Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én holnap megyek megnézni a JL-t.  Nincsenek nagy elvárásaim. Nekem a BvS nagyon tetszett, de kétlem hogy azt a borongós, sötét hangulatot hozná. Joss Whedon már bizonyított a csapatos szuperhős filmmel, szóval remélem jól fogja kezelni a karaktereket. 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, RacerX írta:

Én holnap megyek megnézni a JL-t.  Nincsenek nagy elvárásaim. Nekem a BvS nagyon tetszett, de kétlem hogy azt a borongós, sötét hangulatot hozná. Joss Whedon már bizonyított a csapatos szuperhős filmmel, szóval remélem jól fogja kezelni a karaktereket. 

A sok DC-filmes csalódás ellenére én is bizakodó vagyok a Justice League-et illetően. Remélem, a Sötét Lovag - Felemelkedés után ez lesz a második DC-s film, amire 10/10-et adhatok. :D Bár tudom, az a film nem tartozik bele az univerzumépítésbe, de én egységesen szemlélem ezeket a filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

éppen most, caseyjones írta:

A sok DC-filmes csalódás ellenére én is bizakodó vagyok a Justice League-et illetően. Remélem, a Sötét Lovag - Felemelkedés után ez lesz a második DC-s film, amire 10/10-et adhatok. :D Bár tudom, az a film nem tartozik bele az univerzumépítésbe, de én egységesen szemlélem ezeket a filmeket.

Az nem a DCEU része. Teljesen különálló.
A DCEU filmjei:
- Man of Steel
- Batman v Superman: Dawn of Justice
- Suicide Squad - enélkül már több lenne...
- Wonder Woman
 Ugye most jön a JL, aztán Aquaman, Flash, Batman film, meg a WW2.
 

Spoiler

Flash filmjénél állítólag a Flashpoint sztorit akarják majd vászonra vinni, ami nagyon jó lenne. Lehet nem viccből kérték fel Jeffrey Dean Morgan-t Thomas Wayne szerepére még a BvS-ben. 


 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, RacerX írta:

Az nem a DCEU része. Teljesen különálló.

Tudom, de leírtam a kommentem végén, hogy egységesen tekintek ezekre a filmekre. :roll::D Elvégre ugyanabba a képregényes univerzumba tartoznak, mindnyájan DC-hősök.  

De ha már DCEU, akkor én a Suicide Squadot, illetve a Wonder Womant nevezném meg a legjobbnak, a legrosszabnak pedig a Man of Steelt. A BvS nálam "elmegy" kategória.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Tudom, de leírtam a kommentem végén, hogy egységesen tekintek ezekre a filmekre. :roll: Elvégre ugyanabba a képregényes univerzumba tartoznak, mindnyájan DC-hősök.  

De ha már DCEU, akkor én a Suicide Squadot, illetve a Wonder Womant nevezném meg a legjobbnak, a legrosszabnak pedig a Man of Steelt. BvS"elmegy" kategória. 


Hát akkor ebben nem értünk egyet. :D
Bár én amúgy is jobban kedvelem az MCU filmjeit. Persze azok közt is van 1-2 olyan film ami nem éppen a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, RacerX írta:

Én holnap megyek megnézni a JL-t.  Nincsenek nagy elvárásaim. Nekem a BvS nagyon tetszett, de kétlem hogy azt a borongós, sötét hangulatot hozná. Joss Whedon már bizonyított a csapatos szuperhős filmmel, szóval remélem jól fogja kezelni a karaktereket. 

Majd várom a beszámolót. :D 
Az öngyilkos osztagon kívül nekem tetszett az összes DCEU film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, luke19 írta:

Majd várom a beszámolót. :D 
Az öngyilkos osztagon kívül nekem tetszett az összes DCEU film.

Nekem a WW se lett éppen a szívem csücske. De a SS-nál fényévekkel jobb. 

Majd megírom hogy érdemes volt-e végigülni a stáblistát! :D

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindegyik DCEU muvit csípem valamennyire. Az MCU le van nálam maradva mert abból a csoportból csak három muvi jön be. A többit vagy eleve nem komálom vagy meguntam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, RacerX írta:


Hát akkor ebben nem értünk egyet. :D
Bár én amúgy is jobban kedvelem az MCU filmjeit. Persze azok közt is van 1-2 olyan film ami nem éppen a legjobb.

Az MCU filmjeit alapvetően én is jobban kedvelem, a TOP 5-ös szuperhősfilm listámon négy kizárólag Marvel-film. 

Én a régi, az univerzumépítés előtti filmeket is csípem: Pókember-trilógia, Daredevil, Fantasztikus Négyes 1-2. De a Hulk nem tetszett. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint univerzum, nekem a DC sokkal jobban bejön a Marvelnél. Viszont a filmes univerzumépítés terén eddig az MCU-nál van az előny. Igaz, ez utóbbinál is vannak gyengébb darabok (pl. a The Incredible Hulk vagy a Guardians of the Galaxy vol.2 nálam nagyjából a Suicide Squad szintjén mozog), viszont átlagra konstans hoz egy élvezhető szintet, ami 17 film után nem rossz teljesítmény. De a DCEU-t is hiba leírni 4 film után, főleg, hogy szerintem a Suicide Squadon kívül a többi egyáltalán nem lett rossz... a Man of Steel és a Batman v. Superman számomra átlagfilmek (azaz nem kiemelkedőek, de az a mérhetetlen fikatenger is erős túlzás, ami éri őket), míg a Wonder Woman a klisék ellenére kifejezetten jó lett.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 13. - 10:46 AM, Tarzaan írta:

 

Na, jelen állásszerint ez a legvárósabb 2018-as film (meg a két X-men mozi).

