Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Én is éppen erre gondoltam, hogy a Jango klónok vajon hogyan fogadják majd a toborzott embereket, meg az új klónokat. Bár egy darabig valószínűleg még csak Jango klónok lesznek, igaz ki tudja, hogy Tipoca City szétbombázása óta mi a szitu, de ott ugye akkor még maradt minta Jangotól.

Annyi, de annyi lehetőség lappang itt, csak tudjanak élni vele. És tartsák magukat a TCW-s felálláshoz, vagyis 3-4 epizódos sztorik, és a világ átmenete. Én ezt várom a legjobban, és eddig ez a legnagyobb elvárásom is. Nem tetszene, ha egyből TIE vadászokkal és Birodalmi csillagrombolókkal kezdenénk. Legyen minden az elején olyan, ahogy az ep3-ban maradt. Szürke Venatorok, szürke V-Wingek (szegények úgyis kimaradtak a TCW-ből... bár még a kimaradt részekben lehet, hogy feltűnnek :clap2: ), Phase II páncélos klónok. Ezeket simán hozhatnák a TCW-ből ráadásul, kicsit feljavítva, átszínezve, de ugyanazok a modellek, ez biztosítaná ám az átmenetet.

És persze a Lázadók oldalán is ugyanez, az elején még a klónoktól megörökölt Z-95-ösökkel, meg a BTL-B Y-Wingekkel röpködhetnének, aztán lassan megjelenhetne a még jól festő BTL-A4, ami szépen elkopna az évadok alatt. :) És persze lassan az ARC-170-esek helyét is átvennék a jó öreg Incom T-65 X-Wing.

És amit megtehet a Rebels: idegeneket tehet majd a Lázadók közé. Elmesélheti, az ep4-5-ben a Szövetség miért csak emberekből áll, az idegenek miért ücsörögnek inkább kocsmákban a Peremvidéken, amikor elvileg őket jobban elnyomják. Vagy, hogy a Birodalom miért nem alkalmaz idegeneket, amikor Palpatine egyértelműen nem fajgyűlölő, hiszen a tanítványa, de a legbelsőbb emberei is mind idegenek voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen van a hangsúly. Ebben tökéletesen igazad van. A Lázadók Szövetsége amiről írsz. Ezért nem lett mondjuk Alliance vagy Rebel Wars, stb. az új cím.

A Rebels kellően általános és nem feltétlen a szervezett lázadókra utal. Sokkal inkább az elszórt, egyre több helyen felbukkanókra, akik elkezdtek szervezkedni. Ilyenek már a Birodalom kezdetén is voltak és nagyon érdekes lehet a sorsuk, hiszen javarészt ilyenek kezdeményezték később a szervezett formába való szerveződést, ill. vezető szerepet vállaltak a Szövetségben.

 

Az pedig kérdés, hogy mettől meddig fogunk eljutni a sorozattal. Nem biztos ám, hogy rögtön Tarkin és Vader mellett kezdünk az Ep.3 végén. És az sem kizárt, hogy a végére eljutunk egészen az Ep.4 közelébe (akár a Tantive IV útra keléséig). Valószínűleg jóval nagyobb léptékben fognak haladni, mint a TCW, hisz sokkal nagyobb időszakot ölel fel az új sorozat.

De az is szembe jutott, hogy több EU-s képregénysorozat, vagy ifjúsági regénysorozat is van, ami a Rebel szót tartalmazza, és ezek mind az EP4 és 5 között játszódnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az is szembe jutott, hogy több EU-s képregénysorozat, vagy ifjúsági regénysorozat is van, ami a Rebel szót tartalmazza, és ezek mind az EP4 és 5 között játszódnak.

Nem lehet, hogy az ő választásuk kevésbé szerencsés? ;)

 

Amúgy meg nem tudom mennyire foglalkoznak az EU-val a "fejesek". Ok, hogy a TCW átvett jó néhány EU karaktert, de ez a "lopás" inkább abból fakad, hogy jó ötleteket, alapanyagokat véltek felfedezni bennük, a sztorijuk már sokszor eléggé más irányt vesz. Én nem is feltétlen örülök ennek, mert az EU-t meg kéne hagyni az azt kedvelőknek. Igazodni nem kell hozzá, de legalább ha már felülírnak egy korszakot, akkor hagyják békén az adott EU szereplőket és ne nyúlják le mások ötletét, hogy aztán kvázi megszentségtelenítsék azt. Mondom mindezt úgy, hogy az EU nagy része igencsak távol áll tőlem.

