Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tavasszal végre forognak az AVATAR folytatások! :clap:

 

Edie Falco egy badass RDA -s tábornokot alakít majd, Ardmore néven. Cameron szerint pár segget szét fog rúgni. Gondolom pár na'vi fogja ezt bánni.. Az emberiség visszavág! 

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, JakeSully írta:

Tavasszal végre forognak az AVATAR folytatások! :clap:

:? Nem forgattak már korábban? Ha jól emlékszem volt egy csoportkép egy csapat fiatalról, ott írták, hogy elkezdték forgatni az Avatar 2 -őt. Talán szeptemberben volt ez, csak nem tudom hogy tavaly vagy tavalyelőtt.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 02. 11. - 11:43, Ody Mandrell írta:

Will Smith mennyire undorító ebben az Aladdin hülyeségben. :lol: 

Az első gondolatom: kiégett, beszívott ex-repper niga dzsin... Uh... Smith már rég nem szimpatikus nekem, de ezt a trailert konkrétan tönkre vágta a jelenlétével a számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén valamelyik adón belefutottam az első rosszfiús muviba és kicsit elméláztam Kovács Vili karrierjén. Arra jutottam hogy a harmadik MIB után semmit se láttam vele. Azzal együtt tíz filmjét láttam és mind bejött valamennyire. Az új rosszfiús eresztést biztos letudom majd valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alita: A harc angyala

Most értem haza a moziból! Hát gyerekek, ezt a filmet minden sci-fi rajongónak ajánlom! Egy érzelmes történet lehengerlő látvánnyal, miközben ott van mind e mögött egy érdekes és tág "univerzum", egy világ, amiből én személy szerint szeretnék majd még többet látni a jövőben! Nem is beszélve az előzményekről, amik említésre kerülnek a jelenlegi történetben! Alita az eddigi legszebb CGI karakter, akit valaha láttam. A motion capture jelenlegi csúcsa! Ezt merem állítani! A következő "legjobb vizuális effektek" Oscar nagyon szoros lesz, a Lion King-nek meg a Star Wars IX-nek fel kell kötni a gatyát! Jól mondja az egyik TV spot, ez a film nagyvászonra termett! Remélem hoz annyit, hogy folytassák! És azt is, hogy a Disney-Fox üzlet nem fog keresztbe tenni a Blu-ray megjelenésnek idehaza, mert ez a film megérdemli, hogy mozi után BD-n nézzék!

Szerkesztve: - mui-ruy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy teszett az ALITA :)
Én ma este 8-kor nézem IMAX 3D-ben.

Az AVATAR óta a legjobb 3D-s élmény, azt mondják. Anno 2009-ben lemaradtam az IMAX vetítésről, mikor volt itt a közös Avatar mozizás :P Kíváncsi leszek az élményre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Örülök hogy teszett az ALITA :)
Én ma este 8-kor nézem IMAX 3D-ben.

Az AVATAR óta a legjobb 3D-s élmény, azt mondják. Anno 2009-ben lemaradtam az IMAX vetítésről, mikor volt itt a közös Avatar mozizás :P Kíváncsi leszek az élményre :)

Emlékszem, a hó miatt volt, igaz? :)

 

4 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Egek, annak a közös mozizásnak már majdnem tíz éve! 

Bizony :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: igen a hó miatt sajnos, és a MÁV miatt, ami azóta csak rosszabb lett...

 

ALITA: BATTLE ANGEL IMAX 3D EXPERIENCE

 

Kőkemény hard sci-fi, gyönyörűen kidolgozott látványvilággal, csodálatos főszereplővel, aki olyan brutálisan verekedik, hogy tátott szájjal nézi az ember. Ez bizony nem gyerekbarát történet (persze aki ismeri a mangát és az animet az tudja), itt hullanak a fejek a kezek és lábak, és egyéb belsőségek, de pont annyira , hogy 16-os karikával ki lehessen adni. Komolyan, ehhez képest a Terminator 2 family friendly volt.

A világépítés nagyon érdekes, az emberi társadalom és a háttérhatalmak motivációi igencsak felkeltik az ember érdeklődését.

