Ugrás a kommentre

Star Wars: The Dark Times fan projekt


LordGravon

Ajánlott hozzászólás

Én nyitott vagyok a fikcióra. Mindig is szerettem az igényes, rajongói alkotásokat :)

A Taris rendben volna, bár a Nar Shaada-t én jobban szeretem. A Coruscantot nem ajánlom, hisz ott van az Uralkodó, és ilyen közelségből nem hinném, hogy nem venné észre őket :)

Defenders of Peace. Hmm, 1. évad x rész. Jó kis cím :)

Szóval várom és sok szerencsét ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nincs minden szereplőnek két neve a SW-ban :) Palpatine, Dooku, Yoda, csak hogy néhány fontos karaktert említsek, de nagyon sokáig Ackbar admirális sem kapott keresztnevet.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nyitott vagyok a fikcióra. Mindig is szerettem az igényes, rajongói alkotásokat :)

A Taris rendben volna, bár a Nar Shaada-t én jobban szeretem. A Coruscantot nem ajánlom, hisz ott van az Uralkodó, és ilyen közelségből nem hinném, hogy nem venné észre őket :)

Defenders of Peace. Hmm, 1. évad x rész. Jó kis cím :)

Szóval várom és sok szerencsét ;)

 

Keepers of the Peace egyébként, csakhogy Windut idézzem. Tőle is jött az ötlet. Mindig tetszett az a mondata az Ep. II-ből, hogy "We are keepers of the peace, not soldiers." Valóban a Coruscant elég veszélyes. Tarisszal az a bajom, hogy nem tudom mennyire sikerült már rekonstruálni erre az időszakra. Nincs erről valami infó?

 

Azért nincs minden szereplőnek két neve a SW-ban :) Palpatine, Dooku, Yoda, csak hogy néhány fontos karaktert említsek, de nagyon sokáig Ackbar admirális sem kapott keresztnevet.

 

Tényleg. :ohh: Most jut eszembe, hogy legutóbb a TCW-ben az ifjaknak is csak egy neve volt.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

UPDATE: Egy kis változás történt a sztoriban, nevek terén. A Jedi túlélők csoportját nem a Béke Őreinek fogják hívni, mert az nyilván eléggé árulkodó. Magát a projektet is átkeresztelem, mégpedig "A Sötét Idők"-re. Persze, ha a Disney pont erről az időszakról készít sorozatot, akkor marad az eredeti cím.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

UPDATE: A Rebels című sorozat miatt úgy tűnik ismét csak el fog húzódni a projektem.

 

Valószínűleg a projektem címe nem The Dark Times lesz, hanem marad a Keepers of the Peace.

 

Már megvágtam a projekt trailerének az audióját.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.