Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

De jó látni újra Vizagot. :D Amúgy érdekes, tavaly, illetve tavalyelőtt is decemberig tartott az évad első fele, bár igaz, akkor több rész volt. Engemet kíváncsivá tett, hogy miért kapunk dupla részeket. Mondjuk az eddigi két(négy) rész, meg a következő 2 rész szorosan kapcsolódik egymáshoz, így tippre ezért is kapunk duplákat.

 

Amúgy még a szeptember 2. -ai fan expon Filoni mondta, hogy az évad első 4 része lezár bizonyos dolgokat, majd az 5. résztől kezdve Ezra további sorsa lesz terítéken. Mivel már lement 4 rész - amiben mandalore és a lázadók-saw dolgot úgytűnik letudtuk - így az elkövetkezendő részek már a csapat és főleg Ezra sorsát zárják le, amire piszkosul kíváncsi leszek.

 

Bónuszként íme még 2 videó, az egyik az Occupation c. részből, míg a másik a Flight of the Defender c. részből. Az utóbbi videó hangilag lenyűgöző. :D --> közben a 2. videót leszedték, mert nem volt hang. :lol:

újra van videó a 6. részből. :D

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elmondása alapján számíthatunk rá, hogy a karakterek sorsára még a sorozaton belül fény derül. Sőt, talán Ahsoka kapcsán is kapunk pár morzsát.

 

"I will say just explaining Ezra’s past and what happens to him and Kanan is a big one. Because people have been all over that, seeing as they don’t see many Force wielders in A New Hope.

 

We brought Thrawn into the picture, so we have to answer questions about him.

 

And I would say, just because it’s been a constant question that I’ve gotten, people keep wondering what happens to a character like Ahsoka

 

I would say that all of these things are on the table this season, because you try to answer all those things in the course of the series. So we tried to really bring all those answers to bear, whether people would like the answer or not, because it’s got to be contained within this story. So all those things were on the table going into this season."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ajánlom is, hogy benne legyen a sorozatban, mert ha úgy ér véget, hogy Kanan és Ezra még mindig a Szövetséggel van, akkor megtehetik az anyukájukkal azt, amire most gondolok. Az egész sorozat létjogosultsága ezen áll vagy bukik. Amikor belekezdtek, már tudniuk kellett, hogy írják ki, és hogy annak a sorozatban, nem egy könyvben, képregényben vagy interjúban kell lennie. Én nem számítok erre, én elvárom ezt, meg szerintem szinte mindenki.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ajánlom is, hogy benne legyen a sorozatban, mert ha úgy ér véget, hogy Kanan és Ezra még mindig a Szövetséggel van, akkor megtehetik az anyukájukkal azt, amire most gondolok. Az egész sorozat létjogosultsága ezen áll vagy bukik. Amikor belekezdtek, már tudniuk kellett, hogy írják ki, és hogy annak a sorozatban, nem egy könyvben, képregényben vagy interjúban kell lennie. Én nem számítok erre, én elvárom ezt, meg szerintem szinte mindenki.

Én sem örülnék neki, ha a Lázadók szereplőinek sorsára nem derülne fény a sorozatból. Nem vélem úgy, hogy az összes főszereplőt egytől egyig ki kéne nyiffantani, hisz mégis egy elsősorban gyerekeknek szánt sorozatról beszélünk, de szerintem se könyv vagy képregény formájában kéne lezárni az ő történetüket, ahogyan annak idején Ventress-szel is tették.

Személy szerint szívesen viszontlátnám valamelyik Rebels-karaktert az elkövetkezendő filmek valamelyikében, már amennyiben ez megvalósítható a sztori szempontjából. Mindig is kíváncsi voltam arra, hogy Ahsoka milyen lenne élőszereplős változatban, és ez igaz Ventress esetében is, de utóbbit nagy valószínűséggel már nem fogjuk a vásznon látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ajánlom is, hogy benne legyen a sorozatban, mert ha úgy ér véget, hogy Kanan és Ezra még mindig a Szövetséggel van, akkor megtehetik az anyukájukkal azt, amire most gondolok. Az egész sorozat létjogosultsága ezen áll vagy bukik. Amikor belekezdtek, már tudniuk kellett, hogy írják ki, és hogy annak a sorozatban, nem egy könyvben, képregényben vagy interjúban kell lennie. Én nem számítok erre, én elvárom ezt, meg szerintem szinte mindenki.

 

Pontosan! Ha elmismásolják a válaszokat akkor nagyon mérges leszek. A sorozat hitelességét is megkérdőjelezheti. Zeb és Kallust még úgy ahogy el lehet pakolni és Hérára is van magyarázat. De a jedik ne legyenek ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem örülnék neki, ha a Lázadók szereplőinek sorsára nem derülne fény a sorozatból. Nem vélem úgy, hogy az összes főszereplőt egytől egyig ki kéne nyiffantani, hisz mégis egy elsősorban gyerekeknek szánt sorozatról beszélünk, de szerintem se könyv vagy képregény formájában kéne lezárni az ő történetüket, ahogyan annak idején Ventress-szel is tették.

