Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

32 perccel korábban, Bomarr írta:

No én találtam magamnak egy új hobbit :) Három napja még azt se tudtam hogy mi fán teremnek a videóvágók. Aztán szombat este leültem az egyik elé és annyira megtetszett, hogy életem első videójába végül több mint egy napot beletettem.

Még nem néztem meg, de megfogom otthon. Viszont amilyen tudásod van a filmek terén, ha rákapsz a videókészítés ízére, simán indíthatnál egy youtube csatornát, amiben bemutatsz olyan nem mainstream filmeket, amiket érdemes megnézni. A videóvágás mellé kellene persze narrálás is hozzá, de szerintem simán alkalmas erre a hangod. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

No én találtam magamnak egy új hobbit :) Három napja még azt se tudtam hogy mi fán teremnek a videóvágók. Aztán szombat este leültem az egyik elé és annyira megtetszett, hogy életem első videójába végül több mint egy napot beletettem. Ez amolyan "mozis csata" videó. Az eredeti elképzelésem az volt, hogy minden egyes mozifilmből és TV-sorozatból rakok bele egy csipetnyi részletet, amiben volt valamilyen középkori tematikájú csata (ezért van az hogy a filmek címe és a készítés éve is kivan irva... amolyan ismeretterjesztő videónak indult). Aztán félúton rájöttem, hogy túlvállaltam magam. Talán nem egy 30-40 perces monstre videóval kéne kezdeni. Úgyhogy végül egy 3 percnél is rövidebb darab lett belőle. Íme (bármilyen észrevételt szívesen fogadok :)):

 

Szuper lett! Mivel vágsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A rajzfilm kilógott, de nekem tetszett. Viszont nézés közben - nem hiba vagy hiányérzetként, csak úgy - beugrott, hogy hol az Egri csillagok. :) 

Köszi! Az Egri csillagok meg tényleg jól mutatott volna az összeállításban :)

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Még nem néztem meg, de megfogom otthon. Viszont amilyen tudásod van a filmek terén, ha rákapsz a videókészítés ízére, simán indíthatnál egy youtube csatornát, amiben bemutatsz olyan nem mainstream filmeket, amiket érdemes megnézni. A videóvágás mellé kellene persze narrálás is hozzá, de szerintem simán alkalmas erre a hangod. :) 

Eljátszottam már a gondolattal. Annyi problémám van vele, hogy valszeg a mainstreamből kieső filmek okkal esnek ki a mainstreamből. Nem azért mert rosszak csak olyan témát dolgoznak fel vagy olyan műfajban készülnek, ami a nagy többséget nem érdekli. És pont ezért valszeg az ezekről szóló Youtube-csatorna se sok embert mozgatna meg :D Ettől függetlenül teljesen nem vetettem el az ötletet.

59 perccel korábban, mui-ruy írta:

Szuper lett! Mivel vágsz?

Köszi! Movavi Video Editor 15-öt használtam. Pofonegyszerű a kezelése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantino új filmjét nagyon várom, lassan itt az első előzetes is!

Margot Robbie csodaszép!

DZ7M1Rw.jpg

 

Al Pacino , Brad Pitt és DiCarpio együtt!  

aZ4rb8I.jpg

 

DiCaprio először táncra perdül

q0cRpIv.jpg

 

Hogy aztán Tarantinohoz hűen véres mészárlást csapjon :D

u1Qa17Z.jpg

 

Brad Pitt addig is lazul egyet

grTRPd3.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura lesz egy igaz történetet látni Tarantinotól. Kiváncsi vagyok mennyire lép át vagy át akar-e lépni a szokott stílusán. Azért itt mégiscsak valós személyek halálát filmesiti meg.

Robbie egyébként ugye Sharon Tate-t fogja alakítani. Tate se volt egy csúnya nő.

Képtalálat a következőre: „Sharon Tate”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Fura lesz egy igaz történetet látni Tarantinotól. Kiváncsi vagyok mennyire lép át vagy át akar-e lépni a szokott stílusán. Azért itt mégiscsak valós személyek halálát filmesiti meg.

Robbie egyébként ugye Sharon Tate-t fogja alakítani.

Ezen gondolkoztam én is. Sharon Tate halála brutális volt. Arra leszek kíváncsi hogy Tarantino mennyire fogja gore jelenetekkel telerakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Becstelen Brigantyk végkifejletre számítok. Tehát alternatív befejezés lehetséges, és Sharon Tate megmenekül. Django végén is meghalnak a rasszista gyilkosok egytől egyig. 