Más szempontból pl. egy Ventress tudtommal nem is kifejezetten EU karakter. Eredetileg ő lett volna az Ep.2-től Palpi tanítványa, csak aztán végül megvariálták és Dooku lett a szerencsés. Aztán az EU átvette az amúgy elég ígéretes karaktert és felhasználta egyéb célokra.

 

Szóval az EU-ból szerintem kár kiindulni. Lázadók meg nyilván mindig voltak az Ep.3 és 6 vége közt, de csak így szimplán "rebels"-ként hivatkozni rájuk érdemesebb akkor, amikor még nincs egy egységes szervezetük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz hír, de ez még nem mentesíti fel a céget, amit a felvásárlás óta tett. Számukra kétség kívül csupán egy aranybánya az SW, amiből minél több ZS-t akarnak kisajtolni. A "tisztelgés" már talán más napra tartozik, ezért is féltem az SW jövőjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi lennék a képviselők arcára a Szeparatista Parlamentben, amikor hírt kapnak a mustafari mészárlásról, annyi szent. :D

Szerintem ilyen formában ez a mészárlás sohasem került napvilágra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként hogyhogy nem enged hozzászólni más témákhoz? (pl. Episode 6) Nem tiszta. :hmm:

OFF

Elvileg mindenhova tudsz írni. Ha semmiképp se sikerül, akkor írj a "vélemények és javaslatok" topikba és kinyomozzuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ez csak bennem merült fel, de én baromira szeretném látni Palpatine belső körét. Itt azokra a "püspökszerű" fazonokra gondolok, akik az EpVI-ban az uralkodóval együtt érkeznek a Halálcsillagra. Már kiskoromban is kíváncsi voltam, kik lehetnek ők, mivel érték el, hogy Palpatine ilyen nagy becsben tartja őket?

Továbbá Mas Amedda sorsa is nagyon érdekel. A prequelekben nekem úgy tűnt, ő van leginkább beavatva Sidious terveibe (ezt a TCW csak megerősítette). Azon mindig jót mosolyogtam, hogy mikor az EpI-ben Valorum fülébe súg, Palpi megjegyzi: "A bürokrata közbeszól. Ők a Köztársaság valódi urai.", majd az EpII-ben és még a III-ban is ott virít Palpatine oldalán. Jó kis intrikus lehet az öreg kékfejű, örülnék, ha megtudnánk, hova tűnt el az Ep III és IV között.

Én szívesen látnék még szenátusi intrikákat, és arra is kíváncsi vagyok, hogyan jár el az Uralkodó a Szeparatista Parlamenttel, illetve a szakadárokat támogatók (kereskedelmi szövetség, Techno Unió, Bankár Klán) szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyen formában ez a mészárlás sohasem került napvilágra.

Szerintem már össze se hívták többet a Szeparatista Parlamentet. A Független Rendszerek Konföderációja (CIS) állt harcban a Köztársasággal és utóbbi diadalmaskodott, majd átszervezték Birodalommá. A CIS maradék érdemi vezetőit (Dooku kivételével) lemészárolták a Mustafar-on, Palpi-nak pedig egyértelműen az szolgálta az érdekét (népszerűség) ha kitakarítják a szeparatistáktól a galaxist. Mivel tudta hol keresse a fontos láncszemeket, így minden bizonnyal el lettek söpörve mindenféle ülésezés nélkül. Nyíltan legyilkolhatták őket, mivel a bukott fél képviselőiként általános ellenségek voltak. Esetleg bebörtönözték őket a megölésük helyett, de ez már "részletkérdés".

 

Lehet, hogy ez csak bennem merült fel, de én baromira szeretném látni Palpatine belső körét. Itt azokra a "püspökszerű" fazonokra gondolok, akik az EpVI-ban az uralkodóval együtt érkeznek a Halálcsillagra. Már kiskoromban is kíváncsi voltam, kik lehetnek ők, mivel érték el, hogy Palpatine ilyen nagy becsben tartja őket?

Továbbá Mas Amedda sorsa is nagyon érdekel. A prequelekben nekem úgy tűnt, ő van leginkább beavatva Sidious terveibe (ezt a TCW csak megerősítette). Azon mindig jót mosolyogtam, hogy mikor az EpI-ben Valorum fülébe súg, Palpi megjegyzi: "A bürokrata közbeszól. Ők a Köztársaság valódi urai.", majd az EpII-ben és még a III-ban is ott virít Palpatine oldalán. Jó kis intrikus lehet az öreg kékfejű, örülnék, ha megtudnánk, hova tűnt el az Ep III és IV között.

