Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, JakeSully írta:

Ben Affleck is állítólag lelép, nem akar többé Batman lenni..

Ahhoz képest, hogy tavaly ilyenkor még ő akarta rendezni az önálló Batman filmet, kicsit megváltozott a felállás :D

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 minutes ago, luke19 írta:

Az utóbbi időben minden második héten lehozzák a hírt, hogy Affleck lelép.
Nekem eddig az ő által megformált Batman/Bruce Wayne jön be a legjobban. Azért a Matt Reeves féle önálló Batman moziig maradhatna, ott meg a végén egy Batman Beyond féle módon átadhatná a staféta botot másnak. Annyi különbséggel, hogy nem a távoli jövőben játszódna, mint a sorozat.   

Igen, ez igaz, hogy elég gyakran cikkeznek erről... :D
Azért remélem ha a Flashpont paradox lesz megfilmesítve, akkor nem Affleck lesz Batman.
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság ligája

 

Kellemes meglepetés volt a készítési gondok függvényében. Nem éreztem annak hiányát, hogy a csapat felének nem volt eredet filmje. Egyedül az első fél órát éreztem kicsit lassabbnak. Steppenwolf tényleg nem túl erős antagonista, de ezt elnéztem a filmnek, mert a lényeg a csapat összerántásán volt. Úgy jöttem ki a moziból, hogy érdekelne az összes tagról egy film (meglepetésemre Cyborg is bejött), valamint egy újabb liga filmnek is örülnék. Összességében 10/8. 
Itt lehet olvasni a kimaradt, kibővített jelenetekről, de vigyázat spoileres.
Szerk.: Azt azért hozzáteszem, hogy én nagyon elfogult vagyok a DC-vel, ezek a gyerekkorom kedvenc hősei. :D

 

Spoiler

Sajnálom, hogy nem volt egy jelenet sem Darkseid-ról. 

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság Ligája: Pozitívan csalódtam, bár még így sem voltam vele megelégedve. A WW után szerintem a 2. legjobb DC film. A humor néhol kicsit erőltetett volt számomra, valahol viszont ütött. Cyborg szerintem jól sikerült - nekem ő az előzetesekben nem jött be, meg valamennyire a színész sem az "esetem", viszont itt működött.

Aquaman jónak jó volt, de nekem valamennyire nem jött át - pedig imádom Jasont. 

Flash volt szerintem az egyik legjobb, a végén a család megmentése vicces momentum volt. :D 

Steppenwolf egynek elment, a kimaradt, esetleg kibővített jelenetekből 1-2 -őt szívesen láttam volna a filmben.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 20. - 19:06, luke19 írta:

Itt lehet olvasni a kimaradt, kibővített jelenetekről, de vigyázat spoileres.

Örülök, hogy a többség kikerült a filmből. A eleje így is elég lassú volt, nem kellett volna még időhúzó jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, luke19 írta:

Ezek közül én csak 

  Spoiler elrejtése

Cyborg darabokra tépését, és azt a jelenetet sajnálom, ahol elvileg Darkseid megöli Steppenwolfot.

 

Na ne már

 

Spoiler

Már csak az hiányzott volna, hogy eljátsszák mégegyszer azt, hogy az egyik főszereplő meghal, de a következő filmre visszatér... Mert a Cyborg film igenis tervben van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire tudom, folytatás. Bár a történetet jobban őrzik, mint az ep8 sztoriját. :)

Ez lehet flashback, vagy valami promóciós anyag (in- vagy out-universe). Viszont arról volt pletyka, hogy Blue áll majd a cselekmény középpontjában.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű lett Az igazság ligája. Az előző részt - Batman Superman ellen - nem szárnyalta túl, de így is az az érzés kerített hatalmába, hogy szívesen újranézném. A film csak még jobban ellökött a DC irányába. A zene vegyes érzéseket keltett bennem. Voltak nagyon jó részei, voltak kevésbé jók. Meglepődtem, mikor láttam a film elején Danny Elfman nevét, aztán még jobban mikor

felcsendült a 89-es és a 92-es Batman filmek zenéje. Az nagyot ütött. Még a John Williams féle Superman zene felcsendülése is tetszett, pedig a Zimmer-féle jobban tetszik.

Apróbb negatívum, hogy a film rövid lett, én hiányoltam volna még vagy fél órát.

Úgy érzem itt belassultak a karakterek és várható események bemutatásán. Azt is éreztem, hogy itt még több Igazság Ligája filmhez alapoznak meg. Darkseid szerepelhetett volna egy keveset. Deathstroke-nek örültem.

Várom a további DC filmeket. Remélem minél több lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Azért a kevésbé népszerű filmeket, mint a Hihetetlen Hulk, vagy a Vasember 2 elegánsan kihagyták a montázsból :D

A Pókembert is kihagyták. De szerintem csak azért, mert a Hihetetlen Hulk jogai a Paramountnál vannak, a Pókemberé meg a Sonynál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, botrány, de sokkal jobban várom, mint a Solót. :) A trailer nagyon bejött, féltem, hogy Thanost nem mutatják, vagy épp csak sejtetnek valamit, de ez azért durr bele a közepébe volt. A vége tetszett, már azt hittem, kimaradnak. Viszont Hangyát sehol sem látom... Bár az azért nála nem fura. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.