Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Szép volt, jó volt.Bár azt sajnálom, hogy nem sikerült senkivel találkoznom.

kb 10 óra 20 percre értem oda, kicsit tébláboltam aztán beálltam a sorba jegyet venni.Közben néztem a fénykardos fazonokat de egyiknek sem volt zöld(Dzséjt).Na mondom akkor keresek egy hölgyet(Miss Karrde), de mindegyik lánnyal volt valaki.

Én meg nem vagyok az a tipus aki odamegy ismeretlenekhez érdeklődni.Kb ugyanazon emberek voltak ott akik a premierren is.Szerinetm Tiburt meg Plokoom-ot láttam az előtérben.

Beültem a 8-asba elöl a bal oldalt a 3.sorba majd néztem a müsort.Ki volt az aki vezette a műsort(Zolinak szólították).A szünetben lementem nézelödni az asztalokhoz.Majdnem odamentem a mikrofonhoz, bemondani, hogy aki a sagafórumra írogat az jöjjön oda.De hát az illem.

A műsor végén elmentem kajálni, és éppen visszaértem a 9-esbe.A 14.sor bal szélén ültem az 1-es széken.A film nagyon tetszett ismét bár az elején volt járkálás az zavart.A végén még kicsit kint maradtam az előtérben, és mível senkit nem tudtam összekötni a kijövőkkel azokkal az infókkal amiket tudtam ,hazajöttem.

 

Ody:Te nem a 12. sorban ültél baloldalt harmadmagaddal?Egy kecskeszakállas világos pulóveres ember ült ott, és hasonlított rád.Persze én csak a premieres képről "ismerlek".

 

Összefoglalva kár hogy nem tudtunk találkozni.No majd legközelebb.

Az én véleményem szerint ez csak úgy jöhet össze ha megbeszélünk egy konkrét helyet, és időpontot, vagy van egy mobilszám amit lehet hívni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki volt az aki vezette a műsort(Zolinak szólították

Bartha Zoli.

 

 

 

Kellemesen lepődtem meg, hogy nem adtak le reklámokat, csak a trailer-eket mint a premierkor.Sokan sétáltak ki az End Credits-kor, én megvártam a film végét.Ha DVDn nézem a SW filmeket akkoris végignézem, olyan jó zene szól alatta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kár, hogy nem voltál bátrabb.

Quizt én nyertem meg, SimonZ. és MissKarrde segítségével, de csak én mentem le a nyereményért.

Ha akkor figyeltél láthattál, Tibur lett a 3-dik.

 

Nagyon jó volt az egész. Ez a buli méltó volt a ep3 búcsújához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kár, hogy nem voltál bátrabb.

Quizt én nyertem meg, SimonZ. és MissKarrde segítségével, de csak én mentem le a nyereményért.

Ha akkor figyeltél láthattál, Tibur lett a 3-dik.

 

Nagyon jó volt az egész. Ez a buli méltó volt a ep3 búcsújához.

 

Gratulálok!Gondoltam hogy te voltál.

Én a kérdésekből csak az utolsót nemtudtam.Hogy Ewan és a Orlando melyik filmben játszott együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kár, hogy nem voltál bátrabb.

Quizt én nyertem meg, SimonZ. és MissKarrde segítségével, de csak én mentem le a nyereményért.

Ha akkor figyeltél láthattál, Tibur lett a 3-dik.

 

Nagyon jó volt az egész. Ez a buli méltó volt a ep3 búcsújához.

 

Gratulálok!Gondoltam hogy te voltál.

Én a kérdésekből csak az utolsót nemtudtam.Hogy Ewan és a Orlando melyik filmben játszott együtt.

 

Mért meikben.Én aszem a Sólyom végveszélyben?Nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Miből gondoltad? megelőzött a hírem olyannyira, hogy magam sem tudtam.

 

Azt én sem tudtam, MissKarrde mondta, hogy Sólyom végveszélyben.

Szerintem ez a Quiz könnyű volt.

Csak kettőt nem tudtam egyáltalán. Outrider számát és Wedge hívójelét.

Meg az életkorokban nem voltam biztos, de ezek szerint jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kár, hogy nem voltál bátrabb.

Quizt én nyertem meg, SimonZ. és MissKarrde segítségével, de csak én mentem le a nyereményért.

Ha akkor figyeltél láthattál, Tibur lett a 3-dik.

 

Nagyon jó volt az egész. Ez a buli méltó volt a ep3 búcsújához.

 

Gratulálok!Gondoltam hogy te voltál.

Én a kérdésekből csak az utolsót nemtudtam.Hogy Ewan és a Orlando melyik filmben játszott együtt.