Én szívesen látnék még szenátusi intrikákat, és arra is kíváncsi vagyok, hogyan jár el az Uralkodó a Szeparatista Parlamenttel, illetve a szakadárokat támogatók (kereskedelmi szövetség, Techno Unió, Bankár Klán) szemben.

Ha megnyugtat, nem csak benned merült fel, úgyhogy nem vagy egyedül ezekkel kapcsolatban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is érdekel, gyerekkoromban elég rémisztőnek találtam azokat a tanácsadókat. :) Ami Mas Ameddát illeti, az, hogy nem szerepel az EP4-ben, nem jelenti feltétlenül azt, hogy addigra eltűnt volna Palpatine mellől. Az eredeti trilógiában a nagypolitika egyáltalán nem jelent meg (legalábbis birodalmi oldalról), így könnyen lehet hogy Amedda a Birodalmi Szenátust továbbra is elnökölte annak feloszlatásáig. Mivel azonban tudatában volt Palpatine Sith-mivoltának, így az is lehetséges, hogy az öreg egy idő után megszabadult tőle.

 

Remélem, a készülő sorozat majd kitölti ezeket a homályos részleteket. Én is kiváncsi lennék egy klón - nem klón ellentétre, na meg Bail Organa és Mon Mothma ténykedéseire, amikor még nem lázadtak fel nyíltan.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjuk én kétségesnek tartom, hogy ez a sorozat összeakarná kötni az ep.3-at az ep.4-el... mégis csak 18 évről van szó. A Clone Wars-nál érthető volt mivel az ep.2 és az ep.3 közötti különbség kisebb volt, ráadásul az alapján, hogy Anakin már az első TCW részben jedi lovag volt, fizikumában pedig az ep.3-as önmagára hasolitott minimum másfél évet ugrottunk az ep.3-hoz képest. Igy ott reális cél volt hogy a következő másfelet elmeséljék.

 

Itt viszont szerintem az ep.3 és az ep.4 közötti időszaknak csak egy kisebb szeletét fogjuk megismerni. Másrészt mivel itt valszeg a főszereplők közül egyik sem a Saga főszereplői közül fog kikerülni idő kell, hogy kötödjön hozzájuk a néző, ezért az első évad főleg az új szereplők körül fog forogni, ahelyett hogy mondjuk minden történet más és más gárdát mutatna be. Legalábbis ez a tippem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF:

Kikre gondoltok tanácsadók és "püspökszerű" fazonok címszó alatt? :)

Mert gondolom nem a piros ruhás figurákra. Csak mert ők elvileg az uralkodó személyes testőrsége. A Köztársaság idején még (nagyon) sötétkék (talán szürke, fekete) göncben tolták, aztán az Ep.3 idején már pirosban pompáztak.

Hirtelen más formák nem rémlenek az öreg közeléből.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjuk én kétségesnek tartom, hogy ez a sorozat összeakarná kötni az ep.3-at az ep.4-el... mégis csak 18 évről van szó. A Clone Wars-nál érthető volt mivel az ep.2 és az ep.3 közötti különbség kisebb volt, ráadásul az alapján, hogy Anakin már az első TCW részben jedi lovag volt, fizikumában pedig az ep.3-as önmagára hasolitott minimum másfél évet ugrottunk az ep.3-hoz képest. Igy ott reális cél volt hogy a következő másfelet elmeséljék.

 

Itt viszont szerintem az ep.3 és az ep.4 közötti időszaknak csak egy kisebb szeletét fogjuk megismerni. Másrészt mivel itt valszeg a főszereplők közül egyik sem a Saga főszereplői közül fog kikerülni idő kell, hogy kötödjön hozzájuk a néző, ezért az első évad főleg az új szereplők körül fog forogni, ahelyett hogy mondjuk minden történet más és más gárdát mutatna be. Legalábbis ez a tippem.

Az is lehet, hogy egy jókora időbeni ugrást láthatunk majd az EPIII -hoz képest. Ez lehet akár 10-15 év is. Egyébként hangsúlyozták, hogy McQuarrie konceptjei alapján dolgoznak.

