Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ne nyissátok meg, uramisten, a legnagyobb spoiler van ebben a videóban!!!4!!!454!!4 :D 

 

 

 

 

 

Ody: megérte várni!!!!! Mindkét rész erős! Én újranéztem a 4. évad 9-est hozzá, kicsit felelevenítettem. Jót tett az is. Nem filler epizódok, az biztos.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömömre szolgál, hogy végre újra van melóm! Nos a legtöbb esetben meg voltam elégedve a Rebels guide képeivel, de ezen dupla esetén leírhatom, hogy mindkettőt koncepciótlannak érzem, hogy fémjelezze ezen remek és nagy horderejű epizódokat.. Legszívesebben magam választanék hozzájuk másikat.. Na mindegy.. Hazaértem, megcsináltam, parancsoljatok:

407:

epguide407.jpg

408:

epguide408.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán nem akartak spoilerezni. :)

Lehet. Meg lehetett volna oldani akkor is jobban. Nincs hozzá érzékük. Majd egyszer rájönnek, hogy engem kell leszerződtetniük. Olcsón megúsznák! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó részek ismertetői:

 

14. rész: A Fool's Hope

Ezra calls in every favor he can to rally together a ragtag group for a seemingly impossible fight against Governor Pryce and her Imperial forces.

 

15 - 16. rész: A Family Reunion - and a Farewell

Ezra's team takes drastic action to free Lothal, entering Imperial HQ, and Thrawn returns to stop them; Ezra must surrender and confront a greater evil.

 

 

Spoiler

Mivel Palpi úgy néz ki, hogy a holnapi duplában fog szerepelni, így jó kérdés, hogy ki lehet az a greater evil. :hmm: Bár még rá is vonatkozhat, de emlékszem, hogy Freddie mondott valamit, hogy Maul -on kívül van más is. :) Persze Palpira is gondolhatott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kedd reggel letöltöttem a rarbg.to oldaláról a 2 részt. Sajna ott is van ilyen hírblokk, ahol hát nem a Rebels volt az első helyen, és elspoilerezte nekem a csattanót? :| De legalább a suliban megtudtam nézni a részeket, hiszen keddenként végig gépteremben vagyunk, és mostmár megoldottam, hogy a gépemen lehessen hang is, mégha csak fül/fejhallgatóval lehetséges. :D 

 

Holnap reggel ugyanez a menetrend. Már nagyon várom őket! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Állítólag iTunes-ról kiszivárgott valami nagy spoiler a két új részből.

Szerintem félreértésen alapszik. Már ha arról van szó, hogy a "Wold Between Worlds" iTunesos képe lelő egy spoilert, ami nem más,

Spoiler

mint egy visszatérő szereplő.

yNEONpjd6fo2SniK9JqSNtG1mOd-OtkIOxTlym2D

De azért is tűnik kamunak, mert a kép szerintem a 2. évad végéből van... ettől függetlenül simán lehet, hogy Ahsoka visszatér a végére, amit díjaznék is. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.