 

Mért meikben.Én aszem a Sólyom végveszélyben?Nem?

Énis arra tippeltem AttilaSWvel.Kár hogy nem neveztünk.Igaz, nagy plakátom is van, meg 3Ds poharam is. :)

Én mindig csak akkor tudok nevezni amikor nagyon nehéz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Miből gondoltad? megelőzött a hírem olyannyira, hogy magam sem tudtam.  

 

Azt én sem tudtam, MissKarrde mondta, hogy Sólyom végveszélyben.

Szerintem ez a Quiz könnyű volt.

Csak kettőt nem tudtam egyáltalán. Outrider számát és Wedge hívójelét.

Meg az életkorokban nem voltam biztos, de ezek szerint jó volt.

 

Azért mert már láttalak egyszer klubnapon, és hallottam hogy Lokatelli-nek szólítanak :)

 

Wedge hívójelét tudtam, Han Solo korát meg ASSZEM eltaláltuk.Szerintem azok a nehéz kérdések, ahol egy videóból kell egy apró részletet megfigyelni.A premieren tudtam a kérdéseket, de nem neveztem.Hülye vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kár, hogy nem voltál bátrabb.

Quizt én nyertem meg, SimonZ. és MissKarrde segítségével, de csak én mentem le a nyereményért.

Ha akkor figyeltél láthattál, Tibur lett a 3-dik.

 

Nagyon jó volt az egész. Ez a buli méltó volt a ep3 búcsújához.

 

Gratulálok!Gondoltam hogy te voltál.

Én a kérdésekből csak az utolsót nemtudtam.Hogy Ewan és a Orlando melyik filmben játszott együtt.

 

Mért meikben.Én aszem a Sólyom végveszélyben?Nem?

Énis arra tippeltem AttilaSWvel.Kár hogy nem neveztünk.Igaz, nagy plakátom is van, meg 3Ds poharam is. :)

Én mindig csak akkor tudok nevezni amikor nagyon nehéz :D

 

Sajos nekem poharam nincs mikor hazajöttem németből már nem volt pohár és 3 napra rá bejött más akció az a Fantastic Four-os

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kár, hogy nem voltál bátrabb.

Quizt én nyertem meg, SimonZ. és MissKarrde segítségével, de csak én mentem le a nyereményért.

Ha akkor figyeltél láthattál, Tibur lett a 3-dik.

 

Nagyon jó volt az egész. Ez a buli méltó volt a ep3 búcsújához.

 

Na akkor már biztos, hogy Tiburt láttam a az előtérben.A Tibor névre figyeltem fel.Láttam az első helyezettet de most nem ismernélek meg.Annyian járkáltak elöttem, hogy nem sokat láttam.A kérdések érdekesek voltak.Meg nehezek.Ti hol találkozutatok?Vagy ti már ismertétek egymást régebben?

 

Az ok, hogy Bartha Zolinak hívják az urat de ki ő??????Tibur testvére?Mintha a Quiz-nél Bartha Tibort mondtak volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Te nem a 12. sorban ültél baloldalt harmadmagaddal?Egy kecskeszakállas világos pulóveres ember ült ott, és hasonlított rád.Persze én csak a premieres képről "ismerlek".

 

Én a harmadik sorban ültem lencivel. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megtaláltalak Ody.Ha mindenkit beleveszünk ,akkor balról az ötödik.Épphogy látszol.Kövessétek a szakállt.

 

 

Valaki fel tudná sorolni balról-jobbbra, kik vannak a képen?Legközelebb így hátha felismerek valakit.Előre is köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is hazaértem, kb húsz perce.

 

Jó volt, szép volt, közülletek is sokakkal találkoztam, és most a képre is rákerültem :cry:

Ody, én tudom hol vagy, megkapom a jutalmam? A jobb oldalamon állsz, kicsit mögötte, pont úgy, hogy lemaradj a képről :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megtaláltalak Ody.Ha mindenkit beleveszünk ,akkor balról az ötödik.Épphogy látszol.Kövessétek a szakállt.

Hehe, az a szakállas emberke balról ötödikként én vagyok (Ody kölcsönadta nekem) :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Te nem a 12. sorban ültél baloldalt harmadmagaddal?Egy kecskeszakállas világos pulóveres ember ült ott, és hasonlított rád.Persze én csak a premieres képről "ismerlek".

 

Én a harmadik sorban ültem lencivel. :cry:

 

Egy "icipicit" közel volt a vászon...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit bővebb élménybeszáloló, így másnap, kialudtan.