 

Fiatal Han Solora senki se kíváncsi? :(

Én nem igazán. :) Szerintem ő nem túl izgalmas karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem igazán. :) Szerintem ő nem túl izgalmas karakter.

Én sem. Szerintem izgalmasnak izgalmas, de örülnék, ha az megmaradna, hogy a Tatooine-nál keveredett bele először teljesen véletlenül az események sűrűjébe (gondolok itt a lázadókra). Ettől függetlenül egy-egy részben feltűnhet akár, mint Jabba embere. Tarkin, Dodonna, Ozzel, Piett vagy akár Yularen viszont jöhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik oldalon viszont még mindig ott lesznek a Jango-másolatok, úgyhogy lesz klónháborús emlék.

Beleférnek, csak ne a klónháború legyen a középpont. Ami persze ebben az időszakban kizárt, szóval azon túl már nem zavarnak annyira, mivel kicsit mellékesebb mellékesek.

 

Fiatal Han Solora senki se kíváncsi? :(

Izgalmas karakter rengeteg lehetőséggel, ellenben én szeretem a hozzá kapcsolódó EU-t, így azt ne írják felül. Éppen ezért ne hozzák be, csak akkor, ha összhangban lesz az eddigi történeteivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjuk én kétségesnek tartom, hogy ez a sorozat összeakarná kötni az ep.3-at az ep.4-el... mégis csak 18 évről van szó. A Clone Wars-nál érthető volt mivel az ep.2 és az ep.3 közötti különbség kisebb volt, ráadásul az alapján, hogy Anakin már az első TCW részben jedi lovag volt, fizikumában pedig az ep.3-as önmagára hasolitott minimum másfél évet ugrottunk az ep.3-hoz képest. Igy ott reális cél volt hogy a következő másfelet elmeséljék.

 

Itt viszont szerintem az ep.3 és az ep.4 közötti időszaknak csak egy kisebb szeletét fogjuk megismerni. Másrészt mivel itt valszeg a főszereplők közül egyik sem a Saga főszereplői közül fog kikerülni idő kell, hogy kötödjön hozzájuk a néző, ezért az első évad főleg az új szereplők körül fog forogni, ahelyett hogy mondjuk minden történet más és más gárdát mutatna be. Legalábbis ez a tippem.

Én jobban örülnék, ha összekötőként szolgálna az Ep3-4 közé. Ehhez nem feltétlen szükséges a Halálcsillag építésével nyitni, majd a Tantive IV útnak indulásával zárni, de ideálisabb lenne, ha a sorozat nagyjából az egész korszakot felölelné... a megmaradt Jedik levadászásának kezdetétől indítva a fontosabb eseményeken át a Szövetség megalakulásáig. Megoldható, ha helyenként időugrásokat eszközölnek, ahogy a TCW-ben is történt, csak kisebb léptékben. Így a korszak minden szegmenséből megismerhetnénk részleteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért támogatnám, hogy közvetlenül a Köztársaság bukása után kezdődjön a sorozat, mert ahogy haladnánk időrendben, úgy változna a sorozat hangulata. Lehetne mondjuk az első évad a Birodalom totális hegemóniájának története, és szép lassan, a sequel trilógia karaktereit (is) felsorakoztatva haladna felfele a remény sugara, míg el nem jutunk mondjuk az ominózus toprawai csatához, ahol a tervek lázadó kézre kerülnek. Ilyen hangulati ív nem igen volt jellemző a TCW-re, ott hol az egyik fél nyert, hol a másik, de itt a szigorúan monoton növekvő pozitív atmoszféra kell, hogy átjárja a sorozatot. Nem mondom, hogy nem kell egy-két nagyobb pofon a Lázadásnak a felívelés közben, de fokozatosan fel kell érniük arra a szintre, ahol kihívást jelentenek a Birodalom számára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jobban örülnék, ha összekötőként szolgálna az Ep3-4 közé. Ehhez nem feltétlen szükséges a Halálcsillag építésével nyitni, majd a Tantive IV útnak indulásával zárni, de ideálisabb lenne, ha a sorozat nagyjából az egész korszakot felölelné... a megmaradt Jedik levadászásának kezdetétől indítva a fontosabb eseményeken át a Szövetség megalakulásáig. Megoldható, ha helyenként időugrásokat eszközölnek, ahogy a TCW-ben is történt, csak kisebb léptékben. Így a korszak minden szegmenséből megismerhetnénk részleteket.

Én is így gondolom.