 

Vicces filmre számíts, ugyanis az új Predator film akció komédia lesz állítólag :)

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz vele gond. Például az első predi muviban is vannak vicces részek és cseppet se ártottak meg azok neki. Persze attól is függ hogy miféle humorról van szó de Fekete eddigi munkái alapján kijelenthető hogy jól is elsülhet az ő predije.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, luke19 írta:

Pc Guru kritika egész pozitív a filmről. Az alapján azt hozza, amit várok a filmtől.

 

Hát ha azt hozza, amit én vártam, akkor az a kritika nem lehet túl pozitív :D

 

Amúgy a legtöbb helyről én is azt hallom, hogy ugyan nem egy Suicide Squad, de azért egy Bosszúállóktól is messze áll

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Justice League... Hát nem éppen egy kiemelkedő szuperhős film.
A történet egyszerű, de nem rossz. A karakterek közötti kémia, összhang nagyon jó. Nagy pozitívuma a filmnek. A humort is jól kezelték.
Sajnos Steppenwolf is egy tucatfőgonosz lett. Cyborg és Flash párosa remek. :D Hanry Cavill cgi borotválkozása viszont nagyon szemsértő néhol. Érdemes megnézi egyébként.
Elvileg 2 stáblistás jelenet van, én csak egyet láttam. Az itthoni kisvárosi moziban a mozigépész egyből odapörget. :D Más jelenetre számítottam, de ez meglepett és tetszett.

Na most spoilerezek picit:

Spoiler

Volt benne egy Zöld Lámpás! Nem ember, hanem földönkívüli, az is több ezer évvel ezelőtt, egy flashback jelenetben.
A stáblistás cuccban meg Deathstroke és Luthor volt.


 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott is baj volt az Igazság ligája képarányával? Ahol néztem, le volt vágva a kép teteje és alja, így konkrétan a feliratokból semmi nem látszott. Majdnem nézhetetlen volt mivel az szereplők fejéből is sokszor levágtak. Úgy halottam a Cinena city moziknál is ez volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, ati írta:

Ott is baj volt az Igazság ligája képarányával? Ahol néztem, le volt vágva a kép teteje és alja, így konkrétan a feliratokból semmi nem látszott. Majdnem nézhetetlen volt mivel az szereplők fejéből is sokszor levágtak. Úgy halottam a Cinena city moziknál is ez volt.

Mondjuk így végigülni egy filmet ahelyett, hogy szólnátok... Vagy nem tudtak tenni semmit? Mert akkor én biztos követelném vissza a jegyárat.

 

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát - ha a közönség nem botránkozik meg, a Rouge One éjféli premierjét is szinkronosan nézzük végig, noha feliratosra vettünk jegyet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam megnézni a Justice League-t és legnagyobb meglepetésemre nem volt teljesen sz*r, sőt nekem még a Csodanőnél is jobban bejött (bár ehhez hozzátartozik, hogy azt is csak egy okés filmnek tartom).

Kellett egy kis idő, mire rendesen beindult és véget ért a prepozíciós szakasz, de után 1-2 döccenést leszámítva nem volt gond a film iramával. Volt néhány felesleges szereplő is, meg a végső leszámolásra a paradémonok nagy része biztos mosdó szünetet tartott.

A látvány a szokásos Snyder féle, ha eddig sem jött be, akkor nem most fogod megszeretni, de ha eddig bejött, akkor itt sem lesz gond (bár a 300 óta már kezd egy kicsit unalmassá válni).

Voltak poénok is, mégha a többsége erőltetettre sikeredett. Azért nem kell félni, még a legkomorabb Marvel film is mérföldekkel viccesebb, mint ez.

 

Számomra kellemes meglepetés volt, bár az év legjobb DC filmje nálam még mindig a LEGO Batman marad.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másfél év után hamar feladja. Bár elhiszem hogy -sajnos- egy veszteségesnek és gyengének elkönyvelt sorozat nem éppen tesz jót neki sem.
Én mindenesetre bizakodó vagyok. Nem volt ez olyan rossz film (JL) mint amilyennek mondják. Csak már divat lett szarozni a DC-t. Tény hogy voltak gyengébb filmjeik, és keservesen próbálnak felzárkózni, de a jövőben hátha lábra állnak. A Flash és Aquaman filmek biztos hogy el lesznek készítve. Ezeken múlik a többi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi időben minden második héten lehozzák a hírt, hogy Affleck lelép.
Nekem eddig az ő által megformált Batman/Bruce Wayne jön be a legjobban. Azért a Matt Reeves féle önálló Batman moziig maradhatna, ott meg a végén egy Batman Beyond féle módon átadhatná a staféta botot másnak. Annyi különbséggel, hogy nem a távoli jövőben játszódna, mint a sorozat.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.