Személy szerint szívesen viszontlátnám valamelyik Rebels-karaktert az elkövetkezendő filmek valamelyikében, már amennyiben ez megvalósítható a sztori szempontjából. Mindig is kíváncsi voltam arra, hogy Ahsoka milyen lenne élőszereplős változatban, és ez igaz Ventress esetében is, de utóbbit nagy valószínűséggel már nem fogjuk a vásznon látni.

 

Hera és Chopper egészen biztosan túléli a sorozatot. De a többieket, főleg Kanan és Ezra szálát elvarrni, az lesz az érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Freddie még régebben azt mondta, hogy majd egy nap egy bizonyos személy szemszögén keresztül megfogjuk tudni, hogy mi történt Vader és Ahsoka közt, és mi lett a lány sorsa. Bár én még bizakodok egy olyan végjátékban, hogy Ezra összetalálkozik Ahsoka -val, és együtt ellátogatnak az Ismeretlen Régiókba, így túlvészelvén az OT időszakát, de Ahsokat tényleg régen lerendezték, visszahozni csak úgy lenne jó, ha volna létjogosultsága a szerepeltetésének később.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsokát már rég eltüntették, szerintem rá nem lesz válasz ebben a sorozatban.

Kár, ha tényleg így lesz. Már másodszor játsszák el ezt vele a készítők, hiszen anno a TCW ötödik évadának a végén is csak úgy lelépett, méghozzá úgy, hogy utána nem láthattuk őt egy percig se emlékeim szerint. Örülnék neki, ha a Rebelsben még feltűnne, és rendeznék a sorsát, mert azt hiszem, a második évad fináléja óta nem láthattuk őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, ha tényleg így lesz. Már másodszor játsszák el ezt vele a készítők, hiszen anno a TCW ötödik évadának a végén is csak úgy lelépett, méghozzá úgy, hogy utána nem láthattuk őt egy percig se emlékeim szerint. Örülnék neki, ha a Rebelsben még feltűnne, és rendeznék a sorsát, mert azt hiszem, a második évad fináléja óta nem láthattuk őt.

Ahsoka a TCW 6. évadában is szerepelt Yoda látomásában. És amúgy maga a szereplő nem tűnt el. Ajánlom figyelmedbe az Ahsoka című könyvet. Nem nagy szám, de abban benne van, mit csinál Ahsoka a háború végén és a Birodalom első évében.

 

A Rebels minden évada egy évet ölel fel a történet szempontjából?

Nem. Nagyjából így vannak:

Az 1. évad nagyjából egy évet ölel fel, YE. 5-től YE. 4-ig.

A 2. évad szintén nagyjából egy év, YE. 4-től YE. 3-ig.

A 3. évad nem ölel fel egy évet, végig YE. 2-ben játszódik.

A 4. évad meg nem sokkal a 3. évad vége után veszi fel a fonalat, YE. 1-ben. Szóval Kanan, Ezra, Sabine és Chopper azért néhány hetet vagy hónapot eltölthetett a Mandalore-on. És valószínűleg ez az évad sem fog felölelni egy évet.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtam már ennek az Ahsoka-könyvnek a megvételén, de így, hogy leírtad röviden a tartalmát, még jobban felkeltette az érdeklődésemet.

A The Clone Wars ideje alatt nem igazán kedveltem Ahsokát, tehát akkor még nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekelni fog az ő sorsa. :D A Rebelsben sikerült őt megkedvelnem, de azt hiszem, ezzel sokan vagyunk így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elmondása alapján számíthatunk rá, hogy a karakterek sorsára még a sorozaton belül fény derül. Sőt, talán Ahsoka kapcsán is kapunk pár morzsát.

 

"I will say just explaining Ezra’s past and what happens to him and Kanan is a big one. Because people have been all over that, seeing as they don’t see many Force wielders in A New Hope.

 

We brought Thrawn into the picture, so we have to answer questions about him.

 

And I would say, just because it’s been a constant question that I’ve gotten, people keep wondering what happens to a character like Ahsoka

 

I would say that all of these things are on the table this season, because you try to answer all those things in the course of the series. So we tried to really bring all those answers to bear, whether people would like the answer or not, because it’s got to be contained within this story. So all those things were on the table going into this season."

 

 

Szerintem úgy zárják le, hogy a flottával együtt elindulnak a Scariff-ra. És aztán mindenkinek a fantáziájára lesz bízva, hogy ott mi lesz velük.

 

Esetleg velük játszák el az RO kukázott befejezés ötletét, a szénbe fegyasztva katapultálósdit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.