Ugrás a kommentre

Alfonso Cuarón és Simon Pegg: MarketSaw legújabb pletykái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

MarketSaw blogja megint ellátott minket néhány információval az új trilógiával és a spin-off filmekkel kapcsolatban. Ez volt az az oldal, ami először adott hírt a J.J. Abrams-szel való tárgylásokról, szóval akár még hiteles forrásnak is lehet tekinteni. Persze csak óvatosan higgyünk el akármit is!

 

Az új filmekről:

 

Az eredeti trilógiára összpontosítanak, ami a hangulatot illeti. Már korábban is mondtam, hogy a hangulat nagyon fontos. Azt hiszem, ezt nagyon komolyan is veszik, külön figyelnek rá.

 

 

Megnyugtat minket, hogy szerinte a készítők teljesen tisztában vannak azzal, mit szeretnének a rajongók az új filmekben látni:

 

Egyelőre nem bojkottálnám a Lucasfilmet az ifjú Han Solo mozik készítése miatt, mivel ha jól értettem, ez nem is állhatna messzebb attól, amit ők akarnak. Azt is vegyük figyelembe, hogy
Mr. Ford
sem biztos, hogy végzett már a karakterrel.

 

Harrison Fordot megkeresték, és ő nem mondott nemet. Úgy néz ki, komolyan érdekli a Han Solo szerepébe való visszatérés, de még nem írt alá… A “tárgyalásban áll” lehet a helyes szóhasználat most. Reméljük, összejön.

 

Mark Hamill
-lel,
Carrie Fisher
rel és még néhány kulcsjátékossal is már régen kapcsolatba léptek. Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy mind megjelennek a 7. részben, és abban is erősen bízom, hogy Ford visszatér, ha az univerzum is úgy akarja.

 

Ezek a pletykák korábban láttak napvilágot, mint Nerdvana hírei, szóval nem feltétlenül mondanak ellent egymásnak.

 

J.J. Abrams-ről és a későbbi rendezőkről, színészekről:

 

J.J. a tökéletes választás a 7. rész megrendezésére és arra, hogy előkészítse és átvezesse a franchise-t az első trilógián. Emlékezzetek a nevekre, amiket régebben említettem (itt a
lista
)!
Alfonso Cuarón
ra (
Harry Potter és az azkabani fogoly, Gravity
) különösen. Bízzatok bennem!

 

J.J. Ambrams szokásos hírzárlata életbe lépett, így a közeljövőben nem fogunk sokat megtudni a projektekről, de úgy gondolom,
Simon Pegg
-ről (
Star Trek, Paul
) fogunk még hallani valamilyen formában. Nem árulhatom el miért gondolom így, mondjuk azt, hogy erős megérzésem van.

 

simonpegg.jpg

 

Simon Pegg, aki egyébként Dengarnak kölcsönözte a hangját a TCW-ben, Twitteren válaszolt a szóbeszédre:

 

Nem tudom, honnan jött ez a bugyuta pletyka rólam meg az új Star Wars filmről, de azt kijelenthetem, hogy teljes mértékben Bantha poodoo.

 

Reméljük tényleg a rajongók érdekeit tartják szem előtt. Akár még az EU-val kapcsolatban is hallhatunk jó híreket, bár sok reményt nem szabad hozzájuk fűzni.

 

Ti örülnétek egy Cuarón rendezte SW filmnek? A Harry Potter harmadik részének jót tett. smile.gif

Mit gondoltok Simon Pegg-ről? Lehet, hogy (a tweet ellenére) Dengarként látjuk viszont?

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.