Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az archiv felvételekhez a rajta szereplőknek semmi köze jogilag. Ha szerepelsz egy hiradó vagy tudositás felvételén akkor az unokáidat nem fogják felkeresni csak azért mert teszem azt később a tudositást -ami eleve nyilvános közlésre készült- fel akarják képileg javítani. Archiv felvételek bizonyos fokú feljavitása egyébként is elterjedt. Bár ez a fajta szinesités nyilván egy új szint, de jogilag semmit nem változtat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Az archiv felvételekhez a rajta szereplőknek semmi köze jogilag. Ha szerepelsz egy hiradó vagy tudositás felvételén akkor az unokáidat nem fogják felkeresni csak azért mert teszem azt később a tudositást -ami eleve nyilvános közlésre készült- fel akarják képileg javítani. Archiv felvételek bizonyos fokú feljavitása egyébként is elterjedt. Bár ez a fajta szinesités nyilván egy új szint, de jogilag semmit nem változtat.

Itt most nem a híradós tudósításokról beszéltem. Itt konkrétan filmet építenek archív felvételekből. Nekem elég fura lenne, ha a saját dédapám lenne mondjuk az egyik főbb jelenet szereplője egy ilyen filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nem épitenek filmet. Ez egy dokumentumfilm lesz. Tele helyrehozott archivált eredeti felvételekkel.

De akkor ebben mi az újszerű? A szinezéses technika felhasználása doku filmben? Vagy eddig csak a II. Vh-ról voltak archív felvételes filmek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután elolvastam A függetlenség napja könyvverzióját, kedvet kaptam ahhoz, hogy megnézzem újra a filmet - már vagy x-edik alkalommal. :) 

Még mindig az egyik kedvenc sci-fim. Izgalmas, jó a sztori, szerethetőek a karakterek, korát meghazudtoló a látványa, kellő mennyiségű benne a humor. Az idegenek meg lenyűgözőek. Leginkább miattuk szeretem a filmet. Nem a szokásos "nagy szemű zöld emberke"-sablont alkalmazták, hanem megalkottak egy sokkal titokzatosabb, érdekesebb idegen fajt, mely ún. biomechanikus "ruhát" hord.

 

Az viszont szemet szúrt, hogy mennyire ostoba jelenet volt az, amikor Will Smith kimegy az utcára, és nem veszi észre az űrhajót, ami ott van az orra előtt. :D És ugyanez történt meg a párjával is. Oké, értem én, hogy kellett a dráma meg a meglepettség, de ez így in-universe elég hülyén fest, hogy kimennek az utcára, és nem vesznek észre egy, az egész égboltot beterítő objektumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star is born

Bradley Cooper nekem eddig csak egy volt a sok arc közül. Nem gondoltam volna, hogy milyen bitang jó színész tud lenni, és még a rendezés is megy neki. Na jó, utóbbit illetően a minta nem túl nagy :D Kétségkívül ő a film sztárja, nem pedig a feltörekvő csillag. Az utóbbit alakító Lady Gagától nem ájultam el, ő önmagában nem tud emlékezetes lenni - számomra. Remek feldolgozása a lecsúszott alkoholista és az ifjú tehetség történetének. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 10. 05. - 19:21, MissKarrde írta:

A Star is born

Bradley Cooper nekem eddig csak egy volt a sok arc közül. Nem gondoltam volna, hogy milyen bitang jó színész tud lenni, és még a rendezés is megy neki. Na jó, utóbbit illetően a minta nem túl nagy :D Kétségkívül ő a film sztárja, nem pedig a feltörekvő csillag. Az utóbbit alakító Lady Gagától nem ájultam el, ő önmagában nem tud emlékezetes lenni - számomra. Remek feldolgozása a lecsúszott alkoholista és az ifjú tehetség történetének. 

Bradley Coopert kedvelem színészként. Van amikor csak azért nézek meg egy filmet mert ő játszik benne. A kedvencem tőle az Amerikai mesterlövész. 

Ahol még szerintem sziporkázó az az Ételművész címü filmje. 

Ha nem láttad érdemes negnézned. 

A Csillag születik is várós. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen azt tudom, de a konkrét alapsztori még nem ismert?

 

Guglizgattam ide-oda tartalomleírás után de a sztorira való érdemleges utalgatásnak egyelőre se híre se hamva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.