Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon szórakoztató film a Ready Player One, nekem is tetszett, pedig a legkevésbé sem vagyok kocka. :) Jó a sztori, még tanulság is akad a végére (ami szerintem egy ilyen témájú filmnél különösen fontos), de a látvány meg a helyenként éppen jókor megcsillanó humor a film legnagyobb erőssége. Én is szívesen megnézném újra, szóval biztos vétel lesz majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsiságból tegnap letudtam a Nyomul a nyolcadik dimenziót. Érdekelt hogy milyen az a Buckaroo Banzai-os muvi amiről a Ready Player One-ban Zé és Arti kisebb ódát zengett. Én nem zengenék róla semmilyen ódát. Részemről egyszer nézős. Valamennyire azonban mégis tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Van egy "jó hírem" Dzséjt számára :evil:

Tényleg jó hír, már amennyit eddig tudni róla: Columbus és a régi szereplők benne vannak, több bábot akarnak használni, mint CGI-t, és nem reboot lesz, hanem rendes folytatás. Egyedül az nem tetszik...

Spoiler

hogy Gizmót meg akarják ölni benne. :( :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rampage című film Dwayne Johnsonnal nagyon érdekel engem. Bírom ezeket az óriásszörnyes alkotásokat, a tavalyi King Kong-film például baromira tetszett, és biztos, hogy párszor még meg fogom nézni. 

Bár ez a Rampage nekem egy picit amolyan szörnyfilm-egyveleg hatását kelti, ennek ellenére igyekszem minél előbb megtekinteni, mert érdekesnek tűnik. :) 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Egyszer én is belefutottam, mondjuk szerencsére csak egy felesleges letöltést vesztettem, anno a Terminator: Salvation-on felbuzdulva készítettek valami förmedvényt és azt sikerült véletlen lehúznom.

Biztos a Terminators: No Salvation volt az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A THE PREDATOR hivatalos szinopsisa szerint az univerzum leghalálosabb vadászai most még erősebbek, még okosabbak, még ügyesebbek, és ráadásul genetikailag módosították felépítésüket más lények DNS-ei alapján.

Csak egy fiatal kisfiú képes felvenni a harcot az updételt Szuper predátorok ellen egy álmos amerikai kisvárosban. Segítségére siet egy csapat ex kommandós meg egy dühös tudós, hogy megadályozzák az emberi faj pusztulását!

 

Na hogy tetszik?

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, JakeSully írta:

A THE PREDATOR hivatalos szinopsisa szerint az univerzum leghalálosabb vadászai most még erősebbek, még okosabbak, még ügyesebbek, és ráadásul genetikailag módosították felépítésüket más lények DNS-ei alapján.

Csak egy fiatal kisfiú képes felvenni a harcot az updételt Szuper predátorok ellen egy álmos amerikai kisvárosban. Segítségére siet egy csapat ex kommandós meg egy dühös tudós, hogy megadályozzák az emberi faj pusztulását!

 

Na hogy tetszik?

Érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, JakeSully írta:

Na hogy tetszik?

Annyira tetszik, hogy nem is létező érdeklődésemet is elvesztette a film. Majd két Sarknodon epizód között megnézem, ami már csak azért is meglepő mutatvány lesz, mert a büdös életben nem fogok Sarknodont nézni. Egy részt sem, nemhogy kettőt, ami közé beférne még egy film. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.