Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én is így hittem, de a legutóbbi promóciós képeken már ott virít Darázs és Hangya is. Az meg azért fura lenne, ha már itt promóznák őket a saját filmjüket és a 2019 folytatást is megelőzve. Akkor már Marvel kapitány is ott lehetne a képeken.

 

24068044_2202194896673851_7291754663440123844917_2202194893340518_45998475892188

24176664_2202244943335513_13614832857226

24176732_2202245010002173_50542537363826

 

Ezen a képen meg még Hank Pym is ott van.

 

23916622_2202244773335530_49327769963994

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 27. - 7:52, Bomarr írta:

Én ennek a halálhírnek az apropóján tudtam csak meg, hogy a Jurassic World-ben főszerepet játszó Bryce Dallas Howard, nem más mint Ron Howard lánya.

Kivételesen egy filmes ismeret, amit tudtam :) A falu című film kapcsán olvastam annak idején, hogy ők apa és lánya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

230 millió trailer megtekintés az első 24 órában! (Force Awakens 88 millió volt..)

 

 

Ahogy az várható volt, a leleplezést követően a Bosszúállók: Végtelen háború első képsorairól szólt minden. Az igazi meglepetés az lett volna, ha ekkora várakozás és érdeklődés után az előzetes mégsem dönti meg az első 24 óra megtekintéseinek rekordját, arra azonban kevesen számítottunk, hogy ilyen brutális számokkal avathatunk majd új győztest.

Majdnem két éven át tartotta a frontot Az ébredő Erő előzetese a maga 88 millió megtekintésével, ami aztán az elmúlt szűk egy év során három alkalommal is kevésnek bizonyult. Először A szépség és a szörnyeteg (91,8 millió), majd a Halálos iramban 8. (139 millió), legutóbb pedig az Az (197 millió) kedvcsinálóira voltak még többen kíváncsiak.

A Végtelen háború előzetesét azonban 33 millióval többen nézték meg az első nap során, mint Andy Muschietti horrorjáét, így az új rekord 230 millió lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, JakeSully írta:

230 millió trailer megtekintés az első 24 órában! (Force Awakens 88 millió volt..)

 

 

Ahogy az várható volt, a leleplezést követően a Bosszúállók: Végtelen háború első képsorairól szólt minden. Az igazi meglepetés az lett volna, ha ekkora várakozás és érdeklődés után az előzetes mégsem dönti meg az első 24 óra megtekintéseinek rekordját, arra azonban kevesen számítottunk, hogy ilyen brutális számokkal avathatunk majd új győztest.

Majdnem két éven át tartotta a frontot Az ébredő Erő előzetese a maga 88 millió megtekintésével, ami aztán az elmúlt szűk egy év során három alkalommal is kevésnek bizonyult. Először A szépség és a szörnyeteg (91,8 millió), majd a Halálos iramban 8. (139 millió), legutóbb pedig az Az (197 millió) kedvcsinálóira voltak még többen kíváncsiak.

A Végtelen háború előzetesét azonban 33 millióval többen nézték meg az első nap során, mint Andy Muschietti horrorjáét, így az új rekord 230 millió lett.

Nem tudom hogy számolják össze. Én a videónál most "csak" 60 millió megtekintést látok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, RacerX írta:

Nem tudom hogy számolják össze. Én a videónál most "csak" 60 millió megtekintést látok.

Plusz a facebookon megosztott videónak is van 62 millió nézettsége, nameg a twitteres videónak is lehet pár millió. Ilyenkor nem csak a YouTube-os nézettségeket veszik, hanem az összes platformot összegzik ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, emlegetni kellett

 

New Mutants Poster Brings Fear to the X-Men Universe 

https://screenrant.com/new-mutants-movie-poster-x-men/

 

New Mutants Teaser Hints At Movie’s Villain Demon Bear 

https://screenrant.com/new-mutants-movie-villain-demon-bear/

 

 

A Foxnak elég szép tervei vannak az X-menekkel.

 

Új mutánsok trilógia,  X-Force trilógia Deadpoollal és Dark Phoenix trilógia az X-men Apocalypseben látott társasággal.

 

Ha a Disneynek sikerülne megvennie a Foxot, ennek reszelnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött egy leírás a Jurassic World: Bukott Birodalomról:

 

Spoiler

A Bukott birodalom évekkel a Jurassic World után veszi fel a fonalat, amikor is egy kitörni készülő vulkán veszélybe sodorja az Isla Nublaron élő dinoszauruszokat. A második kihalás megakadályozásáért pedig az első részből jól ismert Owen Grady (Chris Pratt) és Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) száll harcba. Az utóbbi ugyanis megalapította a Dinosaur Protection Groupot, amely elvileg a lények fennmaradásáért küzd.

forrás: ign.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.