Jómagam a műsor nagyáról úgy lemaradtam, mint a borravaló. A városban volt egy Star Wars Lego kiálítás, s mint legomániás ezt el kellett mennem megnézni. Nos, ebből lett egy kisebb eltévedés, így csak fél tizenkettőre értünk a Plázába. A jegyünk már előre megvolt, így ezzel nem volt gond. Beslisszoltunk a tömegen át a 8-as terembe, el a vászon alatt és Barta Zoli mögött (és mint utóbbé észrevettem, Derb mellett :cry:). A könyvekről szóló előadást már láttam, és örültem, hogy talán lesz itt végre néhány új könyv (megjegyzem, részemről nem baj, ha a márik kiadó kiadja a régi Thrawn regényeket, mert abból csak egy van meg). Aztán jött a Star Wars Jurassic Park módra, na ez nagyon tetszett. Az SW állatkái JP zenére. Ezeken kívül volt itt szemezgetés a magyar sajtó gyöngyszemeiből, ami végül is a humor rovatnak tökéletesen megfelelt. Volt egy kis rockklipp, ez megint nagyon tetszett, bemutató a Battlefront 2-ből (újabb SW játék, amit nem hagyhatok ki), újra láthattuk a trailert a készülő rajongói filmből (sorry, de nem ugrik be a címe) és beszélgetés is volt az alkotókkal. No és persze volt még kirakodó vásár is. Közben kocogtatta meg a vállam SimonZ, és MissKarrde is felbukkant :(

Eztán jött a kvíz, na azt nem láttam, mert a tíz perc szünetet kihasználva neki álltunk kardozni, és ez el is húzódott rendesen, de így utólag grat nektek lokatelli és Tibur!

Tehát, mi innentl kezdve kardoztunk, míg el nem indult kifelé a tömeg kb fél kettő felé. Ezután kezdtem kutatni a többiek után. Célirányosan indultam a lépcső felé, mivel múltkor is ott gyülekezett a nép, gondoltam, hátha most is. Aztán félúton Lenci fejét megpillantva efelől már kétségem sem volt :) Odaballagtam, aztán szép lassan összegyűltünk. Beszélgettünk, Tibur közölte, hogy semmi változtatás nem lesz a DVD-n, Ody nem hitte el; azt el lett sütve, hogy Palpatine az erősebb, Lenci meg én meg azonnal ellenkeztünk :P

Aztán jött a film, mindenki ment a helyére, de meglett beszélve, hogy a film után találkozó ugyanott a lépcsőnél a fotózásra. No, a film nézése közben részemről nem volt olyan búcsú szagú. Szerintem nem most láttunk utoljára SW filmet moziban. Véleményem szerint kb két év múlva újra vetíteni fogják őket, ezúttal már mind a hatot. Vagy ha nem, még akár a klubnak is sikerülhet elérnie néha-néha, hogy leadjanak egy-egy részt a DP-ben sutyiban... legrosszabb esetben meg meggazdagszok és veszek egy mozit, és akkor ott nézzük :P

A film végén (én megnéztem a castot is) visszatértem a lépcsőhöz. Beszélgettünk még kicsit (SimonZ-ék felfedeztek egy újabb magyar nevet a stáblistában), aztán felsorakoz a képekhez, végül még egy kis beszélgetés, aztán ment mindenki a dolgára.

 

Volt nálam kamera is, és készült néhány felvétel, majd ezt megpróbálom összevágni. Sajnos nem túl hosszú, mert az a nyamvadt kamcsi megzizzent...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Megkésve bár, de törve nem, én is csatlakoznék az itteni körhöz. Végre megint titeket foglak olvasni, a starwars.hu-s ROTS topic már nem a régi. Sajnos már nem lesz annyi szabadidőm, mint a premier előtt, de azért próbálok minél gyakrabban benézni.

 

Örülök, hogy újra találkozhattam veletek, jó kis buli volt. Azt szeretem a legjobban ebben a társaságban, hogy itt ugyanúgy lehet a Starwars-ról beszélni, mint mondjuk a fórumokon.

 

Nagyon jó volt újra látni a filmet a 9-es teremben, bár szerintem a kép és a hangminőség már romlott egy kicsit. Én is végigvártam a stáblistát, ami azért is megérte, mert csak most vettem észre, hogy vannak magyar hangzású nevek. (http://www.starwars.com/episode-iii/castcrew.html)

Szomorú is vagyok, mert lehet hogy ez volt az utolsó Starwars film.

Azért a 3D-s változtatot nagyon várom, ha jól tudom épp itt lesz majd ilyen mozi.

 

Az élőszereplős változatra is kíváncsi leszek, szerintem nagyot lehetne dobni rajta, ha néha beugrana egy-egy régi szereplő.

 

Végszónak csak ennyit: ez a legkirályabb Starwars film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.