Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Úgy rémlik, hogy a rooiboos egy afrikai növény, amiből teát is készítenek, elszáradt fűnek néz ki. Még soha nem ittam, de már kacérkodtam a gondolattal. Sőt, még mate-t sem, bár már az is rajta van a listámon.

Rendezzünk talit teaházban  :)  Azt hiszem, nem sokan díjaznák az ötletet  :)

 

Én igen! Pesten van jó pár hangulatos teázó. A Nyugatinál egy utcában vagy négy is van. A Vörös Oroszlánban voltam legtöbbet, az Antimatériában ittam a legfinomabb teát. Egy másik utcában a CD-fű is bejön. A gond az hogy alkohol itt nincs, leszámítva az egy-két helyen előforduló rumos teát.

A rooiboos vörös tea és nincs koffein tartalma. A Mate igazán nem is tea, más a hatóanyagösszetétele, csak annyira tea mint amennyire zöldség a paradicsom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hárman vagyunk rá :)

Még soha nem voltam teaházban. A Nyugatinál egyről hallottam, amelyik a Jókai utcában van, de még nem jártam ott. De ami késik, nem múlik :)

 

Ezek a teák már csak az elkészítés módja miatt kapták a tea nevet, mert egyébként semmi közük a teához. Valami növényt beáztatnak, és megisszák az emberek, ez mind tea néven fut :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok egy nagy sörös... inkább boros, ami föleg a 'családi hagyománynak' tudható be, mivel apám többek között bor-szakértő és van is egy saját kis pincénk, amiből rendszerint hétvégénként apám kihoz valami új bort 'ami nagyon jó és muszáj megkóstolnunk'. Az én 'piázós' nevelésemre kifejezetten nagy hangsúlyt fektet mióta egyszer azt találtam mondani, hogy az édes borokat szeretem... mint később megtudtam, a szakértők szerint a száraz borok az igaziak :)

 

Amit még nagyon szeretek az a Sangría!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A piáknak van neme :D

Vannak női piák :D.

A sör pasi pia, pedig ösztrogén hatású komlóval és árpával ízesítik, hogy is van ez? Bár vannak női sörök...

 

Én a rumtot szeretem, az milyen nemű? Matróz pia. Nemtelen, kétnemű, hermafrodita, transzvesztita, transzexuális. :D

A Martini, Garrone bizonyos típusai kifejezetten csajosak. Azt megfigyeltem, hogy ami édes és vörös az általában nőstény isznyi, micsoda szimbólumok :)

 

Erőspaprika pálinkát ivott már valaki? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erőspaprika pálinka??Erröl sose hallottam.Gondolom üthet rendesen.

 

Egy érdekes felfedezést tettem.Reggel 6-kor az Árpád-híd-nál szoktam menni munkába menet.Ami ott van az aluljáróban az nem semmi.Én eddig azt hittem, hogy a kis snapszot csak a munkások(Azok is főleg az építőiparban dolgoznak), meg a hajléktalanok isszák.Hát nem.Öltönyös úriemberek, úgy lenyomják egy húzásra, mint a huzat.Gondolom menedzser kolléga be van tojva minden nap a munkája miatt, és így enyhíti a feszültséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdés költői és komolytalan: Mit igyunk az első randin? Inni vagy nem inni- ez itt a kérdés.

Valaki szerint, ha jó színben szeretnénk feltűnni ne alkoholt igyunk. Mások szerint ma már más idők járnak, ha jó színben szeretnénk feltűnni igyuk matt részegre magunkat, hogy ellazuljunk, bár ahhoz talán a matt részegség túlzás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bort Szisz, bort.Méghozzá vörösbort.

Ellen-példa:

-Megadják a rendelésüket?

-Igen, persze.Én egy fél liter páleszt és egy rekesz sört szlopálok.Bontatlanul, nem felnyitva.Az asszonynak hozz egy pohár vizet.Ja, várjon, mégse!Két rekesz sör kellene, egy rekesz jólesz otthonra romantikázásra.Mi van asszony, bajod van?

 

Na ez nem épp egy tökéletes randi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt javaslom, hogy valamit azért igyunk, hogy legyen mivel koccintani (már ha akarunk), utána meg mindenki ahogy gondolja. Vérmérséklet szerint :D Nem vagyok semmi jónak elrontója :P De a részegség már nem az én asztalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer mindent el kell kezdeni. :D

 

De mégsem ott tenném :P

Meg annyit nem is szeretek inni :P

Különben is, egyszer már kerültem pocsék állapotba ivás miatt, eggyel többször, mint kellett volna. Pont Cegléden történt az eset :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer mindent el kell kezdeni. :P

 

De mégsem ott tenném :P

Meg annyit nem is szeretek inni :P

Különben is, egyszer már kerültem pocsék állapotba ivás miatt, eggyel többször, mint kellett volna. Pont Cegléden történt az eset :P

 

Cegléden énis ittam már sokat!Nemis olyan régen, amikor nyíregyházáról jöttem haza Budapestre, de Cegléden kellett várni öt percet, mert átkellett szállni egy másik vonatra.Na az az öt perc 3 óráig tartott...És elszabadultak az indulatok! :D

Kutyával a nyakamban betértem a legközelebb eső vendéglő féleségbe... :twisted:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá Obi1! A városunkban ittál? Meséld el pontosan hol, és mit. :D

 

Hát hogy hol, azt nemtudom, de azt tudom hogy sört ittam. :P

Komolyabbat nem szeretek inni, mert nem szeretem az alkoholista embereket.Így magamon se.Sörből is csak annyit hogy ne(nagyon) ártson meg.És ha iszok, alkohol menteset általában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, vendéglőféleség? Huh, látom magam előtt a környéket, hogy mik vannak arrafelé. Hogy is volt? És melyikben? Érdekes sztori lehet.

 

Mondom csak annyi, hogy megállt a vonat egy "röpke" 3 órára, és betértünk a szomszéd ülésen lévő palival egy iszogatásra.Érdekes, hogy 18 éven aluli vagyok, mert elvileg én mindig kikaptam az italt.Majd hülyék lesznek az eladók elesni ennyi pénztől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy 18 éven aluli vagyok, mert elvileg én mindig kikaptam az italt.Majd hülyék lesznek az eladók elesni ennyi pénztől.

 

Legalább jól eltöltöttétek az időt:)

Valószínűleg csak az "igazi" gyerekeknek nem adnak ki italt, akik alig nőttek ki a földből. A határeseteket meg kiszolgálják, pont a pénz és a haszon miatt. Mással nem igazán törődnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.