hiszen ha ki akarták volna csalni őket, hogy odakünn harcoljanak, akkor eleve el kellett volna vágni a visszautat -, vagy eleve nem volt terv. És mivel Bo-Katan még gúnyolódik is a nagyköveteken, Vizslának meg még külön rá kell parancsolni, hogy biztosítsák a platformot (amit egy csalogatós csapda esetén már előre meg kellett volna tenni, hogy VIzsláék ne fussanak bele az ott maradt őrökön és vegyék őket körbe, ahogy láthattuk), így nem igazán valószínű, hogy ez egy előre kitervelt B terv volt.

Szóval egyszerűen semmi, az ég adta egy világon semmi sem mutat arra, hogy Maulék direkt kicsalták a népet, hogy ott, nyílt terepen küzdjenek meg, hanem minden arra mutat, hogy ugyanúgy akartak eljárni, mint a falleenoknál, de nem jött be, ezért menekülniük kellett. Aztán - révén ezért voltak ott - a Halálőrség rendezte a számlát.

Én is úgy vélem, hogy ez bizony vereségnek nézett ki Vizsláéknak, és ha nincs a hátvéd csapat, akkor lehet, hogy ki is nyiffannak a kereszttűzben.

 

Egyébként érdekes lehettek a reakciók az alvilágban. Azért a Fekete Nap egy sejtjét így leigázni nem kis kunszt. Vajon a többiek (Xizor) nem akarnak visszavágni? Másodsorban nagyon jó és érdekes párbeszéddé tette ez a részt a Revival végén látható beszélgetést a Jedik és Palpatine között. Érdemes megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is kell elvonulni Ody! :D Ez a te fórumod.

 

Szerintem van annyira fiktív a TCW világa, hogy bármilyen logika és nézőpont ráeröltethető legyen. Miként pedig maguk az alkotók is játszanak a szabályokkal és hagynak figyelmen kívül korábbi eseményeket vagy az egész EU-t vagy éppen a hivatalos filmeket, így mi is elrugaszkodhatunk és saját nézőpontunk alapján igazolhatunk logikai buktatókat. Meg persze 20 perces részekről van szó, amiknek önmagukban is működniük kell, ezért is nehéz úgy összefogni egy komplex történést (még ha 4 részes is), hogy a 20 percbe szorított esemény kerek egész is legyen és hibátlanul is működjön. Szerintem a TCW jól teljesít, noha vannak benne egyértelműen gyengébb részek, amik TV-s keretek között még így is kimagaslóak, mindent összevetve baromi jó a sorozat, és még az a kevés gyengébb rész is nagyon élvezetes.

 

A Maulos részeket pedig eleve érdemes könnyedebben szemlélni. Úgy is lett kitalálva Maul új karaktere, hogy az akár Talzin anya varázslata is lehet. A kiadott "Árnyék összeesküvés" tartalmaz egy érdekes utalást Talzin anya varázslatára, remélem a filmben is benne lesz, ráadásul a könyv Maul sorsát is idézőjelesen varrja csak el....tehát az agyalás nem fog véget érni!

 

Akit érdekel, annak leírom spoiler mögé rejtve, de aki nem spoileres, az el ne olvassa!!!!!!!

 

 

Amikor Savage meghal Palpatine által, akkor az élettelen testéről leolvad Talzin anya varázslata és az visszaváltozik a néhai Opressé. Mault pedig a könyvben nem "látjuk" meghalni, mert ugyan Palpatine nagyon csúnyán megsebzi, de nem öli meg a kardjával, hanem elkezdi villámozni és ott le is zárul a történet, nem tudjuk meg, hogy végül Maul meghalt -e. Ha ez a filmben is így lesz, akkor a 4. rész Palpatine ördögi vigyorával zárul, amint Mault villámozza, de hogy végez -e Maullal, azt nyitva hagyják....ha és amennyiben követi a könyvet a történés!

 

 

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak üzemeltetem a fórumot, mással együtt. :) Egyébként meg ami nem logikus azt le kell írni. El is fogom fogadni, ha nem lesz rá olyan magyarázat, ami megcáfolhatatlan. Eddig még ilyen dologba nem ütköztem. Ebben a részben is vannak aspektusok, amiket ütköztetünk és ez jó. Lehet, hogy néha kicsit vehemensebben érvelünk, de ettől még nem kell megsértődni és elvonulni. Ugye kedves Wild. ;) Ez egy szórakozás, és az ilyen részekről lehet jókat beszélgetni amiket nagyon élvezek. Még akkor is, ha néha vita alakul ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... nagyon jó és érdekes párbeszéddé tette ez a részt a Revival végén látható beszélgetést a Jedik és Palpatine között. Érdemes megnézni. :)

 

Bezony ám! Én is most jöttem rá, mikor egyben megnéztem a kettőt.

