Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aquaman előzetes: látványosnak látványos, de nem fogott meg annyira. Mondjuk ebben jócskán bennevan Momoa személye, akit még a mai napig se tudtam megszeretni, mint színészt. :| Ettől függetlenül megfogom majd tekinteni, márcsak Atlantisz miatt is. :)

 

Shazam előzetes: nem voltak semmilyen elvárásaim, de az előzetest látva jó móka lesz. Várós lett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Momoa személye, akit még a mai napig se tudtam megszeretni, mint színészt. :| 

Mi az oka? :o Szerintem Aquamannek és Khal Drogónak is marha jó volt, igazán karakteres volt mindkét szerepben. (Egy esetleges Sandokan rebootban el tudnám őt képzelni a címszereplő megformálójaként. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mondjuk ebben jócskán bennevan Momoa személye, akit még a mai napig se tudtam megszeretni, mint színészt. :|

Miért, ő színész? :evil: A Stargate Atlantisban imádtam minden percet, amiben nem volt benne. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Mi az oka? :o

Mert nem szimpatikus? :D

 

Khal Drogoként 1 hatásos jelenete van amúgy

Spoiler

amikor kinyírja Viseriont

azon kívül csak annyi szerepe volt, hogy döntögette szegényt csajszit. Hú, de jó karakter. Szerintem 10+1 színész - aki hasonló kaliberű fazon ;) - is eltudta volna azt a szerepet játszani.

Aquaman pedig alapból nem a kedvenc szuperhősöm, és ezzel még az is hozzátársul, hogy egy számomra nem kedvelt ember játssza, hát... a végeredményt majd meglátjuk.

 

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Miért, ő színész? :evil:

Elvileg igen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mert nem szimpatikus? :D

Ja, jó, azt gondoltam, tett vagy mondott valamit, ami miatt leszerepelt nálad, vagy ilyesmi. :) Nekem például nincs különösebb bajom vele. Tény, hogy nem egy Oscar-díjat érdemlő színész, de ilyen Khal Drogókhoz meg Aquamanekhez pont illik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Khal Drogoként 1 hatásos jelenete van amúgy

 

Szerintem rengeteg van neki. A kedvencem amikor beszédet tart egy nem létező nyelven és mégis a végére amikor bejelenti hogy lerohanják Westerost baromi hatásos lesz az egész. Nem igen hiszem

hogy ezt bárki eljátszotta volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Bomarr írta:

A kedvencem amikor beszédet tart egy nem létező nyelven és mégis a végére amikor bejelenti hogy lerohanják Westerost baromi hatásos lesz az egész.

Azt hittem ez a jelenet azután játszódik, miután Dany bátyjának lőttek. :hmm: Újráznom kellene már. :D De attól még az álláspontom marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Elvileg igen. :D

Amúgy bizonyos szemszögből tényleg nem az, úgy értem, hogy sosem járt színi iskolába vagy hasonló. A modell karrierből (és egy szörfboltból) nyergelt át a színész mesterségre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amúgy bizonyos szemszögből tényleg nem az, úgy értem, hogy sosem járt színi iskolába vagy hasonló. 

Ilyen alapon fél Hollywood nem tekinthető színésznek. Szerintem az Igazság Ligájában nagyon jó volt Aquamanként, sőt jobban bejött mint mondjuk Affleck(aki elvileg színészebb mint ő) Batmanként. Jobban elhittem róla hogy ő Aquaman.

Nyilván nem egy  Fassbender, de az ilyen szuperhősökre tökéletes. Mint Statham(aki szintén nem járt sziniiskolába) aki a verekedős filmekben nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Frenkie írta:

Ilyen alapon fél Hollywood nem tekinthető színésznek.

Igen, ezért írtam, hogy bizonyos szemszögből nézve. Én sem várom el, hogy mindenkinek színész diplomája legyen, sőt sok olyan nagy színész van, aki simán lejátszik színművészeti akadémián végzett színészt a vászonról. Szóval nem felróni akartam neki, csak érdekességként jegyeztem meg, hogy ebből a szemszögből tényleg nem az. Amúgy persze az. Bár mondjuk én színészként annyira nem bírom (a Justice League-t nem láttam még ugyan, de az SGA-ban tényleg rettenetes volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lincoln

 

Atyaég, nem is tudom, mikor láttam utoljára ennyi unalmas, eseménytelen filmet. Semmi zene, izgalom nem volt a filmben. Egyedül a címszereplőt alakító színész, illetve a jelmezek, díszletek voltak értékelhetők. 

 

10/2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A távoli jövőben a 26. században járunk. A régmúlt emberiség romjai alatt a mocsok, felette a titokzatos lebegő város.

Egy őskori űrhajó romjai között Alita felfedez egy fegyvert, amivel fény derülhet származása titkára.

Vajon sikerül neki?

James Cameron a VILÁG URA, visszatért egy látványos színes amerikai fantasztikus filmmel.

Nagyon jó lesz! Itt az új előzetes! 

Vhd9MEP.jpg

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudom... Igazából tucat sci-finek tűnik. Ma már az, hogy szép a látványvilág, nem elég. 

Annyi még mellette szól, hogy ha jól tudom egy animén alapul és akik azt szerették gondolom erre is kíváncsiak lesznek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aquaman ígéretesnek tűnik. Bár a trónfoglalós alapsztori nem túl eredeti, a megvalósítás még ellensúlyozhatja ezt. 

A Shazam kapcsán nem számítok komoly filmre, viszont remélem, hogy a vicceskedéssel nem esnek át a ló túloldalára, mert az könnyen fordítva sülhet el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudom... Igazából tucat sci-finek tűnik. Ma már az, hogy szép a látványvilág, nem elég. A főszereplő robot (?) csajszi elég unszimpatikus sajnos. :( 

Engem kifejezetten a főhősnő miatt érdekel, pontosabban a színésznő miatt... valamiért megragadott a csaj a Maze Runner Trilógia 2. és 3. részében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma a 2009-es Wonder Woman-rajzfilmet, és fantasztikus volt! Igazi felnőttes rajzfilm. Öldöklés, vér, sok akció, szexuális töltetű jelenetek, remek animáció, szuper képi világ, a figurákhoz tökéletesen passzoló szinkronhangok, bámulatos párbeszédek. Abszolút nem tudok róla negatívumot írni. Szerintem simán lekörözi a tavalyi, élőszereplős művet. 

Sok helyen hallottam, olvastam, hogy a DC-nek mennyire jók a rajzfilmjei. Hát, most már megértem, miért hangoztatják ezt sokan. :) Ez által a film által kedvet kaptam a többi DC-rajzfilmhez is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Itt az első hivatalos kép a TERMINATOR 6-ból.

Három nagy bajom van a képpel.

1. Baromira mű. A T-1000-es élőbbnek hatott folyékony fém formában.

2. Hamilton nagyi szerintem röhejes ennyi fegyverrel

3. Ha nem írtad volna ki, hogy ez a Terminator 6-hoz készült kép, azt hinném, hogy valami B kategóriás akció tévéfilmé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.