Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Nos, itt az ideje, hogy végre én is elkezdjek aktív fóruméletet élni - bele se merek gondolni, hogy milyen régen ígértem meg Odynak :D

Ennek örömére megosztok veletek egy (remélem) jó hírt: én is :csubi: a klubnapra, illetve a búcsúvetítésre.

 

Ody: ez ugye elég nyomós ok, hogy ellátogass a klubnapra is? Csak könyörgöm, vágd le a szakállad, mert megint nem foglak felismerni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Atlas! :D Csak a filmre fogunk megérkezni lencivel (alias Darth Metró), és szakállam is lesz. :D Mindezek ellenére remélem megismersz majd. :(

 

Én meg most már tudatában leszek annak ki is Plokoom. :D

 

Na ezek szerint sikerült döntened. Jól döntöttél, mint Vader az ep6 végén...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kérdés: film után mi lesz? Szétszéledés (azért azt mégse), vagy egyéb?

 

Mértéktelen ivászat a legközelebbi kocsmában(van pár a környéken). :(

 

Én is megyek 11-re.Még sosem voltam klubnapon.Viszont én senkit nem ismerek, nekem könnyü lesz.Kiváncsi leszek, lesz-e bátorságom odamenni valakihez is.

 

Én utána is ráérek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kérdés: film után mi lesz? Szétszéledés (azért azt mégse), vagy egyéb?

 

Mértéktelen ivászat a legközelebbi kocsmában(van pár a környéken). :(

 

Én is megyek 11-re.Még sosem voltam klubnapon.Viszont én senkit nem ismerek, nekem könnyü lesz.Kiváncsi leszek, lesz-e bátorságom odamenni valakihez is.

 

Én utána is ráérek.

 

Dzséjt alább leírta, hogy Ő hogy fog kinézni, nem lesz nehéz megtalálni, Ő pedig ismer minket és hozzánk invitál. Mi Ody-val fél 2 körül fogunk érkezni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok.De mi lenne ha konkrét helyen találkoznánk 10:45 fele, azokkal akik tudnak akkor jönni?Mondjuk jobb oldalon(a pénztáraktól) ahol a filmplakátok vannak.Akkor nem kellene senkit ismerni.Rendben van, hogy leírja valaki a külsejét meg a ruházatát, de ott még 1000 ember van.Ez így eléggé bizonytalan.Ellenben a konkrét helyen csak az az ember állhat aki tudja az infót, tehát itt fórumozik.

Javaslat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben van, hogy leírja valaki a külsejét meg a ruházatát, de ott még 1000 ember van.

Viszont csak kettő-három lesz (kettő biztos, az egyik lány, na ő NEM én vagyok :D), aki zöld tescos karddal fog a tömeg közepén hadonászni életre-halálra menő párbajban :D (Tudom, nem vagyok normális :()

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy a vonatom nem most fog késni, mert eléggé ki lesz centizve az időm, hogy odaérjek. Lehet, hogy egy órával korábban kellene mennem :D

Lesz még olyan, aki esetleg már 10 körül odaér, mert úgy van közlekedése? Majd nézelődök addig. Csak van egy értelmes könyvüzlet arrafelé? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz még olyan, aki esetleg már 10 körül odaér, mert úgy van közlekedése?  

Szerintem én is ott leszek akkor. Még beugrok a Keletinél található kártyás trafikba is amit Atlas említett már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nohát ez is megvolt. Szép volt, jó volt, kár, hogy vége lett. :) Lenci legközelebb ne igyál a film alatt kólát. :D

 

Ja már a film közepénél is nagyon kellett, de aztán a jei írtást megvártam, s csak utána voltam kénytelen kisasszézni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nohát ez is megvolt. Szép volt, jó volt, kár, hogy vége lett. :) Lenci legközelebb ne igyál a film alatt kólát. :D

 

Ja már a film közepénél is nagyon kellett, de aztán a jei írtást megvártam, s csak utána voltam kénytelen kisasszézni...

 

Énis 3-4 liter kólát ittam meg a klubon/filmen :)

Már szinte vártam a film végét hogy kimehessek :D

Nemtudod most belinkelni a képeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.