Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Tarzaan írta:

Bohém Rapszódia

 

Számomraeddig az év filmje. Persze én nagy Queen rajngó vagyok, ők voltak az első kedvenc zenekarom, szóval emiatt ne mvagyok elfogulatlan a témával kapcsolatban.

 

A színészek eszméletlenül hitelesen hozzák a zenekari tagokat, az ééneklős jeleneteknél mintha őket látnám volna. Ebben is, meg a megidézett korban is emlékeztet a film a Rushre (a Niki Lauda-John Watson rivalizálásrl szóló filmre).

James Hunt lesz az. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

Persze én nagy Queen rajngó vagyok, ők voltak az első kedvenc zenekarom, szóval emiatt ne mvagyok elfogulatlan a témával kapcsolatban.

 

Nekem is a Queen vált először a kedvenc zenekarommá. Még '90 környékén a Hegylakó első megnézésekor volt az első alkalom hogy őket hallottam de akkor nem fogtak meg különösebben a számaik. A rajongójukká válásom úgy rémlik '94-ben történt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, luke19 írta:

Eddig nem tudtam hová tenni, de így az előzetes után egész jól néz ki, még lehet jó lesz a végén. :D

 

 

Jó neked,hogy te tudtad hová tenni én még most se tudom .....:) De legalább hangulatilag lenne köze a meséhez, de hát itt minden van csak az nem...

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néznek ki "realisztikus" formában a gyerekkorom közismert lényei. Mindig is érdekelt, hogy festenének. :D A poén kedvéért egyszer biztos megnézem majd.  

46 perccel korábban, Kargarosz írta:

 De legalább hangulatilag lenne köze a meséhez, de hát itt minden van csak az nem...

Gondolom, nemzetközi bevétel szempontjából jobb ötletnek tűnt egy humorosabb, szélesebb körben eladható film, mint a japán anime egyfajta feldolgozása. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 12. - 21:58, Kargarosz írta:

 

 

Jó neked,hogy te tudtad hová tenni én még most se tudom .....:) De legalább hangulatilag lenne köze a meséhez, de hát itt minden van csak az nem...

A film a Detective Pikachu játékon alapszik, ahogy az eredeti sorozat a Pokemon Red és Green játékok alapján. :) 

Lényegébe annyi történt, hogy nem animációs feldolgozást kapott a játék, mint eddig, hanem élőszereplőset. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Gondolom, nemzetközi bevétel szempontjából jobb ötletnek tűnt egy humorosabb, szélesebb körben eladható film, mint a japán anime egyfajta feldolgozása. :) 

Persze mert hülye Hálivúd már csak a zsetonokra összpontosít a minőség meg már másodlagos. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Dei írta:

A film a Detective Pikachu játékon alapszik, ahogy az eredeti sorozat a Pokemon Red és Green játékok alapján. :) 

Lényegébe annyi történt, hogy nem animációs feldolgozást kapott a játék, mint eddig, hanem élőszereplőset. 

Így már én is jobban képben vagyok. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik maga a videó, de felhozni a mai Hollywood ellen elég nagy mellényúlás, mert van benne távolról sem minőségi alkotás (komolyan, Resident Evil?), és ami a legszebb: tévésorozat. Köztük brit tévésorozat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Queen filmet IMAX-ben is. Egy újranézést nagyon megért, és a kolléganőm, akivel voltam, ott szerette volna látni. A látvány ebben az esetben kevésbé számított, bár azért én itt is tudtam méltányolni a nagyvásznat, de ami csúcs volt, az a hangzás. Nagyon jól szólt! Még a szinkron is tetszett, semmit nem vett el az élményből. 

Remélem, Rami Malek kap valami díjat ezért az alakításért. Nem is hasonlít Freddie-re, csak a fogával tudták megteremteni a hasonlóságot, mégis, a film közben egyszer sem jutott eszembe ez. Ő maga lett Freddie Mercury. 

És amit ismét kiemelnék, mennyire jó volt a zenekar többi tagja is, és a fickó, aki Pault játszotta. Meg egyébként mindenki más is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 16. - 0:13, Dzséjt írta:

Tetszik maga a videó, de felhozni a mai Hollywood ellen elég nagy mellényúlás, mert van benne távolról sem minőségi alkotás (komolyan, Resident Evil?), és ami a legszebb: tévésorozat. Köztük brit tévésorozat!

A Resident Evil első része nekem mai napig szórakoztató, és piszok jó hangulattal bír főleg az elején utána persze vesztünk belőle ahogy halad előre a film főleg a vége fele, de azért a zárás kárpótol.  A többi rész már más kérdés mert emlékezni se emlékszek rájuk meg tán 3. részig láttam, de ahogy annak idején olvastam a véleményeket a többiről sokat nem vesztettem.

De ezért írtam,hogy vannak benne újak is amiket nem sorolnék ide, de úgy nagyjából  sok régi klasszikus helyet foglal ezért tetszett meg a videó meg alatta a zene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából én is így vagyok a Resident Evil filmekkel. Az 1. rész nem rossz a maga módján, a 2-3. rész pedig még a nézhető kategória. A 4-5. esetében már-már az Asylum filmek színvonalát éreztem, a 6. viszont meglepően korrekt lezárás lett, bár a jótól még ez is távol áll. A szériának nem sok köze van a játékokhoz, jóformán csak néhány elnevezést és sztorielemet kopiztak le. Ha már orrba-szájba kapjuk a rebootokat, remake-eket, akkor a RE széria szerintem érdemelne egy normálisabb filmfranchise-t. De ugyanígy vagyok a Mortal Kombat univerzummal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh gyerekek: Upgrade című filmre tessék rákeresni, bár inkább ne is mert túl spoileresek, viszont aki akar egy marha jó akció sci-fit nézni, igaz hogy low budget, de olyan hangulata van, a látványról és akciókról nem is beszélve, hogy a film végén tátva maradt a szám. A főszereplő Logan Marshall Green, a szegény ember Tom Hardy-ja aki baromi nagyon alakít. Nálam simán 8/10es a film. Jó ez talán még belefér. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, kudar írta:

Huhh gyerekek: Upgrade című filmre tessék rákeresni,

Egynek elment, de nem dobtam hátast tőle. Maga az elképzelés érdekes, de számomra túl sok logikátlanság van benne, hogy igazán jó filmnek tartsam

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.