 

Ugyanakkor érdemes lehet megjegyezni, hogy a SW egyik eddigi része és a TCW sem ölelt fel nagyobb időintervallumot. Epizódon és a sorozaton belül az események lényegében lineárisak voltak és egy szűk időszeletet mutattak be. Olyan az egész SW felépítése, mintha egy ~50 éves történet egy kis részébe mindig bepillantottunk volna és azt a kis időszakot elég részletesen átrágtuk volna. Aztán hosszabb-rövidebb ideig magára hagytuk volna a világot az újabb belépőnkig.

Ez persze nem azt jelenti, hogy ez mindig így lesz az SW berkein belül, csak eddig így működött a dolog. Ennek ellenére most én is inkább annak örülnék, ha nagyobb léptékekben ugyan, de azt a ~20 évet teljes egészében dolgoznák fel az új sorozattal.

 

Az érdekességet az adhatja, hogy Obi-Wan, Yoda, Luke, Leia, Han, Lando, Chewie. stb. személyében lényegében a klasszikus trilógia főhősei mind jelen vannak, ugyanakkor szerepük nem lehet igazán jelentős a sorozatban. Vader és Sidious mondjuk kivételek, ők akár rendszeres szereplők is lehetnek, bár ez sem biztos, hogy szerencsés. Főképp utóbbi, hisz ő csak az Ep.5-ben került elő újra.

Ráadásul a TCW fejvadászai (Boba, Aurra, Bane, stb.), "rosszfiúi" (Hondo, huttok, Maul, stb.), "rosszkislányai" (Ahsoka, Ventress, Barriss), a klónok, stb. mind-mind jó eséllyel kiszorulnak a központi események sűrűjéből. Komoly kihívás lesz ennyire "szétszórt" alapanyagból szép íves történeteket kerekíteni.

A birodalmi tisztek és Sidious szűkebb környezetének, valamint az Ep.4-ig működő Szenátus viszonylag részletes kifejtését pedig én is nagyon várnám már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjuk én kétségesnek tartom, hogy ez a sorozat összeakarná kötni az ep.3-at az ep.4-el... mégis csak 18 évről van szó. A Clone Wars-nál érthető volt mivel az ep.2 és az ep.3 közötti különbség kisebb volt, ráadásul az alapján, hogy Anakin már az első TCW részben jedi lovag volt, fizikumában pedig az ep.3-as önmagára hasolitott minimum másfél évet ugrottunk az ep.3-hoz képest. Igy ott reális cél volt hogy a következő másfelet elmeséljék.

 

Itt viszont szerintem az ep.3 és az ep.4 közötti időszaknak csak egy kisebb szeletét fogjuk megismerni. Másrészt mivel itt valszeg a főszereplők közül egyik sem a Saga főszereplői közül fog kikerülni idő kell, hogy kötödjön hozzájuk a néző, ezért az első évad főleg az új szereplők körül fog forogni, ahelyett hogy mondjuk minden történet más és más gárdát mutatna be. Legalábbis ez a tippem.

Kivéve, ha használnak időbeni ugrásokat, amivel végül is valamilyen szinten a TCW-ben is éltek, amikor dizájnt váltottak, eközben megöregítették Ahsokát. Ilyesmi lehet a Rebels-ben is.

 

Mi benne az izgalmas? Szerintem kiskora óta olyan mint a filmekben. Totál egy dimenziós karakter.

Ez érdekes kijelentés, pedig...

"Solo esetében is tetten érhető a karakterfejlődés, melynek köszönhetően a Jediben már többen nem szerették, mert szelídebb lett. Szerintem meg abban a részben a legjobb."

"Éppen az volt, hogy a negyedik rész Solo-ja után, aki csak magára gondol, az EPVI-ra egy remek barát, és a lázadásért tenni kész tábornokká válik. Ráadásul szerelmes mint egy kamasz."

By Ody Madrell :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem újra a bejelentéses videót, és feltűnt valami. Amikor Pablo megkérdezi, hogy "Hol tartunk most a Rebelssel?", akkor Dave azt válaszolja, hogy "Ez csodálatos, annyi minden történt, a karaktereink olyan hihetetlen kalandokon mentek keresztül, bárcsak ti is láthatnátok."

Ez most vajon csak mézesmadzag, vagy konkrétan arról beszél, hogy esetleg a TCW-s karaktereknek írtak történeteket? :yes: :yes:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes kijelentés, pedig...