Kiváncsi leszek Yoda mit értett gyors cselekvés alatt, mert mikor legutóbb felbukkant Maul egyedül engedte el Obi-want a "váratlan segítőben" bízva.

..Az öreg Yoda..tényleg kicsit seggen ülő ő is, és a Tanács is. Meg is érdemli majd amit a 3-ban kap Sidiustól! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekességek

- Amikor felfedezik a cselekvőképtelen Sith testvéreket, az utalás az Aliens-re, ahol Ripley-t hasonlóképp találják meg.

És ez le sem esett, pedig az egész jelenet az elejétől kezdve úgy van felépítve. :pfff::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh Sky! A szokásosnál is több hideg élelmet kellett ehhez az esszéhez bespájzolni. :D Ma már úgy látom - ennyi rész után -, hogy Maulról nem fogunk ennél többet megtudni. Marad a képregényes magyarázat, vagy a képzelet.

Sorry, "néha" elszalad velem a billentyűzet. :)

Maul kapcsán már én is kezdem feladni a bizakodást, hogy egyéb magyarázatot kapunk a Naboon történtek utánra, mint a képregényben látottak. Egy ideig úgy gondoltam, a dolog misztikumát akarják növelni az infómegvonással, de a képregény rácáfolt erre. Kissé inkorrektnek érzem a rajongókkal szemben, hogy egy ekkora volumenű eseményt elintéznek annyival, hogy a "Kenobi iránti gyűlölete és bosszúvágya tartotta életben"...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry, "néha" elszalad velem a billentyűzet. :)

Maul kapcsán már én is kezdem feladni a bizakodást, hogy egyéb magyarázatot kapunk a Naboon történtek utánra, mint a képregényben látottak. Egy ideig úgy gondoltam, a dolog misztikumát akarják növelni az infómegvonással, de a képregény rácáfolt erre. Kissé inkorrektnek érzem a rajongókkal szemben, hogy egy ekkora volumenű eseményt elintéznek annyival, hogy a "Kenobi iránti gyűlölete és bosszúvágya tartotta életben"...

 

 

100 % hogy nem lesz magyarázat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

100 % hogy nem lesz magyarázat.

 

Sajnos én is így érzem. Lejjebb kérdeztem, hogy másnak is rémlik-e hogy Witwer vagy Filoni ígért még rélszleteket ezzel kapcsolatban?

Nem írt senki, pedig nem hiszem hogy álmodtam. Ennek ellenére úgy érzem erre már nem szánnak időt.

Vajon a kevesebb több jegyében tettek így, vagy nem volt igazi jó ötletük és csak e mögé bújtak?

ÉS TALZIN????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek ez a két ürge ugyanaz? :) Mert ha igen, akkor ez a kis korrupt vámtisztünk a Corruption című epizódból. :) Beállt Vizslához. Akkor szökhetett meg, amikor Satine -t letartóztatták.

 

250px-MandoCustomsAgent-Corruption.png

 

mandi.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A modell tuti, de szerintem a figura is, úgy van benne poén.

Van egy képem, ami még nyáron lett kidobva, szerintem a következő részből van és ott is Ő feszít Vizsla jobbján!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nem csak a modell egyezik, ez ugyanaz a figura. :) Itt is többször feltűnik. Volt már olyan, hogy egy modellt használtak két karakterhez, de akkor változtattak rajta. Itt viszont erről nincs szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nem csak a modell egyezik, ez ugyanaz a figura. :) Itt is többször feltűnik. Volt már olyan, hogy egy modellt használtak két karakterhez, de akkor változtattak rajta. Itt viszont erről nincs szó.

 

Ennyi. Miért ne válthatott volna pályát?

De úgy tán még érdekesebb, hogy sosem volt vámos, hanem eleve a halálőrség beépített embere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Jaaj most esett csak le!!! :D A negyedik évad után egy interjúban arról beszélgettek Filnoi-val, hogy Ahsoka négyszeres lefejezése az "A Friend in Need"-ben milyen szimbolikus volt. Tudjátok 4. évad, négyszeres lefejezés. Akkor Filoni azt is megígérte, hogy ötödik az évadban majd lesz egy ötszörös lefejezés, amit meg is kaptunk ebben a részben. Mi a vicces? Hogy epizódra pontosan egy évad van a kettő közt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.