Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor majd változtatok valahogy a dolgon hogy jobb legyen.

Amúgy az utánanézegetés egy nagyon klassz dolog. Nem mintha a kérdezéssel különösebb bajom lenne. Én is szoktam kérdezni ha nem találok megoldást valamire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron üzeni, hogy az Alita nagyvásznon 3D-ben fantasztikus élmény lesz!

 

Megérkeztek az első vélemények az Alita Battle Angel filmről

https://filmsomnia.hu/megerkeztek-az-elso-velemenyek-az-alita-a-harc-angyala-cimu-filmrol/

Hector Navarro

Most láttam az Alita: A harc angyala című filmet és elszállt tőle az agyam! Alig várom, hogy mások is láthassák. Több ilyen anime/manga adaptációt!

Max Evry

Az Alita: A harc angyala egy sci-fi mérföldkő, amely tele van magával ragadó pillanattal, valamint látványos jövő képekkel. A fotorealisztikus CGI pedig elképesztően aprólékosan kidolgozott. Az egyetlen negatívum, hogy a megtekintése után még többet akartam belőle.

Paul Shirley

Az Alita: A harc angyala vad, seggszétrúgós akciókat, magával ragadó virtuális világot és meglepően mély érzelmeket kínál nézőinek. Alita karaktere pedig erős, lenyűgöző és lázadó, pont olyan amilyennek a rajongók szeretik. A 3D könnyű a szemnek és egyáltalán nem tolakodó, ugyanakkor gyönyörű is egyben.

 

 

Dv0wB6kV4AEofrc.jpg:large

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üveges részletek:

 

Üveg (Jackson) és Crumb (McAvoy) dumcsizik


Üveg (Jackson) és Dunn (Willis) dumcsizik


Üveg (Jackson) és Crumb (McAvoy) dumcsizik


Üveg (Jackson) és Crumb (McAvoy) akciózik


Dunn (Willis) és Crumb (McAvoy) bunyózik

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz Amerikába jöttem 2. Gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt az első rész, de légyszi...muszáj ebből is egy újabb folytatást csinálni? :(

Gondolom éhen halna a sok színész amcsiban, ha nem jönne ki ennyi folytatás, előzmény, és remake illetve reboot. :D

 

Ui: most olvastam, hogy a Végső állomást is rebootolják. XD

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, kudar írta:

Lesz Amerikába jöttem 2. Gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt az első rész, de légyszi...muszáj ebből is egy újabb folytatást csinálni? :(

Gondolom éhen halna a sok színész amcsiban, ha nem jönne ki ennyi folytatás, előzmény, és remake illetve reboot. :D

 

Ui: most olvastam, hogy a Végső állomást is rebootolják. XD

 

Nem az a kérdés mit rebootolnak, hanem az a kérdés lassan,hogy mi az amit nem? De nyugi Pokémonra fel !.... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már egy ideje tudható, hogy lesz. Engem nagyon érdekel. Esetleg van valami új hír róla? 

Én eddig úgy tudtam, hogy csak tervezték és pletykáltak róla, és most lett hivatalos. Aztán lehet én tévedek. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

:) Engem nagyon izgat, kíváncsi vagyok mi lesz a sztori. :D 

"-Jó reggelt szomszédaim!

- Bazd meg te baaaroom!"

:lol:

 

Szerkesztve: - JakeSully
  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Vicces 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy Hollywood újra rivaldafénybe kerüljön:

- a Disney egy újabb mesét, a Notre Dame-i toronyőrt is feldolgozza élőszereplős kivitelben.

- Michael Bay nem tett le a Tini Nindzsa Teknőcök univerzumról. Ugyan a 2. rész bukott a pénztáraknál, egy ideig mégis tervbe volt a 3. rész. Most úgy néz ki, hogy rebootolják a szériát, még az idén elkezdődnek a munkálatok.

 

Na kérem szépen: :glasses:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

- a Disney egy újabb mesét, a Notre Dame-i toronyőrt is feldolgozza élőszereplős kivitelben.

 

Pont a napokban álmodoztam róla, hogy milyen jó lenne ha a remake láz ezt a produkciót is elérné. Nem vicc. Az 1400-as évek Párizsa egy nagyköltségvetésű filmben? Ha valami nagy gázt nem csinálnak én ott leszek a premieren :)

Ennek a sztorinak egyébként eleve rengeteg élőszereplős feldolgozása van, de már jóideje nem készült belőle igazán minőségi darab. Igazából az 1939-es feldolgozás máig a csúcs. Pedig mai technikával és kellő odafigyeléssel oda lehetne neki piritani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Ennek a sztorinak egyébként eleve rengeteg élőszereplős feldolgozása van, de már jóideje nem készült belőle igazán minőségi darab. Igazából az 1939-es feldolgozás máig a csúcs. Pedig mai technikával és kellő odafigyeléssel oda lehetne neki piritani.

Én a Disney mesén nőttem fel, később láttam csak az élőszereplős feldolgozásokat, vagyis hát egyet, ha jól tudom, egy olasz film volt a 80 -as évekből. Érdekes volt és eléggé nyomasztó hangulata, de nekem bejött. :) Kíváncsi vagyok erre, az egyike az olyan Disney feldolgozásoknak, amik nagyon is érdekelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tegnap megnéztem az Upgrade-et. Nagyon tetszett, szerintem remekül összerakott film, szinte minden részletre figyeltek. Amellett, hogy szórakoztató volt, még el is gondolkodtat.

Erre most már én is nagyon kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én találtam magamnak egy új hobbit :) Három napja még azt se tudtam hogy mi fán teremnek a videóvágók. Aztán szombat este leültem az egyik elé és annyira megtetszett, hogy életem első videójába végül több mint egy napot beletettem. Ez amolyan "mozis csata" videó. Az eredeti elképzelésem az volt, hogy minden egyes mozifilmből és TV-sorozatból rakok bele egy csipetnyi részletet, amiben volt valamilyen középkori tematikájú csata (ezért van az hogy a filmek címe és a készítés éve is kivan irva... amolyan ismeretterjesztő videónak indult). Aztán félúton rájöttem, hogy túlvállaltam magam. Talán nem egy 30-40 perces monstre videóval kéne kezdeni. Úgyhogy végül egy 3 percnél is rövidebb darab lett belőle. Íme (bármilyen észrevételt szívesen fogadok :)):

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.