"Solo esetében is tetten érhető a karakterfejlődés, melynek köszönhetően a Jediben már többen nem szerették, mert szelídebb lett. Szerintem meg abban a részben a legjobb."

"Éppen az volt, hogy a negyedik rész Solo-ja után, aki csak magára gondol, az EPVI-ra egy remek barát, és a lázadásért tenni kész tábornokká válik. Ráadásul szerelmes mint egy kamasz."

By Ody Madrell :D

EPIV-VI között. Ez megvolt? :) Én most itt a sorozat tekintetében mondtam, hogy nem érdekes karakter. Na nem mintha a filmekben mindenki más ne lett volna érdekesebb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az érdekességet az adhatja, hogy Obi-Wan, Yoda, Luke, Leia, Han, Lando, Chewie. stb. személyében lényegében a klasszikus trilógia főhősei mind jelen vannak, ugyanakkor szerepük nem lehet igazán jelentős a sorozatban. Vader és Sidious mondjuk kivételek, ők akár rendszeres szereplők is lehetnek, bár ez sem biztos, hogy szerencsés. Főképp utóbbi, hisz ő csak az Ep.5-ben került elő újra.

Ráadásul a TCW fejvadászai (Boba, Aurra, Bane, stb.), "rosszfiúi" (Hondo, huttok, Maul, stb.), "rosszkislányai" (Ahsoka, Ventress, Barriss), a klónok, stb. mind-mind jó eséllyel kiszorulnak a központi események sűrűjéből. Komoly kihívás lesz ennyire "szétszórt" alapanyagból szép íves történeteket kerekíteni.

Az általad is felsorolt mellékszereplődömping lehetővé teszi, hogy színes maradjon a sorozat szereplőgárdáinak palettája, mindenképp örülnék legalább egy részük felvonultatásának, még ha nem is főbb szerepekben. Ez már a TCW-ben is nagyon jól működött. Yodát békén hagynám, neki gyakorlatilag semmi szerepe Luke érkezéséig, Obi-Wanon kívül senki nem tudja, hol rejtőzik. Így ki keresné? Nem sok értelme bolygatni. Obi-Wan szintén nagyon behatárolt téren mozoghatna, bár a Tatooine-on keveredhet ebbe-abba, ha elvetjük a feltételezést, hogy 19 évig csak a kuckójában meditált, és óvta Luke-ot. A Luke-Leia-Han trió szintén fölösleges, ha abból indulunk ki, hogy a sorozat az Ep3 utáni közeljövőben (2-3 év) veszi kezdetét. Pár gügyögő kölyök beemelése elég indokolatlan, csak mert ők a "nagy trió"... később már minden további nélkül cameozhatnak. Sidioust és Vadert mindenképp támogatom, sőt, kötelezőnek gondolom, mint háttérbeli machinátor és végrehajtó páros, illetve a Birodalom legfőbb urai. Ez utóbbi személy feltűnését szinte teljesen biztosra veszem. A TCW-s választékból az Ahsoka-Maul duót tartom létfontosságúnak arra való tekintettel, hogy igen lezáratlan pályafutással búcsúztak. Természetesen a többieket is szívesen látnám... belegondolni is morbid, mennyi karakter, mennyi lehetőség rejlik ebben a korszakban.

 

Én azért támogatnám, hogy közvetlenül a Köztársaság bukása után kezdődjön a sorozat, mert ahogy haladnánk időrendben, úgy változna a sorozat hangulata. Lehetne mondjuk az első évad a Birodalom totális hegemóniájának története, és szép lassan, a sequel trilógia karaktereit (is) felsorakoztatva haladna felfele a remény sugara, míg el nem jutunk mondjuk az ominózus toprawai csatához, ahol a tervek lázadó kézre kerülnek.

Érdekes elgondolás, tetszene a megvalósítása. Hangulati színességet, változatosságot biztosítana a sorozatnak.

Gondolom "sequel" helyett a "classic" trilógiára gondoltál. :)

 

Ebbe nem rég botlottam. Elég TCW szagú, de érdekesen festő fan art:

swreb_www.kepfeltoltes.hu_.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, Palpatine azért keveset fog szerepelni, ezzel is jelezve, hogy az egyszerű halandók számára teljesen elérhetetlenné vált (nem haverkodik szenátorokkal, nem szervez állófogadásokat stb.). Inkább legtöbbször maradjon meg az utalás szintjén: "az uralkodó". Imádtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.