Valahogy DiCaprio és Pitt odakeveredik és megakadályozza a gyilkosságokat.  Tippre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sharon Tate valami eszméletlen szexi nő volt az az igazi természetes szépség azokat igazából a Jó Isten se veri meg mert verhetetlenek. :D

 

Taratantino filmje az SW 9 mellett hihetetlen mód várós. Nagyon bízok benne, hogy remekül össze lesz rakva az év egyik legnagyobb dobása lehet ez a film.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Führer halálával variálni olyasmi amin senki nem sértödik meg. Tate halála más. Ez óriási tragédia volt. Hollywood történetének egyik legnagyobbika. Sokan akik szerették a mai napig élnek. Ezzel játszadozni, a valóságnak teljesen ellentmondó dolgot vászonra vinni szerintem elég izléstelen lenne. Ha akart egy filmet forgatni egy nőről akit meg akarnak őlni valami óriási s*ggfejek, de aztán megmenekül, akkor nem Tate-et kellene vászonra vinni. 

Olvastam egyébként hogy Tarantino nagyon beleásta magát a témába. Én remélem, hogy egy nem a gore-ra, meg a kitalációkra koncentráló, hanem egy érdekes, drámai film születik ami ha itt-ott ellent is mond a valóságban lényegében majd lefedi. Talán pont úgy mint a Jackie Brown-nál kicsit itt is másik arcát mutatja meg Tarantino. Lehet vaskalapos vagyok, de szerintem a valódi közelmúltbeli tragédiák nem a hülyülésre lettek kitalálva. Legalábbis ha már kifejezetten valódi személyek tünnek fel a filmben akikkel óriási tragédia történt, akkor remélem a történetükből nem valami cool, poszt-modern B-film születik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kicsit utána olvastam , és Tarantino azt nyilatkozta korábban, hogy az új filmje hangulata majd a Ponyvaregényhez fog hasonlítani. Meglátjuk, ezt mit takar...

 

Idézet

Tarantino promised that the film is "probably the closest to Pulp Fiction that I have done," referring to his breakthrough 1994 film, 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is letudtam Üvegéket. Úgy gondolom hogy indiai kománk ügyesen megoldotta a dolgot. A trilógia előző darabjait kicsit jobban komálom de emez is bejövős lett. A vége valamennyire megosztó lett nekem. Be is jön meg nem is. Mondjuk azt se tartom nagy gubancnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap letudtam a Netflix részére gyártott Polar című webképregény alapú akciómuvit. Röviden annyi róla hogy Mads Mikkelsen bátyánk egy visszavonulás előtt álló orgyilkosba átmenve amolyan Johnny "Kanóc Jani" Wick stílusához hasonlóan harcba száll az őt kinyírni akaró kretén főnöke és annak pribékjei ellen.
Amúgy bejött. Mondjuk az elejével úgy voltam hogy nehogy olyan debil orgyilkosparódia stílusú legyen már az egész muvi de szerencsére feleslegesen problémáztam miatta. Végül is megérte meglesni.

 

A tréler lelő néhány dolgot amiket szerintem nem kéne de az nem zavart mert úgyis a muvi után lestem meg.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát lassan az Oscar jelölt filmek végére érek, (már csak a Favorite hiányzik) és ma néztem meg a Green Book, és azt hiszem ez tetszik eddig a legjobban. Elképesztően jó lett. Valamilyen szinte mindegyik film tetszett, de ez volt az amire nem igazán tudnék rosszat mondani. Szórakoztató volt, humoros, Viggo játéka magával ragadott és a történet/mondanivalót sem éreztem túl szájbarágósnak. Mindenképpen ajánlom mindenkinek mert a 2 óra számomra csak úgy elröppent.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy az első részek még az utcai versenyzésről szóltak... :lol:

Amúgy szerintem az utolsó részben is a legszórakoztatóbb Hobbs és Shaw kettőse volt, szóval a külön film jöhet. A Diesel vonalat meg rekesszék be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is letudtam a Glasst tegnap. Nem volt rossz, de annyira jó sem. Időnként kicsit vontatottnak találtam, hiányzott a dinamika, a pszichológus szinte vég nélküli dumái helyzett csinálhattak  volna valami mást. A vége pedig nem jött be, nem az utolsó képsorok, hanem az események, amelyek oda vezettek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.