A 3D-s élmény az utóbbi évek óta itt a legjobb, tehát Riddick is fülig érő szájjal hagyhatja el a mozitermet :)

 

Alita roppant szerethető karakter, akit a WETA hihetetlen élettel töltött meg. Tényleg le a kalappal előttük.

Amit nagyon sajnálok, hogy valószínűleg nem fog annyi pénzt hozni, hogy legyen folytatás. ( Talán 5-8 év múlva, ha Cameronon múlik és a Disney-n...)

Megint úgy járunk, mint a Warcraft és más hasonló próbálkozás előtt, hogy felvezetnek valami igen izgalmas sztorit, és akkor ennyi volt.. nem látjuk kiteljesedni a világot és a fő konflikust.. Nagyon bántana a dolog. De akit a film után érdekel a folytatás, beszerezheti a mangát (egyelőre angolul). Tényleg érdemes.

 

10 pontból erős 8-as.

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kingsman: Aranykör

 

Húsz perc után ki akartam kapcsolni, de aztán végignéztem. Nem volt rossz végülis, de néhol úgy éreztem a kevesebb több lenne. Természetesen (vagy inkább sajnos) az első részt nem közelítette meg. Az viszont feltétlen pozitívum, hogy sok elemet folytattak és Lancelott visszahozását is ötletesen sikerült megoldani. Channing Tatum jöhet a harmadik részben. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alita: hát nem sokszor van ilyen, de most a kritikusokkal kell egyet értenem. Nem volt olyan jó. Látványilag persze toppon van, de az kit érdekel ma már. Engem mindig jobban érdekelt a remekül felépített történet, dráma, amiben annyira jók a mangák. A szövegek sokszor gyerekesek, a világépítés és a karakterek felületesek, -főleg számomra, aki semmit nem ismer ebből a történetből - és túl sok az akció ami előzőek rovására megy. Plusz amikor beindulna a film, ott van vége.
Persze szórakoztató, de nem volt több számomra mint egy kiaknázatlan, agyatlan szórakozás, mert őszintén szólva ebben a történetben és karakterekben sokkal több lehetőség volt. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ALITA

Nem láttam még, de spoilermentes kritikákat olvastam már (jövő héten remélem eljutok megtekinteni). Ehhez a filmhez nem vágtam a centit, nem égtem lázban, nem számoltam a napokat, egyszerűen csak volt bennem egyfajta kíváncsiság irányába, ami továbbra is megvan. 

Ami a filmmel kapcsolatban NAGYON érdekel, az (majdhogynem kizárólag) Rosa Salazar alakítása Alita-ként... és azt majd mindenki kiemelt pozitívumként említette kritikájában. Szóval ennek nagyon örülök, és elsősorban ezért is fogom megnézni a filmet.

A másik, amit majd mindegyik kritikus említett, akiket olvastam, hogy a film egyik legnagyobb baja, hogy egyszerűen kevés volt neki a 2 órás játékidő. Rengeteg dologba belekap, kapkod, érződik, hogy sokkal többet akar bemutatni és elmesélni, mint amennyi a játékidőben benne van. 

Na hát kíváncsi vagyok, ha meglestem rittyentek pár sort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Az Alita sajnos megbukott a pénztáraknál, így nem lesz folytatás.. :( 27 milliós nyitóhétvége...

Pedig basszus úgy ért véget, mint egy sorozat epizód. Jól félbehagyták... :para:

Szomorú vagyok..

Még nem biztos, hogy nem lesz folytatás. Egyelőre nem mondtak ki semmit ezzel kapcsolatban, korai is lenne még. Én azért reménykedem, hogy világszinten fog hozni annyit, hogy merjenek csinálni egy új részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Az Alita sajnos megbukott a pénztáraknál, így nem lesz folytatás.. :( 27 milliós nyitóhétvége...

Pedig basszus úgy ért véget, mint egy sorozat epizód. Jól félbehagyták... :para:

Szomorú vagyok..

 

Ott van még Japán meg Kína még azért nem kell temetni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az Avatart már hozzák fel ezzel a Pesten is látható Avatar kiállítással. Újra a köztudatba kerül.

https://www.andrassyelmenykozpont.hu/avatar/

 

Terveztem is,hogy elmegyek amint lesz több zsetonom. Május 31. azért addig még van idő :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.