Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

http://www.origo.hu/filmklub/20180717-timotheechalametlehetadunefoszereploje.html

Kedvenc széria, kedvenc rendező, kedvenc színész, mi kell még??? Ok, utóbbi nem 100%, de baromira remélem, amúgy a cikk nem teljesen pontos, de ez most kit izgat? :rock::love::hug:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 16. - 19:16, JakeSully írta:

Nathan Fillionnal ès Stephen Lang mint Sully Uncharted film! 

Simán f*sza lenne nagyfilmben. Bár Fillion kicsit már öregecske, de egy kis edzéssel egy öregebb Nate-t simán eljátszhatna. Lang meg echte Sully.

1 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Nekem is tetszett a film, gondoltam rá, hogy elolvasom a könyvet is. Csak nekem még van előtte hajaj, nem tudom, mennyi más olvasnivaló, de észben tartom. 

Én most előrébb veszem, mert kíváncsi vagyok, hogy mindez hogyan működik könyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Villeneuve-től minden jöhet, ez engem is érdekel! Nekem amúgy a Lynch féle agymenés a kedvencem, de ez változhat, változni fog. :D 

Szerintem meg borzasztó volt az a film, szóval most nagyon bizakodó vagyok egy valóban jó adaptáció irányában :)

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én most előrébb veszem, mert kíváncsi vagyok, hogy mindez hogyan működik könyvben.

Majd írd meg, hogy tetszett, és annak függvényében lehet, hogy én is előrébb veszem :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezért a sok kreativitásért valaki pénzt kapott? :evil:

 

Én meg pont tegnap néztem meg az első részt. Másodszorra már nem tetszett annyira, mint elsőre (keveset mutatják Godzót, na, a harc közte és a MUTO-k között sem nagy cucc, pláne a Pacific Rim után), de azért várom a folytatást. Végül is ott már néhány klasszikus monszta is tiszteletét teszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ready Player One nagyon szórakoztató volt. Ezzel együtt pótoltam a The Post című filmjét is valamelyik héten. Az első felét eléggé untam, de a második fele élvezetes volt a kiszámíthatósága ellenére. Szóval inkább RPO-féle filmeket készítsen :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bejön a Glass trailere, remélem, jó film lesz, abszolút várós. 

Ody, szerintem nem szimplán folytatás, valószínűleg nem véletlenül a harmadik fickó nevét kapta címként :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, luke19 írta:

Első napon moziban nezos lesz nálam!

Shazam előzetes. Ez is várós.

 

Shazam aranyos, de bízom ebben is. Ez alapján még kicsit hmm...gagyi...de mivel jövő áprilisban jön csak ezért gondolom ez még csak amolyan teaser féle, mert sokat nem mutatott. Nehéz összehasonlítani az aquaman trailerével. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, kudar írta:

Shazam aranyos, de bízom ebben is. Ez alapján még kicsit hmm...gagyi...de mivel jövő áprilisban jön csak ezért gondolom ez még csak amolyan teaser féle, mert sokat nem mutatott. Nehéz összehasonlítani az aquaman trailerével. :D

Ennyit is várok tőle, egy aranyos filmet, jó poénokkal, ami az előzetes alapján meg is lesz. Mégis csak egy gyerekről van szó felnőtt testben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Godzilla: King of Moster - tetszik a trailer stílusa, a filmmel kapcsolatban pedig az apokaliptikus megközelítés. Ha ilyen megaszörnyek másznak elő, szerintem ez a legjobb megközelítés. Múltkor a Godzilla nézése közben nekem is az jutott eszembe, hogy ez lenne a jó irányvonal.

 

Aquaman:lol2::lol:rettentő mű és még rettentő mesterséges is. A DC-nél irányvonalnak szabták meg, hogy mindenről üvöltsön a CGI?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de nálam valamit a DC nagyon jól csinál, mert eddig minden előzetesük felkeltette az érdeklődésemet. A Marvel előzeteseknél meg mindig elmegy a kedvem. Az Aquaman nagyon jól néz ki. A Shazam kinézetével nem vagyok kibékülve, de a sztori érdekesnek és viccesnek néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hihetetlen család 2.

 

Nagyot ütött A hihetetlen család második része. Nem gondoltam volna, hogy életem legnagyobb animációs film-élményét felnőttként fogom átélni (bár az is lehet, hogy a nosztalgia miatt van az egész).

Alapvetően unom kissé, hogy mindenből rebootot meg folytatást csinálnak az utóbbi években, de az Incredibles pont olyan, aminek a folytatására mindig is vártam. Kedvelem az animációs filmeket, mindig is kedveltem, no meg a szuperhősös dolgokért is rajongok gyerekkorom óta, szóval emiatt A hihetetlen család mindig is közel állt a szívemhez. 

Ebben a részben inkább a gyerekek kerültek előtérbe - legfőképpen a kisbaba, Furi - aminek én nagyon örültem, hiszen rengeteg humoros pillanatot okoztak ők hárman. Emellett kiemelném, hogy nem az átlagos szupergonosz-klisé volt, hanem egy személy a háttérben mozgatta a szálakat. (Kicsit amúgy kiszámítható, hogy ki a gonosz, 

Spoiler

viszont én azt hittem, hogy a csaj meg a fickó is csirkefogó, de csak a csaj volt az. )

És ez (a szupergonosz-klisé mellőzése) tette igazán egyedivé ezt a részt. No meg a humor, a látvány, az izgalom és a tempó is borzasztóan jó volt. Nem beszélve az új karakterekről, akik szerethetőek és egyediek voltak, hozzáadtak egyfajta pluszt a filmhez. 

Negatívumként annyit tudnék felhozni, hogy volt két olyan jelenet, amelyhez teljesen hasonlót már láthattunk az előző epizódban, és másodikra már nem voltak olyan érdekesek, viccesek. De ezt leszámítva zseniális film, minden korosztálynak bátran merem ajánlani.

 

Ja, és

Spoiler

a végéből ítélve nagyon úgy fest, hogy kapunk harmadik részt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.